Gs Mamatest comfort 10. Zkušenosti?

snazilka2020
14. led 2021

Ahojky,
Chci se zeptat jaké mate zkušenosti s s těhotenským testem Gs mamatest comfort 10.
Vyšel vám někdy falešně pozitivní ? Nebo dělal Vám falešné duchy?
Děkuji za odpovědi...

klokanka31
14. led 2021

@snazilka2020 Já z 99% kupovala mamatest, a vždy ukázal pravdu 🙂

hasara33
14. led 2021

@snazilka2020 za mě nejspolehlivější test a to jsem vyzkoušela snad všechny značky a typy, co jsou na trhu

maliana3
14. led 2021

Mne ukázal len jeden krát falošne, keď som ponorila test do moču nad hraničnú čiarku....od vtedy si dávam pozor a naposledy ukázal čo mal 🙂

agneska7
14. led 2021

Nejlepší test, za dobu třech let snažení jen 1 vadný udělala se tam 2 čárka ale jen půlka ( ne intenzita ,ale prostě jen půlka čárky ) další byl negativní ale to jsem hned věděla že ten test je vadný , jinak ukazuje tak jak má a má nejvíc barviva takže fakt super

radka27101
15. led 2021

Předchvilkou jsem psala do jedné diskuze.. Bohužel nemohu souhlasit s tím, že tento test je nejlepší.. Několikrát krásná ryska se mi udělala a nic.. Dokonce jsem se jednou tak naštvala že jsem udělala test po ms a zase duch.. Už ho vůbec nekupuji.. Asi jsem divná 😁 ale opravdu mockrát mě zklamal, mám 4 děti všechny chtěné tak těch testů jsem se nadělala opravdu moc a za mě NE. Ale je pravda, že když uděláš druhý den, třetí den a opravdu jsi těhotná, duch sílí.Ale já chci vždy tu jistotu hned 😁