Hlen s krví na začátku těhotenství, je to špatně?

kat007
25. říj 2016

Ahoj holky, ráda bych znala Váš názor. V pátek a v sobotu jsem si dělala celkem 3 tehuli testy. Všechny pozitivní. K doktorovi jdu až zítra. Zaludek jako po alkoholovém mejdanu.. ale když jsem byla naposledy na toaletě a utrela jsem se, je tam takový jako by hustý výtok hlen ale i s krví... Je to hodne špatně?

rebejsova
25. říj 2016

kat007 Já nepatrně špinila, když měla přijít menstruace, myslela jsem, že to dostanu, ale byla jsem těhotná. A všechno dopadlo dobře.

leni1506
25. říj 2016

Ja to tak mela taky myslela jsem si ze jsem to dostala tak jsem si rano dala pro jistotu tampon a kdyz jsem si ho sla jako vymenit tak byl cistej a uz jsem byla tehu ;)

kat007
autor
25. říj 2016

No mám nervy, nemůžu se uklidnit...

leni1506
25. říj 2016

@kat007 neboj urcite bude vsechno v poradku

kat007
autor
25. říj 2016

Děkuji moc, kezby. Pořád natahuju, ale i břicho trochu poboliva.

nadla
25. říj 2016

já teda krev neměla, ale doktor kamarádce říkal, že je to běžné. Nestresuj se 🙂

leni1506
25. říj 2016

@kat007 me brisko na zacatku bolelo taky jako kdybych to mela dostat ale ta mrcha cervena neprisla a ted tu mam skoro rok a pulrocniho chlapecka

nadla
25. říj 2016

@leni1506 přeně tak i u mě

kat007
autor
25. říj 2016

Kezby jste holky měly pravdu. Tak jsem se po těch testech těšila..
Protože první jsem si udělala jen tak.. jakože nemám MS a je mi soufl.. tak v pauze v práci na toaletě a ještě jsem se smála, že to vypadá, ze se dělá druhá čárka .. a ona se udělala. Tak po práci pro další dva testy a ráno jsem je dělala a opět dvě čárky na obou. No i když ani to nemusí být stoprocentně.. ale dneska po cestě do práce natahuju.. po jídle taky.. a pak ta toaleta a me jde urvat.

leni1506
25. říj 2016

@kat007 bude to dobry uvidis

lenusaak
25. říj 2016

neboj se, to je dobrý 🙂 je to poměrně časté v těhu, pokojíček mimča se roztahuje v dost prokrvené děloze, rupne cévka a je to 🙂 na kontrole to řekni, ale bude to v pořádku neboj 🙂

lenusaak
25. říj 2016

sama jsem si to zažila a zažívám, mám od čtvrta zjištené tehu z krve, o víkendu jsem zašpinila, včera na ultrazvuku vše v pořádku a odpo po ultrazvuku jsem tež zašpinila 🙂

safrovalinda
25. říj 2016

Ja špinila první 2 měsíce pořád a vše v pohodě doma mam 3 letou holčičku a zítra termín porodu u druhého 😉 . Hlavně buď v klidu ty a nestresuj se 🙂

kat007
autor
25. říj 2016

Všem moc děkuji. Zítra až mi (snad) doktor tehu potvrdí, hned mi bude lépe!

nadla
25. říj 2016

@kat007 dej pak vědět

leni1506
27. říj 2016

@kat007 ahoj tak jak jsi dopadla?vse v poradku?

kat007
autor
27. říj 2016

@leni1506 tehulina jsem. Teď jen ať se jim jsem udrzi. Moc moc děkuji. Ty jsi zlatá, že na mě myslíš.

leni1506
27. říj 2016

@kat007 jsem rada za tebe sama vim co je to nervovat se a bat v tehotenstvi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru