• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dutinka na ultrazvuku, měla jste to některá?

22. dubna 2014 
Ahoj maminky,dnes jsem byla u dr. kvůli pozitivním testům.Prováděl UTZ kde našel dutinku,která má 3mm.Řekl ale,že nedokáže momentálně říct,zda se jedná o mimoděložní těhu nebo normální.Měla jste to některá?Přeci musí vidět,zda je to v děloze či ne :frowning2: Hodně mě to sebralo..Na KO jdu v úterý...HCG nabral,říkal,že když to chytlo tolik testů,určitě tam je,ale že chce vidět čísla.
1. dub 2014 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Mi to taky doktorka na prvním UTZ nedokázala řict, o 2 týdny později už bylo vidět srdíčko :slight_smile:Držím palce
1. dub 2014 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@veronikanel klid, na prvním utz sem měla taky jen bublinu a nic, až na dalším se ukázalo pořádně. Jinak bych řekla, že musel vidět kde to je :sweat_smile: . Držím palce! :dizzy_face:
1. dub 2014 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
To je právě to,proč to říká,když to musí vidět :frowning2:
1. dub 2014 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronikanel to netusim :frowning2:
1. dub 2014 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Kvůli takovým stresům jsem šla k lékaři až ve třetím měsíci. Držím palce :slight_smile:
1. dub 2014 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Mi taky řikali že to muže byt mimoděložní.Ale v takovém začatku to pry řikaji vždycky. A ted jsem ve 21 tt:slight_smile:
1. dub 2014 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já musela.Testy vycházely a mám celkem silné bolesti jako na MS a už si moc nepamatuji první těhu,tak pro sychr :frowning2:
1. dub 2014 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, nevím, jestli je to u tebe ještě aktuální, ale funguje to tak, že při těhotenství se většinou v děloze objeví tzv dutinka, ze které se pak vyvíjí i správný plod a nebo se vyvine tzv. pseudodutinka - ta v děloze vzniká při mimoděložním těhotenství - takže plod je ve skutečnosti jinde, ale děloha prodělává tyto změny. Dutinka a pseudodutinka od sebe jdou odlišit v ranných stádiích docela těžko, buď podle umístění v děloze, které nemusí být uplně vypovídající a podle lemu. Takže s jednoznačností na začátku těhotenství říct, jestli je to skutečně v děloze nebo ne, moc nejde :slight_smile: proto ty počáteční rozpaky ze stran gynekologů...doufám, že to u tebe dopadlo v pořádku..
22. dub 2014 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek