Duch nebo ryska na TT?

27. kvě 2021

Předem se omlouvám, vím, že tu jsou takových dotazů mraky. Jen prosím potřebuji slyšet objektivní názory ostatních - je test úplně negativní nebo je tam duch/ryska? Díky moc.

wladimira
27. kvě 2021

Rozhodne tam něco je ! Zkus za dva dny a budeš mít jasno 😉

juliemichal
27. kvě 2021

je tam růžový dušík 😀 zkus za 2 dny 🙂

ema90
27. kvě 2021

Taky neco malo vidim, ale fakt jen malinko…

nikynikol25
27. kvě 2021

Taky tam něco málo vidím kolik je to citlivost 25?

autor
27. kvě 2021

@nikynikol25 Je to test Intimed z DM drogerie, citlivost nevím. Ja hlavně ani nevím, kdy (a jestli vůbec) proběhla ovulace, jsem rok po porodu a ms jsem ještě nedostala. Ale radši jsem testovala, protože plánujeme o víkendu akci, kde bych si rada dala vino.

haskre
28. kvě 2021

Z dm je 10 citlivost já vidim zkus zitra 🍀❤️

nikynikol25
28. kvě 2021

Rok po porodu žádná ms?😲😲😲Tak to ani ovulace nemůže probíhat bez ms nemůže být ani ovulace.

haskre
28. kvě 2021

@nikynikol25 ale muže to byste se divila😄kolik takových případu znám....🍀

autor
28. kvě 2021

@nikynikol25 je to tak, ovulace opravdu muže byt dříví než ms. Ale zkusím zítra ráno před výletem a bude jasno 😊

nikynikol25
29. kvě 2021

@haskre fakt mě doktorka řekla bez ms ovulace být nemůže,protože pak by ta ms po luteární fázi nastoupila.Ja bez utrogestanu nebo bez provery ms neměla a měla jsem cysty takže ovulace u mě nemohla probíhat.Jak vajicko nepraskne tak jsou to anovulacni cykly.Jssm zvedava jak dopadnete teda,tohle mě hodně zajímá.Takovej případ právě neznám.

nikynikol25
29. kvě 2021

@haskre doktor vám potvrdil že ovulujete?

haskre
29. kvě 2021

@nikynikol25 já mám plno kamarádek co nemají menstruaci a otehotneli....já mám menstruaci normálně takže nejsem ten případ...ale telo není stroj a ne vždy je to podle tabulek 🍀❤️

miloslava11
29. kvě 2021

Ahoj,chtěla jsem se zeptat ms mam mít 1.6. Ale mám hodně citlivé prsa a jsem hrozně unavena.

denisq
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucbednar
29. kvě 2021

Také vidím 👻

sudylichozrout
29. kvě 2021

@nikynikol25 Samozrejme, ze muze. Nejdriv je ovulace, pak menstruace. A kdyz startuje po porodu cyklus, zacina ovulaci, aby mohla prijit prvni menstruace. Otehotnela jsem tak 7 mesicu po porodu. Z prvni ovulace.

ckei
29. kvě 2021

@nikynikol25 ale samozřejmě, že může být ovulace...... 🙄

nikynikol25
29. kvě 2021

@haskre
@ckei
@sudylichozrout ty jo aha,tak jsem aspoň o něco zase chytřejší že to tak jde,jsem to právě ještě neslyšela 🤷‍♀️tak aspoň teď vím 👍

autor
30. kvě 2021

Tak včera ráno byl test snehobily, takže nic, asi to byla jen ryska. Díky všem za názory 😊

haskre
30. kvě 2021

@miloslava11 a na co se chceš zeptat?

eiram7
31. kvě 2021

Holky, přijde vám to jako duch nebo falesnak? Test pregnant od Destoharm10. Měla jsem slabou ms a po skončení stále spinim a boli mě podbrisek.
Jsem z toho dost špatná, doma mám desetimesicni holčičku a chlapecka 2 roky a 4 měsíce. Teď opravdu další ditko neee😭

haskre
31. kvě 2021

@eiram7 no ducha tam vidim,zalezi i kdy vylezl....pripdne zkusit další dny další test...

eiram7
31. kvě 2021

@haskre nebyl hned, tak po 5 minutach... segra mi veze jinou značku testu, tak zkusím další. Mám hrozny nervy🤦🏻‍♀️

haskre
31. kvě 2021

@eiram7 Dobre tak drzim pesti at to dopadne podle vašeho prani 🍀

autor
1. čer 2021

@eiram7 tak jak jsi dopadla?

autor
1. čer 2021

Holky, tak jsem z toho jelen!!! Nedalo mi to a dnes jsem si udělala test znovu, protože se cítím fakt “jinak” a bylo tam tohle! 😮 Myslíte, ze by takovou čáru udělala cysta? Není to ani ranní moč.

marselina
1. čer 2021

Myslím ze je to jasne, gratuluji🍀🍀💗💗

hawah
1. čer 2021

Cysta určitě neee, jste těhotná 🍀

autor
1. čer 2021

@hawah
@marselina Děkuji moc, já mám z toho takovou radost!! Ale jdu si radši koupit ještě jinou značku 😀 V pátek jdu na pravidelnou prohlídku, tak budu vědět na 100%.

marselina
1. čer 2021

Dnes je den deti, tak uzivej a buď šťastná🍀💗
Vsem, kdo dnes nasel // na testiku obrovska gratulace😇🍀💗

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru