Hnědé špinění 8 dní po ovulaci

kaczuska
23. čer 2016
Holky měla bych na vás dotaz menstruaci jsem měla 28.5-1.6., ovulaci 13.-14.6. a 22.-23.6. mám nějaké hnědé špinění. Jako nic hrozného, ale nikdy se mi to nestalo. Antikoncepci neberu od 1.1. a o mimčo se snažíme od konce května. Nemáte některá s tímto zkušenosti, co by to mohlo být? U dr. na běžné kontrola jsem byla minulý týden - vše ok.
Moc děkuji! 🙂
misula29
23. čer 2016
@kaczuska může se jednat o zahnizďování
kaczuska
autor
25. čer 2016
A kdy si asi tak udelat TT?
misula29
25. čer 2016
@kaczuska už bych klidně zkusila 😉
itworks
25. čer 2016
Byt tebou, tak raději ještě počkám do dne očekávané ms a testnu až pak. Lovení duchu na tt není nic orijemneho
srlrsr
26. čer 2016
Ahoj k to mám podobné a i kdyz jsem nedockava tak si radši ještě počkám.Snažíme se o druhe😉
monouch
26. čer 2016
Ja bych se též přidala s otázkou. 13. den jsem spinila. Pro me něco nezvyklého. 14.den mě dost bolelo břicho. Ted je to 18.den. kdy si udělat test? Ciklus mám 24 - 26 dní... Bylo to zahnízdění????

Včera jsem o nevydržela a udělala si test. Samozřejmě negativní. Možná bych si mohl udělat ten digitální.
Normálně bych se na to vyprdla a prostě počkala, ale ve středu půjdu k obvodakovi a ten mě asi požene na rentgen. Syn mi dal do nosu hlavičku😃 asi to mám jen natazene.

Sem začni psát odpověď...

Odešli