Dvoudenní menstruace

veverkamaminka
17. pro 2016
Ahoj , jak již víte mám roka půl Krále Miroslava a chceme další (nejlíp holku) takže jsem vždycky sklamaná když menstruace nastoupi . Teď přišla ve čtvrtek a měla být v pátek a dnes končí teda už skoro od rána nic . Může to být malý špuntík co bude dovádět jako ten na světě? Nebo jsem zas paradojitní a vzdám to a dorazí až dorazí
annasmyckova
17. pro 2016
a co ukazuje test? a taky nerozumím tomu 13tt ve tvém profilu...slabší krvácení může být i v těhotenství, ale nejlépe by to posoudil dr, s ultrazvukem
veverkamaminka
autor
18. pro 2016
Ten 13 týden tam mám proto že si každý měsíc myslím, že se to povedlo, ale pak me sklame menstruace s testem počkám ještě jestli v lednu přijde nebo nepřijde menstruace Já si ho dělám jako u prvního vždycky po 14 dní kdy se nedostaví, ale Todle krvácení je divný. Jo Já vím ,ale Já jsi nejsem jista jestli tam půjdu třeba to není nic a půjdu tam zbytečně, ale jinak děkuju za radu.
janea823
18. pro 2016
@veverkamaminka ja mám od včerejška taky krvaceni, ale termín MS až 22..mohlo by to být nidační krvácení (uhnízdění) nebo jen prostě dřívější MS.
veverkamaminka
autor
19. pro 2016
@janea823 aha no ted me boli břicho jak při menstruaci teda před půl hodinou to ustalo , ale když jsem mela dvoudenní menstruaci tak to mimi byt muže
janea823
19. pro 2016
@veverkamaminka tak mě třeba břicho vůbec nebolelo, ale celkem to trvalo, takže si myslím, že to teď nevyšlo..prostě pocit. Nevadí, jedeme dál 🙂
luciebx
19. pro 2016
Tak moje m/s taky většinou trvá dva dny a tehu nejsem. Záleží na hodně věcech.
risu
19. pro 2016
Ja mam MS dva dny porad. Delsi jsem ji nikdy nemela. Jestli cces mit jistotu tak si udelej test, ne?
veverkamaminka
autor
20. pro 2016
Test si udělám AZ pokud v lednu nepřijde menstruace 14 dni ted byla divna dvoudeni jo jinak pociťuji příznaky jako u Mirečka. Jinak menstruaci mam 6-7 dni a už se mi po porodu srovnala do pravidelný jako před těhotenstvím pár měsíců byla nepravidelna což je po porodu normální a ted už se dala do pořádku a najednou tohle. Uvidíme v lednu přijde nepřijde tak jsme trbas dostali další dárek pod stromeček
veverkamaminka
autor
20. pro 2016
@veverkamaminka tak Mireček byl taky dárek pod stromeček když jsem otěhotněla před vánocemi 🙂
veverkamaminka
autor
27. pro 2016
Už 9 měsíců ne kojím první mimi a možná mám zbytky mlíka ,ale má zase mazlavou strukturu a žlutou hustou barvu a tak už jsem zapomněla jak vypadalo mlazivo u prvního a tak jak dlouho trvá než zmizí původní ? Může to byt nový mlíko tvořící se? Děkuji a hezkého svátky a šťastný nový rok
annasmyckova
27. pro 2016
@veverkamaminka
tak šup do lékárny pro test, pokud jsi těhotná, ukáže ti to i přes krátkou menstruaci...příznaky můžou být všelijaké -nevolnost, mlezivo a bolest prsou..., ale i u falešného těhotenství (autosugesce je mocná). Myslím, že se moc pozoruješ a přitom test by byl jednoznačný.
veverkamaminka
autor
27. pro 2016
No Já vím ,ale manžel říkal ,že mám počkat az nepřijde žádné krvácení s testem. Tak jsem ho poslechla i u Mirečka a má pravdu proto počkám do lednový menstruace někdy okolo 12.1. Myslím Já si ho dělala i před dvouma měsíci a byl negativní . Máš pravdu moc se pozoeuju 🙂
veverkamaminka
autor
27. pro 2016
@veverkamaminka
Byl by to krásný dárek vzhledem k tomu, že první miminko bylo k vánocům tak Já mám narozky 23.2. a manžel už 3.1.

Sem začni psát odpověď...

Odešli