Test po limitu. Co si o tom myslíte?

27. čer 2020

Ahojky udělala jsem testik ráno a nic tam nebylo kouknu na to asi po 2 hodinach pac jsem na něj zapomněla a je tam duch vidíte ho taky? Já vím že se nemá odecitat po limitu.ale mě nikdy neudělal test ducha když jsem nebyla trhu. Co si o tom myslíte?

andyskarsgard
27. čer 2020

Já tam nic nevidím. 😳 Když tak si udělej digitální. To bude jistější

autor
27. čer 2020

Tady je možná lepší fotka

mimco
27. čer 2020

Je tam 🤩

autor
27. čer 2020

@mimco ale po limitu takže z toho nic být nemusí

nat
27. čer 2020

me teda prijde nejaka seda :-/ Takze ja bych rozhodne nepovazovala za pozitivni...

tasimia
27. čer 2020

Jako něco tam vidím, ale je to po limitu. Takže bych zkusila za týden znovu. Nebo při zpoždění MS.

autor
27. čer 2020

@nat je hezký růžová jde to na hoo vyfotit.ale po limitu takže nevím no.

marta_kovar
27. čer 2020

Tyhle testy rádi dělají falešné duchy. Takže kup obyč papírkový. 😊

nat
27. čer 2020

po limitu bych tomu neverila...Zkusit za 2dny 🙂

mona91
27. čer 2020

Já jsem měla u obou těhotenství na prvním testu ducha po limitu. 😂

tasimia
27. čer 2020

@mona91 ja uz těch duchů po limitu měla a nikdy to těhotenství nebylo.. :D ono je to těžký no každý test je jiný.

veroniqess
27. čer 2020

Po limitu zahodit.

janedv
27. čer 2020

Ja kupovala 10tkove a kdyz byl duch, treba i po limitu, byla jsem tehotna (celkem 4x, takze spolehlivy vzorek 🙂))

autor
27. čer 2020

@janedv já jsem na to zvědavá co bude noc děkuji každý to má ale jinak

miba10
27. čer 2020

I po limitu se počítá. Taková mi tady běhá 😉ale je to hodně slabé, zkus za pár dní udělat nový nebo počkej na vynechání MS

mona91
27. čer 2020

@tasimia já právě ne, když byl negativní tak byl negativní i za tři dny nikdy se nic neobjevilo a ze jsem těch negativních měla 😂 ale muže byt vadný test nebo to má každý jinak ze i leze min hcg nahoru. Já třeba dva týdny po vynechání a potvrzení těhotenství v krvi neměla na testu dálnici jako byl pozitivní ale furt to nebylo jasné silné. Holky okolo měli třeba před MS dálnici jak blazen

lucca35
27. čer 2020

Když jsem měla na TT ducha,udělala jsem OVU test a bylo jasno hned

tasimia
27. čer 2020

@mona91 Hele já taky testům moc nevěřím. Mám s němi blbou zkušenost, když jsem nebyla těhotná duch. Když jsem otěhotněla sněhobílý test, vyber si😂😂.

radus22
27. srp 2020

@lucca35 můžu se zeptat proč jste si dělala ovulační test?

lucca35
29. srp 2020

@radus22 ano... Bylo mi kamarádkou porazeno,že ukazuje spolehlivě těhu a jelikož mne zbyly,skusila jsem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru