Duchové na mamatestu. Máte zkušenosti?

venyska
25. srp 2009

Ahoj všem.Pokud máte někdo zkušenosti s duchy na mamatestu,pojďte se prosím se mnou o ně podělit.

viky79
20. črc 2017

Tak ja jsem je nakonec ted dostala.. Zacalo me bolet bricho o chvili nato jsme se s pritelem pomilovali a pak sem to dostala..

martik12345
20. črc 2017

Tak ja dnes 13. DPO 👏👏👏

pavlin888
20. črc 2017

@viky79 ivf je umělé oplodnění 😉

pavlin888
20. črc 2017

Tak u nás duch sílí

viky79
20. črc 2017

Tak ja tomu asi nechapu..myslela som ze mrcha prisla ale krvacela som jen jednou a pak nic doted..

viky79
21. črc 2017

Krvaceni som mala naposled len vcera rano ak to jenom slabunke a od vtedy nic tak jsem si dneska dela tes zase a ta carka mi vysla hned po nekolika sekundach

viky79
22. črc 2017

Tak dneska jsem ai delala mozna uz posledni test.. Jen si nejsem celkem jista a nevim jestli je to normalni kdyz mam k tomu bily vytok

ivet1987
22. črc 2017

@viky79 gratuluju to je krásná čárka. Výtok je normální a ještě si ho užiješ 😀

viky79
22. črc 2017

@ivet1987 dekuju no nevim jestli jsem pripravena nato..

martik12345
23. črc 2017

Ahoj holky tak po dvou dnech nejistoty dnes carka krasne zesilila 🙂 Co vase zkusenosti je to tak ok? Ja nikdy tehotna nebyla tak jsem ze vseho vyplasena.. dnes 16 DPO

viky79
23. črc 2017

Ja jsem taky prvy krat tehotna ale taky gratulu

viky79
24. črc 2017

Tak dneska jdu ku gybekologovi a pak uvidim jak dopadnu

viky79
24. črc 2017

Tak dneska jsem tam byla a doktor rekl ze na 70% mam mimodelozni

misula29
24. črc 2017

@viky79 na základě čeho ti to řekl?

viky79
24. črc 2017

@misula29 protoze jsem mu rekla ze mne obcas picha v pravem podribsku a kdyz mi delal ultrazvuk a sel mi az tam tak mne pichalo tak povedal ze normalne tehotenstvi tam nevidi ale ze na pravej strane mam neco jako cisticky utvar 27mm a nevi na 100% ci to je mimodelozni tak mi zobral krev a udelal si par snimku s ultrazvuku a zitra mam jit pro vysledky

viky79
24. črc 2017

Mala jsem tam i zustat aby mi spravili vsetky vysetrenia jrnimze ja se nemocnic bojim tak jsem podpisala reverz a sla pric

ivet1987
24. črc 2017

@viky79 tak ještě jsi na začátku tak to nemusí být vidět, vůbec bych se nestresovala. A určitě nemáš větší fobii z jehel a nemocnic než já 😂 A to teď těhotná ležím v nemocnici s meningitidou na kapačkách ☹

viky79
24. črc 2017

@ivet1987 a ty si v kolkem tyzdni nebo měsici? Ja se tomu moc neviznam ale vim ze pisledni MS jsem mala 15.6. A pak uz vubec

viky79
24. črc 2017

A ta nemocnice.. No ja naposled k ci vala nemocnici kdyz jsem se narodila a pak vubec a spat by tam nikdy ani nechcela.. Takze ti vubec nezavidim ale tak drz se

ivet1987
24. črc 2017

@viky79 absolutní fobie, je to tu noční můra 😀 Jsem ve 20tt a doma 2.5 letého prcka, takže trpím.
Držím pěsti ať to dobře dopadne. Tak to jsi teprve 5tt to bych šla k doktorovi až za týden ještě další, to bude už dobrý.

kacenka0705
24. črc 2017

Ahoj holky. Mam takovy problem. Mam 2 dny zpozdeni a od soboty me pichalo tak divne na levem vajicniku a bolelo to tak cele odpoledne. Takovy zvlastni tlak jak kdyby mi tam neco tlacilo a vcera to same ale jen kdyz jsem dlouho stala a hybala se pak to trochu polevilo. Dneska jen obcas pres den pichne i na pravem vajecniku ale jinak pohoda. Nevite o co by se mohlo jednat? Jestli nema nekdo nejakou zkusenost? Dekuji za odpoved 🙂

viky79
25. črc 2017

@ivet1987 a ve ktere jemocnici ty ketzis.. ha fam byla dneakazase a nakonwc povedal ze se vcera bekde musel splet protoze hCG mi vyslo pozitivni a mam normalni tehotenstvi proto ze mozno jsem na zacatlu to nebzylo videt a rikal ze jsem 5+5

ivet1987
25. črc 2017

@viky79 v Brně Bohunicích. Tak mazec zbytečně stresovat, hlavně at to dal dopadne dobře, to je super.

viky79
30. črc 2017

@ivet1987 no zitra si jedem s pritelem vybavit uz svadbu takze to spufam dopadne dobre.. cgceli sme se vzit az pozdeji jenomze kdyz prislo dotoho miminko tak se mi rekli ze se vemem driv.. a co jeste si v nemocnici mebo jak to jde?

ivet1987
30. črc 2017

@viky79 jeste jo ale zitra uz jdu domuuu 😀

pavlin888
31. črc 2017

Tak dnes jdu k doktorce potvrdit ty duchy,toz jsem cela napjata 🙂

pavlin888
17. srp 2017

Tak jsme se doma radovali,tesili az to budeme moci rict a skoncilo to v 8+5 zamlklym tehotenstvim.V pondeli vyskrab...

aneven
9. pro 2017

Ahoj. Přidám svoji zkušenost s Mamatestem. 🙂 Vždycky jsem se s lehkým pohrdáním ošklíbala nad takzvaně "falešně pozitivními" testy a různými historkami o "dušících" na testech a považovala jsem je spíše za zhmotněné toužebné přání urputných "snažilek". Ovšem jen do té doby, než jsem začala do této kategorie sama spadat a než jsem vyzkoušela Mamatest. :D V úterý jsem si dělala Mamatest comfort (test do proudu moči) - samozřejmě jako správnej poškuk absurdně brzo (tak cca 9-10 DPO) a ejhle, aniž bych očekávala cokoliv jiného než sněhobílý test, vykoukla na mě v testovací zóně pouhým okem viditelná druhá čárka. Pravda, ne tak silná a sytá jako kontrolní, leč skutečně viditelná bez různého natáčení proti světlu, hledání správného úhlu a několikaminutového intenzivního zírání. :D Nemusím zde jistě líčit, jak velkou mi tento test dal naději umocněnou o to víc, že se velmi podobný "duch" objevil následně i na druhém, tentokrát již obyčejném proužkovém, testu od TÉŽE značky. Jaké však bylo mé zklamání, když další ranní testy (Lady Max, Rapiclear, Pepino) sveřepě neukazovaly vůbec, ale VŮBEC nic. Na základě této osobní trpké zkušenosti musím pokorně uznat, že začínám na "duchy" věřit. Nicméně jedním dechem dodávám - musíme být rozumné a soudné. Dokud není testovací čárka stejně silná jako kontrolní, nelze test zkrátka chápat jako jednoznačně pozitivní. Jasně, x holkám dušík sílil, až zesílil, ale to je jinej příběh. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru