Graf bazální teploty, jsem těhotná?

leniiid
26. říj 2016

Ahoj nevím zda-li už tady nějaká podobná diskuze je jinak se omlouvám 😊 holky zajímaly by mě vaše grafy BZ kdy jste otěhotněli.Mám celkem dlouhé a nepravidelné cykly a dnes je to 29. Den a teplota ráno 36,9..jestli se můžu trochu radovat a nebo ta teplota klidně za pár dní může klesnout když mám cykly cca 36-38 dní..děkuji přikládám graf na posouzení prosím o názory..

romi10
23. lis 2018

Čo hovoríte na môj graf? Som v tom nová 😊

lachtanice86
23. lis 2018

@romi10 že máš vydržet do termínu ms

jirikmaminka
17. kvě 2019

Holky takto zatim muj graf mam 4 dny jeste do ms ale je mi uz tyden spatne boli hlava jsem unavena co myslite graf je to v poradku nebo se neco deje

sylvahs
22. lis 2019

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať : Merino si cyklus druhý deň. Snažíme sa o bábätko od augusta tri mesiace som uži duphaston, lebo som začala špiniť týždeň pred menštruáciou. Teraz mi doktor dal inofolic. Ovulacne testy používam, ukázalo mi "pozitívny" 20.11 (nebol moc tmavý ale bola tam druhá výrazná čiarka), s manželom sme sa snažili 18.11, 20.11. a 21.11. Podľa grafu by som mala mať ovulaciu 20.11 ale až včera večer má začalo boliet podbrusko, ale stalo sa mi to už aj minulý cyklus že den po po tom, ako som si myslela, že mám ovulaciu, tak ma začalo pichať v ľavom vaječníku. Mám problém s tým, odhadnúť kedy mám ovulaciu. Bola som aj u gynekológa na preventívne, nič mi nepovedal, že by bolo niečo zle. Ešte mi povedal že cca za 2-3 dni by mala prísť ovulka. Prosím vás podľa grafu si čo myslite? 22.11 (dnes) som mala nižšiu teplotu, ale spala som veľmi zle a aj málo :(( moze to byť tým? Ďakujem za radu holky.

adiss1
Autor odpověď smazal
Zobraz
adiss1
19. pro 2019

Ahoj, prosím o radu. Tento měsíce mám jinou teplotu než mívám Po ovu mám většinou teplotu 37 ale dle grafu mi opět klesá a do MS mám ještě čas. Prosím neví někdo co by to mohlo znamet? Je tam nějaká šance? Sex jsme měli s manželem cca 2 dny před ovu dle kesajici teploty, čípku a hlenu, tak doufám že to vyšlo. Četla jsem nějaké články na internetu ale nejsem z toho zrovna moudrá. :,( :,(

nagojka
15. srp 2020

Ahojky..je tahle skupinka jeste aktualni?chodite sem nekdo?

tehulkamaminka
7. čer 2021

Ahoj
Prosím o radu zda opravdu můžu věřit tomu grafu a doufat, že se do 15.6. a dále přes to datum udrží u 37. MS byla 20.5.-25.5. Sex 31.5. A 3.6. A ovulace 1.6., příznaky mám a teplota 2x klesla a znovu stoupla. Je to tu ještě lidnaté, nebo sem už nikdo nepíše?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru