Duch na testu

renatajsemja
14. srp 2018

Ahoj. S manželem se snažíme o mimčo, ale vždycky marně, a těhotenské testy vždy vyšly negativně. Užívám duphaston, před týdnem v pondělí jsem ho dobrala. V pátek jsem začala špinit, takže jsem si myslela že už zas jde menstruace, jako obvykle po duphastonu. Ale v sobotu najednou nic, dnes je úterý, zkusila jsem si udělat test, a objevil se mi tam duch, dokonce ho hned viděl i můj manžel. Co myslíte, mohlo se konečně zadařit?

terka555
14. srp 2018

Gratuluju to uz je carka😊

renatajsemja
autor
14. srp 2018

@terka555 Myslíš? Já to nechci zakřiknout, protože se o mimi pokoušíme 5 let, ale vůbec nevím co si mám myslet, když se mi duch nikdy jindy neukázal...bych nejradši pádila k doktorce ještě teď 😀

michaela_2
14. srp 2018

@renatajsemja Je pozitivní 🙂 gratuluji 💙

Já vidím čárečku. Držím palce 🍀a gratuluji 😉

jasione
14. srp 2018

Ahoj, to už není duch, to jsou prostě 2 čárky 🙂 Ta druhá by měla každým dnem sílit, držím palce.

moly001
14. srp 2018

@renatajsemja to už není duch, to je dle mého pěkná čárka🙂 !! Jasně pozitivní🙂

pletynkaa
14. srp 2018

Já ji měla mnohem slabší a těhotná jsem byla, takže gratuluji i já. ❤️❤️❤️❤️

nat
14. srp 2018

@renatajsemja tohle uz neni duch je to paradni carka gratuluji a drzim pesti 😉

bartakova_veronika
14. srp 2018

gratuluji, určitě to není už duch .... ta druhá čárka jde jasně vidět 🙂 já jsem sice při prvním testu měla hned čárku viditelnou jako tu první ale ne každému se takto poštěstí jí vidět 🙂 při dalších testech bude určitě čárka silnější 🙂

terka555
14. srp 2018

@renatajsemja je to tam neboj 🙂 ale s doktorkou pockej co to jde at pak na kontrole vidis rovnou i srdicko a zbytecne se nestresujes 😊vim ze se to lehko rika ale pak to stoji za to 😊

klea81
14. srp 2018

k doktorce se objednej, ale stejně tě vezme nejdříve 6. týden, dřív to nemá cenu a mezitím si můžeš udělat ještě jeden test, čárku už bude silnější, gratuluji ;o)

kkacenkkast
14. srp 2018

Takove jsem mela ja, jsou pozitivni🙂

renatajsemja
autor
14. srp 2018

Manžel navrhnul ať udělám ještě test jiné značky, a opět je vidět čárka 🙂

kkacenkkast
14. srp 2018

@renatajsemja tak je to jasne 🤗☺️

jitaha
15. srp 2018

Potichoučku gratuluji. Doufám, že se potkáme v dubnovkach ☺

renatajsemja
autor
15. srp 2018

Děkuju všem 🙂 Teď jen doufat že to klapne a bude to fakt mimčo. Po tolika letech zoufalství by to byl zázrak 😀

renatajsemja
autor
16. srp 2018

Dneska je čárka zas silnější 🙂 Jen mě udivuje že doktorka na ultrazvuku nic ještě neviděla...

moly001
16. srp 2018

@renatajsemja pravděpodobně je ještě brzy, aby něco na UZ videla. Maximálně tak vysokou delozni sliznici. Je to zbytečný stres chodit takto brzy...HCG Vám vzala? Určitě se nestresovat, je zbytečně brzy....

renatajsemja
autor
16. srp 2018

@moly001 No já dnes byla na gynekologii protože jsem v noci začala špinit, a byla jsem vyděšená. Dělohu mám prý zvětšenou a uzavřenou, na UZ nic ještě není, ale zítra jdu na krev.

renatajsemja
autor
17. srp 2018

Tak mam vysledky z krve,miminko cekam 😄

majina89
17. srp 2018

@renatajsemja gratuluji, moc dobře vím, co to je po letech najít // na testu!!! já jsem to takhle měla v červnu, snad miminko v pořádku donosím. Držím ti palce!!

renatajsemja
autor
17. srp 2018

@majina89 Moc děkuju,tobě taky gratuluji 🙂

Juu super zpráva. Gratuluji a přeji hodně štěstí 🍀🍀🍀

renatajsemja
autor
17. srp 2018
katule1990
17. srp 2018

@renatajsemja Přidávám se ke gratulacím, držím palce, ať jde vše co nejvíc hladce 😍. Chtěla jsem se zeptat, jesli máš nějaké těhotenské příznaky a jestli jsi pocítila do dne očekávané MS něco, co by nasvědčovalo těhotenství? Děkuju.

renatajsemja
autor
17. srp 2018

@katule1990 Začínám mít příznaky, hrozně splašené chutě, a dneska, když jsme s manželem šli do květinářství, aby mi koupil kytičku, se mi udělalo hrozně blbě že jsem musela utéct ven a sednout si na lavičku. A na druhou otázku nemůžu odpovědět jistě...Než jsem to měla dostat a po opoždění mi nepřišlo nic divné, sice jsem byla neskutečně psychicky vykolejená, manžela jsem najednou úplně nenáviděla, pořád jsem na něj byla zlá, a byla jsem příšerně unavená, já, která doma vždy lítala a uklízela jsem jak splašená, tak najednou jsem jen ležela a odmítala cokoliv dělat. Přičítala jsem to únavě z horka, ale asi to už mohlo být od mimíska.

renatajsemja
autor
17. srp 2018

A přidám takovou perličku - moje mamka v mládí také pár měsíců nemohla otěhotnět, a otěhotněla najednou v létě, kdy u nás byla pouť. Celý život si dělá srandu, že byla čerstvě těhotná,+-několik dní, a jezdila na horské dráze. Já nikdy na horské dráze nebyla, spoustu let se pokoušela otěhotnět, a nic. Teď nedávno tady byla pouť, byli jsme s manželem na několika atrakcích, a pak jsem ho najednou zatáhla, že vyzkoušíme ještě horskou dráhu. A světe div se, najednou jsem těhotná 😀 Si s mamkou děláme legraci, že horská dráha má asi báječné účinky na otěhotnění 😀

girl.misel
17. srp 2018

@jitaha jak se skupina dubnovky jmenuje presne. Nenasla jsem

alkuska
17. srp 2018

@girl.misel Jak si do profilu zadáš termín porodu, automaticky tě to do té skupinky hodí. Gratuluju 🙂

girl.misel
17. srp 2018

@alkuska sem asi slepa ale nenasla sem kde se zadava

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru