Duch na testu jeden den před očekávanou menstruací

luciek9152
17. led 2018

Zdravim devcata muzete mi poradit
Dnes odpoledne jsem si udala testik ano odpoledne ne rano☹ mno ale ukazal se mi tam duch muze to byt znaceni tehotenstvi? Rano jsem si namerila bazalni teplotu 36,9 kterou mam uz 5 dnem...ale dnes rano kdyz jsem se sla vycurat a utrela jsem se tak na toaletnim papire byl hlen s krvy ale ne cista krev jako pri spineni ale pak uz se to neopakovalo akorat lehke spineni ale vazde malinko ani intymka neni potreba a ted vecer nic..tak se chci zeptat zdali mam spis cetak ze mrka dorazi? Viz..foto s testu

priefi
21. led 2018

@luciek9152 Na to nemysli, ber to tak, ze vse bude ok, setri se, nenos nic tezkeho, odpocivej. Kolem 10tt mohou prijit nevolnosti, ale ne kazda tehu je ma. Nicmene, rika se, ze kdyz se dostavi nevolnosti mimcu se dari dobre.

luciek9152
autor
21. led 2018

Ja zatim nevolnosti nemam 🙂 ale to spineni me znervoznuje :-/ ted lezim tak uvidim zitra snad to bude lepsi a ustane to 🙂

priefi
21. led 2018

@luciek9152 na nevolnosti mas casu dost 😉 teprve jsi tak 5tt az 6tt, nejdrive prijdou tak za mesic. Ale nak jsem psala driv, nektere tehu maji stesti a nevolnosti nemaji vubec. Kdy jdes na dalsi kontrolu? Spineni by Ti melo br

priefi
21. led 2018

@luciek9152 brzy zmizet. Ted to je jen ta zbytkova ms, jak Ti rikala dr. Muze se opakovat i dalsi mesice v terminu ms.

luciek9152
autor
21. led 2018

Jdu ve stredu 🙂 jj jeste je brzy na nevolnosti 🙂 jj to rikala ze zbytkova menzes jenze me zarazilo ze uz skoro nic a dnes znovu o neco vic ale jen kdyz si dojdu na malou tak po utreni jinak nic ani kalhotkach nikde nic jen pri to curani :-/ kdyby to bylo zitra jeste vic tak zajdu k doktorce kdyz ne tak az ve stredu kdy mam jit 🙂 take si myslim ze to muze byt ono z tech mesicku tak snad to bude v poradku 🙂

priefi
21. led 2018

@luciek9152 jeste to muze byt hodne prokrveny cipek, ten obcas se muze nejak podrazdit a tim, jak je prokrveny, muzes zaspinit. Ale nic nezkazis, kdyz skocis k dr., kdyby se Ti neco nezdalo. Co jsem pred tim procitala, tak nektere zeny mely prasknutou zilku, pri vetsim krvaceni cystu, avsak tehu bylo naprosto v pohode. Tak neboj. Bude to v poho. Dulezite je,.ze vacek uz byl videt, sliznice byla ok. Tbl.na udrzeni mas, takze vse bude v poradku. Pozdeji v prvnim trimestru muze dochazet ke krvaceni i z duvodu vcestne (nizkopolozene) placenty. Ja to pri prvnim tehu mela, ale nastesti jsem nekrvacela. Navic, nektere zeny maji rizikove tehu hlavne v 1.trimestru a krvaci cele tehu, nekdy to je duvodem i hospitalizaci, ale pak to je ok a mimi prijde na svet. Ale to neni Tvuj pripad.

luciek9152
autor
21. led 2018

Dekuju moc za povzbuzeni ted uz to zas neni tak intemzivni ustalo to trochu 🙂 uvim zitra jak pises kdyby neco mazu k doktorce a nebo ji zavolam ale vim ce.mi rekne jsem v obdobi mesicku tak to je od toho ☹ kdyby se neco delo tak by mi spadla i bazalni teplota ne? Ale ta se drzi nahore stale 🙂 jsem cetla hodne clanku a co jsem cetla tak to ma spousta holek...a nemam ani bolesti nebo krece nic tak je to take dobre co jsem cetla 🙂

priefi
21. led 2018

@luciek9152 jj, presne tak. Je to v poradku a bude to v poradku. Pokud to neni krvaceni jako u ms, tak se nic nedeje. To spineni je v ranem tehu normalni, avsak moc se o nem nemluvi, protoze vetsina zen to asi ma bez spineni (prvni tehu jsem treba nespinila vubec).

luciek9152
autor
21. led 2018

No ja cetla hodne ctlanku ze spinili ale ze to pomapu ustavalo 🙂 dekuji moc za podporu dam vedet zitra jak to vypada 🙂 moc dekuji zatim mejte se hezky

priefi
22. led 2018

@luciek9152 je to lepsi?

luciek9152
autor
23. led 2018

No vecer kdyz jsem se utrela byl hnedy hlen tak snad nic vazneho...zitra jdu k doktorce tak ji to nahlasim

luciek9152
autor
23. led 2018

Stale se mi teplota drzi na hore to je take dobre 🙂

astyna
23. led 2018

Deloha se zvetsuje a silne prokrvuje. Ja to tak taky mela u prvniho i druheho syna. Jem to nesmi byt cervena jasna krev.

luciek9152
autor
23. led 2018

@astyna nene to neni jen takova hneda jako pri spineni 🙂 je se divim ze mi nepomahli prasky ten ascorutin...

priefi
23. led 2018

@luciek9152 ono se to mozna zda, ze nepomohl, ale treba bez nej by to bylo horsi 😉 neboj, bude to v poradku. A zitra uz mozna uvidis srdicko 💓

luciek9152
autor
23. led 2018

@priefi to si myslim ze budu brzi 🙂 hlavne kdyz mi rekne ze je vsechno v poradku a to spineni nic neni 🙂 mam kamaradku a ma to tak stejne a jeste i kouri a je vsechno v poradku 🙂

priefi
23. led 2018

@luciek9152 Ano, bude vse v poradku, neboj 😊

priefi
23. led 2018

@luciek9152 ted me tak napadlo... mozna to bude hloupy dotaz, ale nemam zkusenosti s merenim bazalni teploty atd., proste jsem se rozhodla nechat volny prubeh a tu teplotu nezkoumam... ale k veci, jak se bazalka meri? Nemuzes si pri tom podrazdit trosku cipek? Tim,.ze je prokrveny, muze kazde podrazdeni zpusobit zaspineni 😉

luciek9152
autor
23. led 2018

No zavadom teplomer do pochvy ale jen na kraj to by asi nemelo nic udelat i kdyz jsem cetla ze mereni teploty v tehu se nema provadet :-? Se zitra zeptam zdali to nemuze byt i tim 🙂 ale to by bylo jen po ranu a ne odpoledne a na verer to zas ustane 🙂/

luciek9152
autor
23. led 2018

@priefi tak jsem zkusila napsat zdali nekdo nevi zdali se muze nebo merit ..jsem hledala a nic nenasla tehdy jsem neco nasla ale ted ani tuk :-/

priefi
23. led 2018

@luciek9152 zkus ted nemerit. Jsi tehu a bazalku neni treba uz merit. Ber to tak, ze je vse v poradku, uvolni se a uzivej si tehu. Naber sily, jez, dokud muzes vse,.nez si mimi zacne vybirat, co mu voni a chutna a co zustane a co nezustane v zaludku 😅

luciek9152
autor
23. led 2018

Asi zkusim nemerit treba to bude vazdne tim 🙂 jj to se cpu 🙂

priefi
23. led 2018

@luciek9152 Nemer, zbytecne se stresujes 😉

luciek9152
autor
23. led 2018

Presne 🙂

priefi
24. led 2018

@luciek9152 Budu dnes drzet pesty, at je vse v poradku 😊

luciek9152
autor
24. led 2018

Tak to vypada dobre pri vysetreni uz vydela jen minimun spineni tak by to melo co nejdrive odeznit 🙂 vzali mi krev a mam si odpoeldne zavolat jak stoupa hladina 🙂 na kontrolu zas ve stredu 🙂

luciek9152
autor
24. led 2018

🙂

luciek9152
autor
24. led 2018

Na ultrazvuku uz je take vydet vice jeste ne tolik ale uz je 🙂

luciek9152
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciek9152
autor
24. led 2018

A moc moc dekuji 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru