Duch na testu jeden den před očekávanou menstruací

luciek9152
17. led 2018

Zdravim devcata muzete mi poradit
Dnes odpoledne jsem si udala testik ano odpoledne ne rano☹ mno ale ukazal se mi tam duch muze to byt znaceni tehotenstvi? Rano jsem si namerila bazalni teplotu 36,9 kterou mam uz 5 dnem...ale dnes rano kdyz jsem se sla vycurat a utrela jsem se tak na toaletnim papire byl hlen s krvy ale ne cista krev jako pri spineni ale pak uz se to neopakovalo akorat lehke spineni ale vazde malinko ani intymka neni potreba a ted vecer nic..tak se chci zeptat zdali mam spis cetak ze mrka dorazi? Viz..foto s testu

luciek9152
autor
17. led 2018
luciek9152
autor
17. led 2018
luciek9152
autor
17. led 2018
luciek9152
autor
17. led 2018

Snad uvidite v realu je lepe videt urcite 🙂

luciek9152
autor
17. led 2018
stef_stef
17. led 2018

Mám taky jen pidi ducha a doufám, že bude sílit 🙂 Hodne stesti

luciek9152
autor
17. led 2018

Vam take a moc dekuji 🙂 a take jste den pred ocekavanou menstruaci?

mumik
17. led 2018

Ducha vidím.. ;) kolik jste dpo? Věřím,že čárka bude sílit a zkuste test ráno. Trocha krve by nemělo nic znamenat,dokud nedorazí ms,tak je to na dobré cestě.
Já jsem dnes 14 dpo a zítra termín menses a věřím,že už nepřijde 🙂 tak se těším,že se sejdeme v nějaké tehu skupince 🙂

mumik
17. led 2018

Ale já mám test z ranní moči a tohle je focené "za čerstva" jak uschnul,tak je ta čárka světlejší.

mumik
17. led 2018

Hodně záleží kdy byla ovulace, některé holky mají ducha třeba až pár dní po termínu menses

carpatia
17. led 2018

@luciek9152 nechci te zklamat, ale me takhle tehu testy celkem pravidelne delaly sede smouhy tesne pred MS, bohuzel z toho nikdy nic nebylo:/. Ale me to delal mamatest, tak treba je tohle jiny pripad a moc ti preju, aby uz mrcha neprisla! Drzim palce!

luciek9152
autor
17. led 2018

Posledni menzes 21-24.12.2017 a ovulace 7.1

luciek9152
autor
17. led 2018

Posledni menzes 21-24.12.2017 a ovulace 7.1

luciek9152
autor
17. led 2018

Rano udelan testik a uvidim pokud tedy nedorazi menstruace :-/

luciek9152
autor
17. led 2018

Moc gratuluji krasne pozityvni at je vse v poradku a nadale sili 🙂

mumik
17. led 2018

Také jsem měla menses 21.12. ale ovulaci 3.1. tak to je jasné,že mate zatím jen ducha ;) držím moc pěsti !! A moc děkuji,snažíme se už skoro dva roky,tak snad se na nás konečně usmálo štěstí

vendelinka08
17. led 2018

@luciek9152 dusika vidim..tak uvidis zitra

koloslavek
17. led 2018

Ja vcea a dneska zitra ma prijit ms ,, jsem napjata a cekam co bude 🙂

priefi
17. led 2018

@luciek9152 Pokud jsi zaspinila, mohlo se jednat o zahnizdeni... avsak taky jeste nejasej, vajicko se nemusi uchytit a ms nakonec prijde a nejspis se opozdi o tyden az dva.

luciek9152
autor
18. led 2018

Tak jsem namerila i bazalni teplotu 37 a to nemivam 🙂 a dnes by mela dorazit ale zatim jen hodne malinke spineni zase :-/ dnes test jeste nebudu delat az zitra abych nebyla zklamana :/ ale snad se zadari konecne 🙂

luciek9152
autor
18. led 2018

@koloslavek
Koukam take mini dusik 🙂 at sili drzim palecky 🙂

luciek9152
autor
18. led 2018

@priefi jak to myslite menzes prijde? Ja myslela kdyz otehotnite tak menzes se uz nedostavi?

lucca23
18. led 2018

@luciek9152 ja mela ms dalsi dva mesice,i pres to,ze uz jsem byla těhotná. Sice slabší,ale měla. ☺

luciek9152
autor
18. led 2018

@priefi spatne jsem to precetla..ano ja vim tak snad se uchiti uz se snazime dlouho :-/

luciek9152
autor
18. led 2018

Ja take spinim ale strasne malo 🙂 jsem si rikala ze si dnes koupim ten digitalni a bud a nebo a budu mit jasno 🙂 snad tam bude 🙂 a brala jste na to neco? Nejake caje ktere pomohli na to spineni? Dekuji moc

koloslavek
18. led 2018

@luciek9152 taky nad tím digitálním přemýšlím ale zas si říkám jestli není lepší počkat ještě 🙂

priefi
18. led 2018

@luciek9152 Já to tak měla před 2 měsíci. Pozitivní test s duchem, týden zpoždění a pak menší zašpinění (růžový výtok, jen malinko). Pak nic dva dny a pak trochu větší zašpinění a za další dva dny už to bylo zase silnější, pak nárazově krev a pak už se rozjela ms v plné parádě. Dr. mi řekla, že takto končí 80%, avšak jelikož to skončí okolo 6tt, tak většina žen o tom ani neví a myslí si, že ms přišla později. Držím pěsti, aby to u Tebe bylo jen zahnízdění.

luciek9152
autor
18. led 2018

Dnesni test digital nevydrzela jsem 🙂

luciek9152
autor
18. led 2018

Dekuji vsem za podporu snad se bude vse dobre vivijet hned jsem se objedna k lekari -)

astyna
18. led 2018

Držím pěsti. Já moc teda tomuhle předčasnému testování nefandím, protože, ikdyž máš //, ale testuješ před termínem, může menzes přijít, prostě se vajíčko špatně uchytilo, nebo bylo vadné. Proto je lepší testovat až po termínu, ideálně týden až dva. Ono, kdyby jsi test neměla, ani nevíš, že jsi třeba těhotná, dostala bys menzes s týdenním zpožděním a ono by to bylo právě zamlklé těhotenství.

Ale jak píšu, držím pěsti, čárku teda zatím nevidím, digitální ale říká, že se tam něco kuje. Ještě je hodně brzo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru