Falešně pozitivní Mamatest 10-Clostilbegyt. Může to být těhu?

michaelabrad
1. bře 2020

Zdravím, jsem tu nová a převážně jsem se zaregistrovala kvůli tomu, abych mohla založit tuto diskuzi a dozvědět se vaše názory.
Po zjištění několika závazných problému v gynekologicke oblasti mi bylo řečeno, že by bylo nejlepší se začít pokoušet o dítě. O miminko se snažíme 7 měsíců a tento cyklus jsem poprvé brala clostilbegyt 1-0-0 poté pichnuta 18. Den cyklu injekce agulutin na zvýšení sliznice
Nyní jsem 1 den do ms, dělala jswm si 3 mamatesty 10 a na všech vyšel duch, 2 11 dpo a 1 dnes- 13dpo
Myslíte ze je to tehu nevíte muže být falešný duch? Nerada byxh si dělala nějaké falešné naděje, casto mě poboliva v podbrisku ale nic závazného a dnes mě tedy na dotek strašně bolí prsa. Také mě pritel asi ored týdnem upozornil, ze mám tmavší bradavky, tak nevím

evikk1
1. bře 2020

@michaelabrad Ducha tam uvidím jednoznačně, zkus si udělat testík za 2dny a uvidíš ❤️

squezy
1. bře 2020

Něco se tam rýsuje ;) Po clostiku bývá však i vice vajicek, byla si na ultrazvuku, kolik folikulu/vajicek dozralo?

cilkat
1. bře 2020

Nech další test na ráno (první ranní moč), ale ti duchové tam fakt jsou. Držím palce 😉

terka80
1. bře 2020

@michaelabrad gratuluju 👍👍

e7
1. bře 2020

Také jsem brala clotstik, dělala jsem test asi tři dny před MS a měla jsem ducha. Nedělala bych si ho ale nějak jsem tušila že asi těhotná jsem 🙈 Pak mě holky druhý den v práci přemluvili ať si udělám další a čárka silnější ☺️ nevěřila jsem tomu ale každým dnem čárka sílila až za týden byla dálnice 🥰 dnes jsem 6+4 a už má i srdíčko ❤️

michaelabrad
autor
1. bře 2020

@squezy no, prave ze nebyla. Doktor k tomu přistupoval tak trochu laxne 😃

michaelabrad
autor
1. bře 2020

@e7 u tohoto jsem skoro uronila slzicku❤️😀 strašně bych si prala abych to měla stejně

e7
1. bře 2020

@michaelabrad já se teď modlím aby to bylo vše v pořádku, strašně jsme si přáli mimčo ale v tu chvíli kdy jsme se odhodlali tak jsem to nedostala musela jsem pro hormony pak opět znova a doktor věděl, že se snažíme tak mi nabídl clostik pak jsem byla na utz a injekci a vyšlo to ❤️ takže věřím, že Vám také. Přikládám jak testy sílily ale ten poslední co byla už dálnice ten nemám vyfocený. Hodně štěstí přeji a dejte vědět jak to vše dopadlo❤️❤️

lucie7411
1. bře 2020

@michaelabrad dle me jsi tehotna, gratuluji a at je vse v poradku 😍 ja dnes budu brat posledni clostik, jen mi ho doktor napsal na 5 dnu 2x denne, na injekci nejdu, za par dni mam zacit brat duphaston, tak snad se nam take zadari 🍀😍

marymaryk
1. bře 2020

Přesně takhle vypadal můj test 13 den po ovitrelle , a jsem těhotná ...👍 Tak držím palce ať to vyšlo ♥️

michaelabrad
autor
2. bře 2020

Tak dnes jsem dělala test a byl tam zase duch, avšak začala jsem lehce špinit, tak mám pocit, že přijde ms. 😕

danny1998
6. bře 2020

Krásný den všem holky ... Chtěla jsem se jen zeptat , zda bych mohla být těhotná , když jsem si ráno udělala test (mamatest) tak je tam slabý duch .. zkusila jsem udělat foto ale není nic vidět . Mám 13 měsíční dcerku a stále jí kojím takže jsem vlastně celou dobu neměla MS . Až v lednu jsem to dostala a od té doby nic ... Tak jsem si druhý udělala odpoledne ale ten je jiný tak jen jedna čárka .. můžete mi poradit prosím ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru