Duch na TT. Co si o tom myslíte?

qistyna
2. zář 2019

Ahoj holky,
vim ze je tady toho plno, ale prilozim fotografii a prosim reknete mi co si o tom myslite?
Dekuji 🙂
Na testu pisou ze by mela byt druha carka stejne silna, coz tahle neni tak bych nerada plasila

denca033
2. zář 2019

@qistyna není sice stejně silná ale je tam. Už máš spizdenou ms?

qistyna
autor
2. zář 2019

@denca033 ano mam, ale pouze 3 dny a to se mi obcas stava, boli me prsa a mam prujem a trochu me boli podbrisek, ale to mam normalne pred menstruaci

denca033
2. zář 2019

@qistyna já měla spozdeni dva dny a měla jsem tak stejně silnou čárku jako ty. Dneska jsem 28tt. Zkus digitální test ten ti ukáže cca jak dlouho bys mohla být tehu pokud jses

dadavdadav
2. zář 2019

@qistyna tohle není žádný duch, ale krásná čárka🙂

krista25
2. zář 2019

@qistyna tohle duch není, krásná viditelná čárka.

qistyna
autor
2. zář 2019

@denca033 dekuji moc za reakci a ten digitalni asi mam udelat zitra rano, ze?

denca033
2. zář 2019

@qistyna můžeš i během dne ale všechny testy jsou lepší z raní moci

denca033
2. zář 2019

@qistyna ale stopro jses netrpělivě tak bych zkusila teď během dne Digital a ráno znova. Každopádně jak už psaly holky duch to není je to krásná carka

misicka1988
2. zář 2019

@qistyna Si myslím že další testování je zbytečný, jsi prostě těhotná 👍😊

qistyna
autor
2. zář 2019

Dekuji moc vsem za reakce, tak uvidime

dat
2. zář 2019

Takhle silnou carku jsem mela ja na tt a nikdy uz nesilila 🙂 dceri budou 3 mesice 🙂 gratulka

qistyna
autor
2. zář 2019

@dat me mate totiz, ze vyrobci pisoi, ze by mela byt ta carka minimalne stejne silna, nevedela jsem na koho se mam obratit, abych zjistila co tohle znamena.
Dekuji moc

dat
2. zář 2019

@qistyna aha to je zvlastni, to sem cetla.jen u ovilacnich testu..? Tohle je jasny podle mne 🙂

qistyna
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
petula.bir
2. zář 2019

Ahoj, taky jsme měla takovou - 2.dny zpoždění 🥰 toto není duch ale normální druhá čárka 🙂 gratuluji k těhotenství ❤️🥰

astyna88
2. zář 2019

Stejne silna se tyka ovul testu, u teh staci druha carka. At je jakakoliv. Gratulace.

qistyna
autor
2. zář 2019

Tak je to tam 🙂
Tak ted, aby bylo vse v poradku, dekuji holky!

eelliikk
2. zář 2019

no je tam !! a krásná !!!🍀🍀🍀

kiki1912
2. zář 2019

@qistyna tak to si těhotná já měla silnější a to sem byla dva dny po zmeškané MS. Přikládám fotku. Ta bolest prsou je dobré znamení a i mě bolel podbřišek jako při ms ale jednalo se pouze o zahnizdovani. A do toho sem jedla jak tukan. A dnes sem 19+1tt

kiki1912
2. zář 2019

@qistyna jinak přeji pohodové těhu

denca033
2. zář 2019

@qistyna Tak super gratuluju 🙂 Ať je tedy vše v pořádku 🙂

adrous06
2. zář 2019

Ahoj holky🙂 Mám asi úplně stejný dotaz jako autorka diskuze. Už pár dní cítím na sobě jisté "zvláštní" pocity - závratě, průjem, nevolnost. Začalo mě taky bolet v zádech u lopatek, no a před chvílí jsem si udělala TT. Z polední moči, a do limitu se mi objevili dvě čárky. Pokud by to bylo těhu tak bych byla moc ráda, znepokojuji mě ale ty lopatky:D Neměla jste některá podobné příznaky ? Děkuji za odpovědi a všem přeji hezký den.

balogis
5. zář 2019

Na žádném těhotenském testu jsem nikdy nečetla,že mají být obě čárky stejně silné,naopak na všech je vždy uvedeno,že testovací čárka může být slabší než kontrolní a i tak je test pozitivní.pouze u ovulačních testů musí být obě čárky stejně silné aby mohl být test vyhodnocen jako pozitivní
Takže pořádně číst příbalové letáky🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru