Duch na TT týden po dobrání HA. Vidíte tam něco?

martinaska2
27. črc 2014

Vidíte tam něco? Musela jsem to vlozit cernobile, aby to bylo viditelne... mam tyden po dobrani HA. MS jeste nedorazila 😒 Snazime se o miminko, tak bych byla rada, kdyby to vyslo...

dezyre
27. črc 2014

já tam ducha vidím, ale je divné, že by to bylo těhotenství, když máš týden po dobrání antikoncepce .. Leda by si to braní ke konci už flákala.

martinaska2
autor
27. črc 2014

Ne, brala jsem poctive, brala jsem ciste gestagenni. No slysela jsem, ze k ovulaci muze dojit hned po dobrani HA, tak se ptam. Hodne holek otehotnelo po praskach hned na prvni pokus a nedostaly ani prvni MS 😒

mydvaapes1
27. črc 2014

Já ho tam taky vidím, těžko říct ale...každopádně i tohle štěstí se může stát. Udělej si test i zítra ráno a uvidíš, jestli tam bude znovu, náhoda to není 🙂

martinaska2
autor
27. črc 2014

No to same mam i dneska, ale zase se tam ten duch objevil az o hodne pozdeji... :-/ Kazdopadne zitra zopakuji 😉

mydvaapes1
27. črc 2014

Já svůj těhotenský test zahodila do koše asi po pěti minutách....pak mě intuice nabudila ho z koše vylovit a duch tam byl 😀....takže oni tam ti duši jsou fakt klidně i hoooodně později, držím pěsti 🙂

sarkad2856
27. črc 2014

@martinaska2 Taky vidím ducha, ale to muže to mít i jiný vliv, nechci nějá strašit ale i cista,atb atd muže mít příčinu ducha na testu,ale samozdřejmě i těhotenství

dezyre
27. črc 2014

To je jasné, že můžeš otěhotnět hned v prvním cyklu po dobrání antikoncepce, ale neměla by si už 7 dní po vysazení pozitivní test. Buď to bude nějaké "hormonální" zblbnutí ještě z antikoncepce, anebo možné těhotenství. Možné je opravdu cokoliv. Já jsem takové duchy občas mívala před menstruací. Už jsem se těšila a den na to se dostavila menstruace. A je pravda, že jsem četla také o tom, že při cystě může být slabě pozitivní test, jak píše @sarkad2856.

dezyre
27. črc 2014

Jo ještě se zeptám co je to za značku testu?? Četla jsem hodně špatné recenze na Dr. Max, že hážou slabé duchy, i když to těhotenství není.

martinaska2
autor
27. črc 2014

@dezyre Dr. Max to neni, ale je to nejaky comfort, je od stejne znacky jako ovulacni testy. Ale ten samy mi o 3 dny vysel uplne ciste.

dezyre
27. črc 2014

@martinaska2 tak uvidíš, každopádně držím moc pěsti, aby ti to vyšlo 😵

martinaska2
autor
27. črc 2014

A taky me nejak popichava v podbrisku, tak nevim :-/

salomee
3. srp 2014

Ahoj, tak týden po dobrání HA mít pozitivní test, to se mi nezdá.. i kdyby se zadařilo, tak na testy by bylo brzo. Když jsem testovala a těhotná nebyla, měla jsem často na testech podobný čárky. Teď jsem v noci nemohla spát, tak jsem četla koníka a všemožný témata tady🙂..a že mě zbyl doma jeden test, z legrace jsem ho udělala, protože mě dělaj duchy skoro vždy (těhotná nejsem)..že to třeba porovnáme🙂. No ale ten můj je v reálu vidět dobře, bez hledání, ale na fotce skoro vůbec, i když jsem to ztmavila jako Ty🙂..ale tak..když jsem si už dala tu práci, tady je🙂...je to dr. max..dělaný v jednu v noci, foceno do pěti minut po namočení.
Ale ty už bys mohla mít za sebou pár dalších a nějaké nové info..?
@martinaska2

salomee
3. srp 2014
martinaska2
autor
4. srp 2014

@salomee Děkuji moc za rady 🙂 No nakonec testy pořád negativní... Takže nic 🙂 Pořád mi nedorazila MS, tak počkám ještě další dva týdny a kdyžtak zajdu na vyvolávačku 😉

salomee
4. srp 2014

@martinaska2 Však uvidíš, právě že nic není jisto, ale ani ztraceno🙂..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru