Duch po limitu. Co myslíte?

veritanas
23. čer 2022

Holky,
potřebuju střízlivou řadu. Nejsem moc schopná uvažovat, páč jsem se vyděsila. Mešká mi menstruace o 1 den, tak jsem si udělala test a sněhobílo. Za hodinu jsem ho chtěla vyhodit a zřetelný duch - je to doktor Max. Udělala jsem si druhým test ze stejné moči a zase sněhobílo. Všechny styky byly chráněné kondomem+ v době ovulace neprovozujeme vaginální sex. Navíc jsem začala brát antidepresiva, ty můžou cyklus narušit. Třetí těhotenství vážně nechci. Dělají vám tyhle testy falešné duchy? Nebo je to ryska? Myslíte, té bych mohla být i přes to všechno těhotná? 🙈🙉🙊

l01991
23. čer 2022

Ja tam teda nic nevidim a pokud se chranite jak pišeš tak riziko je minimalni... ale zkus ještě jinou značku no... navic 1 den meškani je to hodně slabe(pokud tam něco je)

veritanas
autor
23. čer 2022

@l01991 díky, vážně tam ten duch je. Zkoumám to tu půl hodiny, ale na druhém testu už nic. Takže si držím palce... Jde mi hlavně o ta antidepresiva, protože s nimi zrovna začínám a těhotenství je to poslední, co potřebuju...

l01991
23. čer 2022

@veritanas plně tě chápu,teď jsem podruhe těhotna (planovaně) ale třetí bych taky nerozdychala... zkus ještě jiny test ale myslim že těhotna nejsi.. nervy/Antidepressiva ti mohly ms rozhodit... držim palce ať je vše v pořádku 💗

l01991
23. čer 2022

A jak jsem psala,na den zpožděni to je fakt slabe,takovy (ktery nejde ani vyfotit) jsem měla 9/10dpo,v den ms jsem už měla// jasne

veritanas
autor
23. čer 2022

@l01991 právě já si udělala ještě jeden test ze stejné moči, pro tyhle případy si jí dávám do zkumavky a použiju ještě jednou, tam teda 100% negativní i po uschnutí... takže doufám, že to byla chyba testu. A menzes rozhodly ty psychické problémy, ale ovulaci jsem měla normálně.

l01991
23. čer 2022

@veritanas rozumím,určitě chyba testu... kondomy+nemáte v.sex během ovulace,takže bych byla v klidu ale taky by mě to vyděsilo.

lencaa11
23. čer 2022

@veritanas tak šance tu je vždy kondom taky není 100% a občas stačí málo udělala bych test za par dní zda MS neprijde prasky cyklus můžou rozházet ale ne hned až cca po delším užívání pokud máte nějaky stres atd tak Ms se mohla zpozdit

veritanas
autor
23. čer 2022

@lencaa11 prášky beru už tři týdny, takže by to vliv mít mohlo. Si myslím, právě, že šance je vždycky, tak jsem úplně vyděšená. Udělám si test za pár dní a uvidíme, kdyžtak Zajdu na gynekologii...

eloana
23. čer 2022

@veritanas prijde mi, ze to je ryska....a podle me je riziko minimalni dle tveho popisu

lencaa11
23. čer 2022

@veritanas u tohoto typu to má a nemusí vliv cca po 1-3 mesicich moje sestra bere léky tohoto typu už cca 10 let a nikdy neměla problém z Ms možný to je ale taky to může bejt zda máte nějaky stres i psychicky tak Ms může se posunout vyzkoušet test za par dni budete mít větší jistotu

vikysek0987
23. čer 2022

@veritanas Duch tam není.....

zlaticko22
23. čer 2022

@veritanas pokud byl druhý test bez ducha, tak bych byla v klidu, asi falešný poplach, navíc se chráníš... zkus pro jistotu ještě zítra a uvidíš, já myslím, že to bude ale ok 🙂

pampeliska1313
23. čer 2022

Ducha nevidim… ale po limitu už mám dojem, test nedoporucujou hodnotit… takže když není v limitu, byla bych v klidu.)

katherine177
23. čer 2022

@veritanas nevidím nic

nihanin
24. čer 2022

@veritanas ducha nevidím je to jen více promočený tt

zlaticko22
30. čer 2022

@veritanas tak jak jsi dopadla?

veritanas
autor
30. čer 2022

@zlaticko22 dík za optání 🍀. Dostala jsem to v pondělí, takže obyčejné zpoždění. A test byl pravděpodobně vadný, protože všechny další už byly negativní. Ale koupila jsem si raději mamatest.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru