Holky, kolik z Vás mělo menstruaci a byly jste těhotné?

vlnka09
26. říj 2014

Dobrý den,chci se zeptat,kolik je Vás tu takových,co byly těhotné ačkoliv menstruovaly? A kdy a jak jste zjistily že tedy jste těhotné? Až po vynechání menstruace? Nebo nějakými signály těla? 😉 Děkuji a přeji hezký den 🙂

matous24
26. říj 2014

Byla jsem těhotná 2 týdny a menstruaci jeste dostala, potom už ne... Takže mi to docvaklo az když mela přijít druhá a nepřišla... 🙂

tien
26. říj 2014

Ahoj,potřebovala bych poradit když jsem měla zpoždění mnz. 7 dní tak těhotná být nemůžu to jistě chápu,ale taky jsem četla že ženský byli těhotný i když měli menstruaci.Tak bych se chtěla zeptat jestli ta menstruace je slabá když je ženská těhotná nebo jak? 🙂

vlnka09
autor
27. říj 2014

@tien ahoj,četla jsem,že to tak někdo má 🙂 Já jsem právě mněla teď podvakrát menstruaci ale ne úplně slabou,prostě takovou normal...ale cítím se už druhý měsíc prostě "divně"...nevím,jak to popsat 😕

maminka1155
27. říj 2014

ja mela u maleho i u male menstruaci do zacatku 3 mesice pak jen spineni take jsem se citila nafouknuta mam male prsa ale vsimla jsem si ze se mi zvetsily a to byla asi ta kapka kdy jsem si dosla pro tehotensky test udelala jsem si ho odpoledne a pak i rano a ano byl pozitivni 😀 tak ze to zena sama na sobe vyciti 😅

tien
27. říj 2014

No já mám mnz. silnou jako blázen.Taky mam malé prsa ale nepocituji to že by mě boleli nebo rostli. To mě spíž svěděj bradavky.A také pořád chodím čůrat,jsem unavená.Nevím ale asi nebudu ještě těhotná si myslím. 🙂 ☹ 😖 😔

maminka1155
28. říj 2014

ja ty 2 mesice mela take klasickou menzec ale ten 3 mesic uz bylo jen spineni! urcite bych si dosla na gyndu aby jsi nemela zanet mocaku ted zrovna tu byla kamaradka a jak popisujes take chodi porad curat dostala antibiotika ma zanet 😒 pry dost neprijemna zalezitost

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru