Duch?

mariuhanka
12. zář 2018

Ahojky, zdravim vsechny. Od ledna se snazime o miminko, Ms mam dost pravidelnou a ted 9dni spozdeni.. po 3dnech dva testy a snehobile a dnes rano, toto..mate nekdo podobne zkusenodlsri, nejake nazory? Bojim se doufat... a stale me boli v podbrisku, jako bych to mela dostat. Krasny den vsem..

petrak15
12. zář 2018

Takhle jsem to mela ja a vyslo to!

mariuhanka
autor
12. zář 2018

@petrak15 ohh , dekuji 😊

nikolspace
12. zář 2018

To už není duch, ale čárka 😊 gratuluji

janina92
12. zář 2018

Hezká čarka, držím palce 🙂

lazuli35
12. zář 2018

Ahoj, moc ti přeji, aby ti to vyšlo, já měla 10. Den zpoždění stejnou čárku, ale 12. Den zpoždění bohužel došla ms, takže zřejmě časný samovolný potrat v 6 tt. Počkej, co bude dál, může to ještě dopadnout jakkoliv. Já taky měla od data očekávané ms neustále bolesti v podbřišku. samozřejmě ti držím palce, aby u tebe bylo vše v pořádku 😊🍀

priefi
12. zář 2018

@mariuhanka testni za 2 dny, pokud bude silit, muzes se tesit 😉

mariuhanka
autor
12. zář 2018

@lazuli35 tak to je mi moc lito 😢 dekujju,uvidime, treba je to jen pLany poplach...

lalusheee
12. zář 2018

Já myslím že jo 🍀🍀🍀 já si dělala test 5 dnů po zpoždění MS a měla sem dálnici jak kráva a pak spolehlivější test a bylo to jasný.
Vůbec jsem nemyslela na těhotenství že chceme mimi.. A šlo to samo. Dřív jsme se moc snažili a přemýšleli o tom a nic nešlo to. A navíc hlavně neplašit.. Dělám pořád stejný věci jako před otěhotněním.. Cvičím, jim zdravě chodím do práce a vše je oka. Nebát se.. 😊 Hodně štěstí

lazuli35
12. zář 2018

@mariuhanka díky, já jsem v červnu musela na revizi se zamlklým těhotenstvím v 10. tt a teď tohle. Ale jsem s tím vyrovnaná, teď si říkám, že to už musí příště vyjít až do samotného konce 😊 a tobě moc držím pěsti!!! 🍀 Snad tady budou za několik dní od tebe jen dobré zprávy 😉

karol1996
12. zář 2018

Takhle mi to začínalo, potom jsem si dělal test, když jsem těhotenství mela potvrzené od doktorky a čárky už byly krásné :D

mariuhanka
autor
12. zář 2018

@lazuli35 jezis, moc doufan ze uz to na potreti vyjde, to uz rozhodbe musi☺ holt nebyla jeste za spravna doba.. ale urcite prijde ☺

lazuli35
12. zář 2018

@mariuhanka snad ano, otěhotnět očividně problém nemám, tak už aby to bylo 😊 ikdyz uvažuji, že teď dáme od snažení pauzu, mám strach, aby to tak rychle po sobě nedopadlo stejně. Ale zas to ve mě hlodá, že bychom mimčo už fakt chtěli 😅

mariuhanka
autor
13. zář 2018

Tak jsem si vcera delala ten digital, a pry jsem tehu, udajne 2-3tyden, pecka, mame hroznou radost, snad ne predcasnou. Doufam ze se vyklindim protoze se porad neceho obavam 😂 meli jste tomi nekdo take tak?jo a stale mi boli jakoby vajecniky, je to normalni? Diky pa

mariuhanka
autor
13. zář 2018

@lazuli35 drzim pesti ❤

lazuli35
13. zář 2018

@mariuhanka super, držím pěsti, ať vydrží 🍀 nestresuj se, hoď se do klidu a těš se na mimčo, nic lepšího udělat nemůžeš 😊

baruskawh
15. zář 2018

@mariuhanka Tak co čárka, už je výraznější? 🙂

mariuhanka
autor
15. zář 2018

@baruskawh delala jsem si ten digi, ten vysel pozitivne, tak ve stredu jdu k doktoru tak snad tam bude broucek 😇

nikolamaresova
17. zář 2018

Taky jsem tam mela takoviho ducha verila jsem ze tam je miminko a v 5tt jsem sla do nemocnice a tam mi rekli ze cekam miminko a kdyz jsem byla v 10tt+4dny tak mi rekly cekate jednovajecny dvojcata nezapomenutelny 🙂

krystofovaa
26. zář 2018

@mariuhanka to není duch! Jsi těhotná. Já to taky tak měla a teď jsem 37tt

simanov
27. zář 2018

@mariuhanka vidím krásnou čárku druhou..držím pesti

simanov
27. zář 2018

Ahoj děvčata,prosím co si myslíte?Test Dr Max,do MS zbývá 5dni,vidím ducha a Vy?Bylo to po limitu....

janina92
27. zář 2018

@simanov slabého vidím 😊snad to není jen ryska, držím palce..

terezz29
27. zář 2018

@simanov ještě počkej, je moc brzo, zkus to později 🙂 držím palce

marluci
30. zář 2018

I já poprosím o názor.....😇 Dnes mám termín menstruace..ráno jsem zkusila test...

bamimi
30. zář 2018

Vidím ducha,zkusila bych třeba až za 2 dny zda sílí(i když podle sebe vím že je těžké vydržet), já dělala každý den a čárka sílila každým dnem, tak držím pěsti

janina92
30. zář 2018

@marluci taky vidím moc hezkého ducha 😍

marluci
30. zář 2018

@bamimi děkuju 🙂 já myslím, že to klapne 🙂 ve skutečnosti je asi vidět líp než na fotce....a to se snažíme první měsíc... 😀 První syn se taky zadařil hned.. je to až neskutečný, že by i druhé dítko bylo takhle rychle

marluci
30. zář 2018

@janina92 díky ;)

alkuska
30. zář 2018

@marluci Pěkné, to vypadá že je tam 🙂

ajina17
30. zář 2018

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru