Dušík?

kristynamac
3. dub 2017

Ahojky mam dotaz, mam 4dny zpozdeni menstruace a boli me v pobrisku jako kdybych to mela dostat, ale nic a dnes cely den krkam a porad litam na velkou. Delala jsem si dnes dva testy a oba mi ukazali toto na fotce. Muzu byt tehotna? Dekuji

jitulka89
3. dub 2017

to neni dušík, to je pozitivní test :D grataluji 🙂

vafle
3. dub 2017

ano 🙂

kristynamac
autor
3. dub 2017

@jitulka89 @vafle dekuji 😊 ani jsem nečekala, ze se nam to s pritelem povede hned na poprve.. Zmatlo me, jen ze obe carky nejsou stejne tmave..

dvork
3. dub 2017

@kristynamac I slabší čárka, je považovaná u těhotenského testu za pozitivní, asi budete ještě v nízkém týdnu nebo nebyla moč tolik koncentrovaná. Gratuluji k miminku!

ellar
3. dub 2017

@kristynamac Ještě si udělej pár testů a ta druhá čárka bude sílit, neboj ❤

kristynamac
autor
3. dub 2017

Moc dekuju 😚

dolezalovalucie
3. dub 2017

Ty jo,to není duch ale slaba carka,urcite pozitivni,gratuluji,udelala bych další test za dva dny jestli carka sili 😉 🍀

michaelak30
3. dub 2017

@kristynamac moc gratuluji ☺ taky jsem to tak měla, že začátku slabá carka, která rychle silila. Taky jsem tomu nemohla uvěřit, bylo to taky poprvé co jsme se snažili 🙂

kristynamac
autor
5. dub 2017

Dekuju moc koupila jsem si digitalni a ukazal mi tehu 2-3 tyden pristi tyden jedu k pani doktorce, aby mi to potvrdila 😍 moc dekuju mam hrpznou radost

astyna
5. dub 2017

@kristynamac

Spíš jsi ještě měla počkat, at tam něco doktorka vidí...ale chápu tvé nadšení 🙂

kristynamac
autor
5. dub 2017

Prave nevim jak to chodi toto bude prvni mimi a pritel i ja byvhom chteli mit jistotu aspon z krve, hlavne at je to zdrave to je hlavni a je vse v poradku

cizinkaa
5. dub 2017

@kristynamac my se mimčo nesnažili... ale já to nedostala, tak jsem dělala test... v tý době jsem ještě nebyla tady na koníku a pokaždý tam musel bejt duch jako hrom a já pořád čekala na dvě stejně tmavý čárky, protože to by znamenalo pozitivní test... 😀 Dvakrát jsem se takhle vítězoslavně vrátila z koupelny, že těhotná nejsem. 😀 Až jsem pak po 14 dnech udělala test ráno... a bylo vymalováno. 😀

kristynamac
autor
5. dub 2017

Prave konika mi poradila kamaradka 😉 tim ze to bude prvni mimi zak budu porad prosit o rady 😂

cizinkaa
5. dub 2017

@kristynamac tady se dozvíš i věci, který nechceš 😀

kristynamac
autor
5. dub 2017

Pekne dekuju 😉😊

astyna
5. dub 2017

@kristynamac

já jsem zase naopak radila kamarádce sem nechodit, ani na emimino a podobné portály. Jsou lepší zdroje informací, než poblázněné hysterky 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru