• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

HCG 33,5, je to málo?

23. července 2012 
Ahoj holky,
o dítě se snažíme 4 roky, podstoupila jsem xkrát IUI, jednou IVF s jedním ET a jedním KET-všechno neúspěšné. Zrovna jsme se chystali na naše druhé IVF a čekala jsem kdy dostanu MS. Ta ale nepřišla tak jsem si den po vynechání udělala test a vyšla slabá čárka. Druhý den vyšla o něco silnější tak jsem v pátek 13. jela do CARU, kde mi brali krev. Dělala jsem si test ještě v sobotu,neděli a dneska. Fotku testíků vám posílám. Před chvílí jsem si volala na výsledek z krve a sestra říkala že hodnota je 33,5 (výsledek z pátka-31.DC-odpovídá tomu druhý testík zvrchu). Je to málo, že jo? Asi se nemám moc radovat emoticon Děkuju za jakoukoliv odpověď.

Vytvářím ještě jednou, vytvořila jsem omylem otázku a do té nemůžu přispívat jak jsem zjistila :slight_smile: Moc děkuji za odpovědi. Hodnota je z 31. DC. V caru říkali že tahle hodnota není ani pozitivní ani negativní :confounded: tak nevim no. V pátek mám jet na ultrazvuk tak asi znova naberou krev na HCG. Přijde mně, že čárka trochu sílí, ale jestli by neměla sílit víc no ...ta dnešní-nejvíc dole- by odpovídala 34.DC.
16. črc 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a víš který den cyklu jsi měla ovulaci? podle DC těžko soudit, záleží kolik dní po oulce můžeš být. Jinak i mě se zdá, že čárka sílí, držím pěsti :wink:
16. črc 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslím si, že bych měla být 17.DPO dneska, takže při odběru 14DPO. Pak bylo snažení ještě jednou za dva dny.
16. črc 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím že je to dobrá hodnota a že by mohla do pátku vyskočit.
16. črc 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verounik Přijde mi to docela málo, ale může to být OK - hlavní bude, jestli dost poroste. Z jednoho čísla těžko říct. Držím palce.
16. črc 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě vám posílám fotku dnešního testu. Přijde mě, že čárka zase povylezla. Doufám, ž to je dobrý znamení a hcg poroste!
17. črc 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verounik Tak ta mi taky přijde tlustší, vypadá to hodně nadějně :slight_smile:
17. črc 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carecka na testiku krasne sili a to je dulezite. Mysli pozitivne a drzim palce :wink: Mozna by nebylo od veci skocit si na krev znova. Me ji brali 2x sla jsem na odber v pondeli a pak na kontrolni odber ve stredu, aby dr videl, jak stoupa hladina HCG
17. črc 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě právě pozvali až na pátek na ultrazvuk a asi znovu na krev...tak to zkusím vydržet asi. Ale přemýšlela jsem, jestli si neskočím dřív jako samoplátce...
17. črc 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikam nechoď a za ty penize si kup vitamíny pro těhotné nebo vitamíny, časopis :wink: . V pátek bude vše, jak má být. Člověk je netrpělivý, ale je dobré myslet pozitivně, i když to někdy moc nejde... Držím pěsti, vše bude v pořádku, čárky jsou jako dálnice a v pátek bude hcg určitě 100-200 :wink: .
17. črc 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verounik jelůikož je krásně vidět že sílí takže si myslim že je všechno v pohodě :slight_smile:)ale chápu tě :slight_smile:
17. črc 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verounik tak na 17DPO je to hezká hodnota a na 18DPO odpovídající čárka :wink:, to bude dobré :wink:
17. črc 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@natalie77 Dobrá dobrá dřív na krev nepůjdu :slight_smile: vitamíny už poctivě jím kdyby náhodou :slight_smile:
17. črc 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky díky moc za podporu- pokusím se uklidnit a užívat si po těch čtyřech letech konečně dvě čárky na testu :slight_smile:
17. črc 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jak už holky psaly, tak záleží na tom, kdy byla ovulace a kdy se vajčko zavrtalo. z jedné hodnoty takto z kraje se dá usoudit jen to, že se tam něco děje, teď bude důležitý druhý odběr, zda proporcionálně roste. testík krásně zesílil, takže to dle mého vypadá slibně! přeju, a´t to do kontroly pěkně uteče! a budu držet pěsti :slight_smile:
18. črc 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, tak ještě vkládám dnešní testík pro porovnání (ten úplně dole). Vyběhl okamžitě po namočení-zatím největší rychlost:slight_smile: od večera teda trpím bolestmi jako na MS, tak snad to je normální. Večer jsem myslela, že už fakt dorazí :unamused: Měly jste to taky tak?Díky pa
19. črc 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verounik MS bolesti jsou naprosto normální, děloha se roztahuje pro miminko. :slight_smile: A testy ti sílí ukázkově, tak držím pěsti ať je vše v pořádku.
19. črc 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:slight_smile: podle me sili... ono ty testy nechce prilis zkoumat.... ja mam treba vyzkousene,ze HCG jsem mela vyssi z druhe, treti moce nikoli z te prvni ranni:slight_smile:
drzim pesti:slight_smile:
19. črc 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak píšu jak jsem dopadla dnes v CARU. Mudr mi udělal ultrazvuk a viděli jsme gestační váček 3 mm :slight_smile: Nabrali mi krev, jestli HCG roste. Prý by mělo být už v řádech stovek nebo tisíců. To jsem teda zvědavá, když jsem minulý pátek měla 33 :slight_smile: Budu si volat zítra ráno, ale snad to klapne. Prý jsem musela otěhotnět dýl než v půlce cyklu. Na dnešním testu už byly dálnice jak blázen-přijde mi, že jsou obě čárky stejný :grinning: Tak že bychom se po čtyřech letech konečně dočkali!
20. črc 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@verounik Tak to je výborná zpráva :slight_smile: . Budu držet pěsti, ať to všechno dobře dopadne :wink: . Mám za Tebe velkou radost a v dobrém závidím :wink: .
20. črc 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Tak holky dnes jsem si volala jak stouplo HCG a hodnota je 1164 :slight_smile: Jsem nejšťastnější člověk na světě!
21. črc 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@verounik Hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Moc Ti to přeju a držím pěsti, ať je všechno v pořádku...
Jo a prosím, plivněte na mne někdo těhu bacila :wink:.
23. črc 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek