Duch na testu. Co si myslíte?

misicka03
4. kvě 2020

Holky, dělala jsem si v sobotu ráno test a byl negativní a teď jsem se na něj podívala a je tam slabá ryska! Teď nevím jak to mám brát.. Dala bych sem fotku ale stávkuje mi telefon nejde fotka zaostřit.. Mohla tam být už v tu sobotu v koupelně máme špatný světlo teď sem se dívala pod lampou u kosmetického stolku. Mám 4 dny zpoždění dnes zvracím, ale jen sliny mám zvýšenou teplotu celkově mi je divně je mi špatně, cítim jak jsem oteklá a celá hořím. Žádné špinění.

tasimia
4. kvě 2020

@misicka03 zkus ho sem hodit..🙂.

misicka03
autor
4. kvě 2020

@tasimia zkusím ráno na denním světle třeba půjde něco vidět teď je to celý rozmazaný.. Možná znamení..

lexa2000
4. kvě 2020

Kup jiný a udelej si nový 🙂

misicka03
autor
4. kvě 2020

@misicka03 a je ta ryska už šedá může to znamenat že je třeba jen zaschlá?

tasimia
4. kvě 2020

@misicka03 šedá ryska? Teď nějak nechápu.

misicka03
autor
4. kvě 2020

@tasimia ta druhá čárka tam je ale je spíš už šedá může to být tím, že je zaschlá? Jen přece není udělaný čerstvě

tasimia
4. kvě 2020

@misicka03 to nevím, mám doma pozitivní test z ledna a je pořád růžový, takže netuším zda se to může stát, že by čárka zašedla ;).

misicka03
autor
5. kvě 2020

@tasimia
@lexa2000 okem jde vidět o dost líp fotka zkresluje, ale aspoň trošku jde asi něco vidět.. Jde mi o to že je tenká..

corry21
5. kvě 2020

Jestli jsi tento dělala v sobotu a máš pochybnosti, není nic lehčího než udělat další, za 4 dny by byl vidět velký rozdíl. Jinak zkoumat test po třech dnech nemá vůbec význam, píšou to i v návodu, co na něm vyleze za x hodin nebo dnů není platný vysledek

zrzeckas
5. kvě 2020

🤔Tam, kde ta sipka ukazuje ale neni testovaci carka.... Jen konec papirku, ktery prekryva tu vatu, ci co to je, aby drzela na miste a nerozbil se test...
Jinak tu nic nevidim, jestli je hodně slaba, tak po vyfoceni jit videt nemusi... Zkusila bych, jak uz ti psali, za par dni

misicka03
autor
5. kvě 2020

@zrzeckas máte pravdu tady je to líp vidět mělo by to být tam kde ukazuje ta sponka..

zrzeckas
5. kvě 2020

Tu neco vidim na prvni pohled....ale stejne ti nepovim zda se potichu radovat nebo to je jen ryska, ktera tam zustala po zaschnuti, jak pisi nektere holky :/.... Zkus zitra a hod to sem, hned za cerstva at je to lepsi 😉 aj kdyby to byl duch lip se bude fotit.... Ja treba v tom nadeji vidim. Ale ja mela bud cisty test bez rysek nebo viditelneho ducha krasne, pak carku. Jediny problem jsem mela s krevnim testem a ten ma hodne holek jsem zjistila a nedoporucuji kupovat 😃 zato se me osvedcil clearblue digitalni. Lze pouzit uz 5 dni pred MS, ale lepsi je vydrzet co nejdele. Ja testovala 3 dny pred MS

misicka03
autor
5. kvě 2020

@zrzeckas Já si radši naději nedávám, dám sem foto až ve středu, protože dřív se do města kvůli práci nedostanu 🙂 jinak děkuji za pidi naději 🙂

tasimia
5. kvě 2020

@misicka03 vypadá to spíše jako ryska než čárka, zkus ještě jeden 🙂.

zrzeckas
7. kvě 2020

Jak to vypada? 🙂
@misicka03

misicka03
autor
7. kvě 2020

@zrzeckas byl negativní a teď mám žlutý výtok, takže z toho nejspíš nic nebude 🙂

misicka03
autor
7. kvě 2020

@zrzeckas
@zrzeckas a ještě do toho mám světle hnědý výtok takže se mi asi rozjede :(

zrzeckas
7. kvě 2020

@misicka03 to me mrzi :/ snad to vyjde priste 🍀🍀

misicka03
autor
7. kvě 2020

@zrzeckas snad anoo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru