Hnědý výtok, co by to mohlo být?

jana1499
11. kvě 2017

Dobrý den měla bych otázku. Před 4 dny mi skončila menstruace a dnes ráno jsem šla na WC a měla jsem hnědý výtok. Nevíte co by to mohlo být? Nikdy předtím se mi to nestalo. Děkuji za jakoukoliv odpověď 😊😊

hanicka98
Autor odpověď smazal
Zobraz
jana1499
autor
11. kvě 2017

Ja žádnou antikoncepci neberu snažíme se s přítelem o miminko

hanicka98
Autor odpověď smazal
Zobraz
iwet91
11. kvě 2017

Možná jen nějaká prasklá žilka, nebo se MS rozjždí znovu, uhníždovani si nemyslim, že by to bylo 🙂

marryjanew
11. kvě 2017

možná hormonální nerovnováha 🙂

freddyq
11. kvě 2017
Uživatel freddyq je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od freddyq.

Taky se mi to dneska stalo 🙂 ale asi to nijak nebudu resit 🙂

lentilkah
11. kvě 2017

Nekdo spini pri ovulaci. Ale to by si musela mit hodne kratky cyklus. Nebo to muze byt hormonalni nerovnovahou.

jana1499
autor
11. kvě 2017

Cyklus jsem měla jako každý měsíc. Uvidím jak to bude dál a když tak si radši zajdu k doktorovi . Moc děkuji za odpověď 🙂

smima
11. kvě 2017

hormonální porucha

freddyq
16. kvě 2017
Uživatel freddyq je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od freddyq.

@jana1499 Už ti to přestalio? U mne ano 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru