Duchové na mamatestu. Máte zkušenosti?

venyska
25. srp 2009

Ahoj všem.Pokud máte někdo zkušenosti s duchy na mamatestu,pojďte se prosím se mnou o ně podělit.

pavlin888
18. črc 2017

@martik12345 ja ho tam vidim 🙂

martik12345
18. črc 2017

@pavlin888 to jsem rada 🙂 jsem z toho uplne vedle je to poprve co vidim ducha :D

pavlin888
18. črc 2017

@martik12345 já je taky prvně vidím a doufám. Už mám třetí den spozdeni. Teď už jen čekat. Držím pěsti a dej pak vědět.

martik12345
18. črc 2017

@pavlin888 tak to uz vypada nadejne. Ja jsem teprve 2 dny pred MS ale jsem hrozne nedockava testuju uz od 8. DPO magor no :D zitra zase testnu a napisu 🙂

martik12345
18. črc 2017

@pavlin888 koukam na tveho dusika mame ho docela podobne.. vis kolikaty den jsi po ovu? 🙂 A citis podbrisek nebo jsi uplne bez priznaku? 🙂

marycz
18. črc 2017

@martik12345 dušík vypadá dost nadějně 😉 držím palečky ať jen sílí 🙏

pavlin888
18. črc 2017

@martik12345 ja uz mám třetí den spozdenou ms,prsa bolí tak jen čekám

viky79
18. črc 2017

Ahoj chci se zeptat a zaroveň vás pozadat o rada ak mate niekto nejaku skusenost.. Mam 3den no dnes je to uz 4 den zpozdeni zatim a delala jsem si 2 mamatesty.. Jeden vcera odpoledne a jeden dnes rano s prvniho mucu.. Oba mi vsak vysli jenom duchove.. Cyklus mam pravidelny 30 dnovi.. Bolia ma vsak prsa a picha v podbrisku.. Nevim jestli jsem si ten test neudelala moc skoro nebo ho mam tak za 2 az 3 dni vyskouset znova...

slayc
18. črc 2017

@viky79 urcite vyzkoušet za tri dny znovu, pokud ale meskas a mas ducha na testu, tak je to podle me asi jasny signal, ze MS pravdepodobne uz nedorazi. Pokud ti duch zítra nebo pozítří zesili, mas odpověď jasnou 🙂

viky79
18. črc 2017

Tak jo vyzkousim ho teda za tri dni.. Ale ja mam stale taky pocit ze je dostanu.. Pocit mysleny tym ze MS akoby citim ze kazdou chvili prijdu a pak zachvili akoby sem je dostat ani nemamala..

martik12345
18. črc 2017

@viky79 ja to mam taky tak chvilema citim podbrisek jako kdyby mela ms dorazit.. jsem ale teprve 2 dny pred ms ale zase mam tt slabe pozitivni.. drzim palce 🙂

marycz
18. črc 2017

@viky79 zkus testovat za 2-3 dny znovu... Já mela taky pocity na MS,ale přece jen bylo něco jinak... šílená únava jako u prvního...a tak nějak jsem to vnitřně cítila...jako u prvního...všechno jako přes kopírák... 😉

viky79
18. črc 2017

@marycz jo ta unava.. Tak ta teda joo.. Nikdy predtym jsem takhle unavena nebyvala..jindy by jsem se přiateli posedela do pul noci este a ted se uz v devet beru pric protoze jsem unavena.. Kolik krat jsem si snima dala i ruma s colou nebo vodku s dzusem ale ted se mi alkohol hodne sprotivil.. moc mi zacal pachnut az se mi zveda s toho zaludek...

marycz
18. črc 2017

@viky79 to zní slibně 😉 já tu unavu mám hodně přes den...pořád bych spala,odpo si musím dát s malým spánek,jinak bych padla na hubu 😁

viky79
18. črc 2017

@marycz ja jsem dneska byla v nemocnici s nohou na provaz a jak jsem prisla tak pritel byl po nocni tak jeste lezal v posteli.. Rikam mu ze jsem hodne unavena ze si jdu lahnut jsem si lahla kolem jedny k nemu a pak jsem se vzbudila az ted hodinku nazad..

viky79
18. črc 2017

A to jsem spala celou noc..

anetka9
18. črc 2017

@marycz
@viky79 Já sem takhle ospalá pernamentně...:D vždycky si myslím, že bych teda mohla být těhotná a pak zase nic, ale když můžu tak odpoledne bych si šla lehnout vždycky:D Jinak vám oběma gratuluju, vypadá to nadějně🙂

viky79
18. črc 2017

@anetka9 tak snad to vyjde.. Dekuju 🙂

martik12345
19. črc 2017

Ahoj holky, tak dneska pridavam test 12 DPO, nemohla jsem dospat, vypada to ze je trosku silnejsi co rikate? 🙂

marycz
19. črc 2017

@martik12345 nooo,vidím to pěkně 😉 držím palečky 👍

martik12345
19. črc 2017

Kez by 🙂 dnes max zitra by normalne dorazila ms takze jestli ani zitra nic zacnu tomu snad verit 🙂 porad citim podbrisek ale jinak mi neni vubec nic tak nevim 😅

marycz
19. črc 2017

Holky zlaté,tak u nás to asi nedopadne... Dnes ráno mamatest sice silnější,ale ostatní testy pořád duch...a už se mně to nezdálo... Začínám špinit a krvácet,takže opožděná MS...co už,přijde další, silnější mimi...ještěže mám toho prcka a manžela,který mně je oporou... Vám všem držím palečky,ať miminka rostou 😉❤

pavlin888
19. črc 2017

@martik12345 krasne to sili

slayc
19. črc 2017

@marycz to me mrzi:( ale jak pises, ono to jednou klapne🙂

viky79
19. črc 2017

Tak ja tonnevydrzela a ted jsem si pred chvili delala taky test.. No stale je duch.. A dnes je to uz 5 den co mam zpozdeni

pavlin888
19. črc 2017

@viky79 jsem na tom stejne,pri prvnim jsem mela jo dalnice,ale svagrova mi dneska rekla ze to tak taky mela a to je po uspesnem ivf,tak uvidime ja jdu zitra pro clearblue. jinak preji at nam to sili 🙂

lencak80
19. črc 2017

@viky79 nemyslím si že by to byl duch. Je to slabší čárka. Uvidíš. Když tak si zavolej na gyndu.

viky79
19. črc 2017

@lencak80 no.joo jenomze ja jsem v cechach teprv 4 mesiace a nejsem evidovana u zadneho lekare protoze nemam pracovni zmluvu tak nevim ci tam ma gynekolog veme

viky79
19. črc 2017

@pavlin888 vim blba otazka ale co to je to IVF?

viky79
19. črc 2017

Ale muzu rict ze od posledniho testovani je ta carka o malilinko silnejsi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru