Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Dušík?

kristynamac
3. dub 2017

Ahojky mam dotaz, mam 4dny zpozdeni menstruace a boli me v pobrisku jako kdybych to mela dostat, ale nic a dnes cely den krkam a porad litam na velkou. Delala jsem si dnes dva testy a oba mi ukazali toto na fotce. Muzu byt tehotna? Dekuji

jitulka89
3. dub 2017

to neni dušík, to je pozitivní test :D grataluji 🙂

vafle
3. dub 2017

ano 🙂

kristynamac
autor
3. dub 2017

@jitulka89 @vafle dekuji 😊 ani jsem nečekala, ze se nam to s pritelem povede hned na poprve.. Zmatlo me, jen ze obe carky nejsou stejne tmave..

dvork
3. dub 2017

@kristynamac I slabší čárka, je považovaná u těhotenského testu za pozitivní, asi budete ještě v nízkém týdnu nebo nebyla moč tolik koncentrovaná. Gratuluji k miminku!

ellar
3. dub 2017

@kristynamac Ještě si udělej pár testů a ta druhá čárka bude sílit, neboj ❤

kristynamac
autor
3. dub 2017

Moc dekuju 😚

dolezalovalucie
3. dub 2017

Ty jo,to není duch ale slaba carka,urcite pozitivni,gratuluji,udelala bych další test za dva dny jestli carka sili 😉 🍀

michaelak30
3. dub 2017

@kristynamac moc gratuluji ☺ taky jsem to tak měla, že začátku slabá carka, která rychle silila. Taky jsem tomu nemohla uvěřit, bylo to taky poprvé co jsme se snažili 🙂

kristynamac
autor
5. dub 2017

Dekuju moc koupila jsem si digitalni a ukazal mi tehu 2-3 tyden pristi tyden jedu k pani doktorce, aby mi to potvrdila 😍 moc dekuju mam hrpznou radost

astyna
5. dub 2017

@kristynamac

Spíš jsi ještě měla počkat, at tam něco doktorka vidí...ale chápu tvé nadšení 🙂

kristynamac
autor
5. dub 2017

Prave nevim jak to chodi toto bude prvni mimi a pritel i ja byvhom chteli mit jistotu aspon z krve, hlavne at je to zdrave to je hlavni a je vse v poradku

cizinkaa
5. dub 2017

@kristynamac my se mimčo nesnažili... ale já to nedostala, tak jsem dělala test... v tý době jsem ještě nebyla tady na koníku a pokaždý tam musel bejt duch jako hrom a já pořád čekala na dvě stejně tmavý čárky, protože to by znamenalo pozitivní test... 😀 Dvakrát jsem se takhle vítězoslavně vrátila z koupelny, že těhotná nejsem. 😀 Až jsem pak po 14 dnech udělala test ráno... a bylo vymalováno. 😀

kristynamac
autor
5. dub 2017

Prave konika mi poradila kamaradka 😉 tim ze to bude prvni mimi zak budu porad prosit o rady 😂

cizinkaa
5. dub 2017

@kristynamac tady se dozvíš i věci, který nechceš 😀

kristynamac
autor
5. dub 2017

Pekne dekuju 😉😊

astyna
5. dub 2017

@kristynamac

já jsem zase naopak radila kamarádce sem nechodit, ani na emimino a podobné portály. Jsou lepší zdroje informací, než poblázněné hysterky 😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli