Holky, které jste si dělaly digitální test Clearblue?

milca111
2. říj 2014

mám otázečku, už pár dní jsem zmatená ze svých pocitů,tak jsem si udělala těhotenský test obyč proužky a zdálo se mi,že úplně bílý není,že se tam rýsuje duchátor druhé čárky,na druhý den znovu ten sám těhu test a to stejné,tak jsem si šla koupit digitální clear blue,že ten mi dá jasný výsledek a přestanou moje dohady o tom,zda jsem nebo nejsem zase těhulka. Ten vyšel asi po 3 minutách negativní,tak jsem si řekla,že nic,ale pořád se cítím divně. Bolí mě podbřišek,hlava,pálí žáha a cítím se opravdu divně a ne jen teď ale už tak pomalu víc jak týden.Nedalo mi to a ten digi clear blue jsem rozkuchala a byla jsem překvapená,že tam mám jeden pozitvní test a druhý jen s kontrolní čárkou??? Nemáte holky doma taky už na vyhození tento test,že by jste ho taky kuchly a zjistily jsme jak to máte uvnitř vy? Jedno jestli pozitivní nebo negativní vám vyšel. Ms nevím kdy mám dostat,jsem po potratu takže ještě nevím kdy sama dojde,ale první termín jsem měla včera.Zkoušela jsem i ovulační test a ten vypadá,že by mohla dojít ovulace,tak fakt nevím,ten byl s výsledkem,že asi tak za 2 dny by byly čárky stejně sil

iq2014
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
viridie
2. říj 2014

@milca111...ahoja..digitální test funguje na trochu jiném principu,než klasické papírky. Respektive také "sbírá" hodnotu Hcg,ale přítomnost druhé čárky nemusí znamenat pozitivní výsledek. Proto by se kazeta s testem neměla rozebírat (já Tě ale chápu, já...letitá nahaněčka duchů..🙂) Samožřejmě ale těhotná být můžeš,jen to test ještě nedekoval (myslím že digitoš má detekci na 50 miU.....Hodně štěstí !

lilie0
3. říj 2014

@milca111. Ahojky, mam ten samy problem🙂 . Taky mam takovy ,,jiny", pocit. Delala jsem taky tento digitalni a asi az po 5 min co mi tam bezely ty presypaci hodiny, se mi zobrazilo znamenko minus.. mam nepravidelnou menstruaci, ale dle odhadu jsem ji mela dostat 30.9.2014. 28. a 29.9 jsem mela slabe spineni a jinak mam takovy jakoby vodovy vytok, tak nevim. Bicho boli jako u ms, obcas boli bradavky, ale jen vyjimecne a prijde mi, ze mi tak nejak ,,zhrubly".. jsem z toho zmatena.

milca111
autor
6. říj 2014

@lilie0 no já už jsem zmatená jak včela v zimě 😀 s testama končím, moudrá z nich nejsem vůbec, ukážu vám svou sbírku 🙂 zelené jsou ovulační a modré těhotenské a jsou seskládané jak šly dny po sobě

milca111
autor
6. říj 2014
lilie0
6. říj 2014

@milca111
Asi hloupa otazka, ale jsou poskladane po dnech od shora nebo dola?😀. Ja zkusim test zitra, tak dam vedet🙂

milca111
autor
7. říj 2014

@lilie0 jsou seskládané po dnech od shora dolů.Dnes už jsem neměla těhu test jen ovulační a stále čárka tam je krásně viditelná,ne však stejně silná jako kontrolní.přirovnala bych z fotky k prvnímu dni asi tak možná chloupek slabší

stepankakv
16. říj 2014

@milca111 tak jak jsi dopadla?

milca111
autor
17. říj 2014

@stepankakv no pořád jsem v očekávání ☹ testy bílé ms nikde tak čert ví,co se děje,čípek sice krátký ale tvrdý jenže nikdy jsem ho nesledovala tak nevím jestli je to u mě tak normální i před ms. No už mi z toho hrabe ☹ Jestli do pondělí nic,tak volám k dr kdy můžu přijet.

milca111
autor
17. říj 2014

jo jinak už vím,proč jsem měla ten pozitivní těhu test i ovu test,to nebylo těhotenství ale ovulace,četla jsem o tom teď jeden článek,že těhu test může být falešně pozitivní při ovulaci a nebo těsně před ms,že v tu dobu se hladina hcg lehce zvedá,ale ty testy teď s citlivostí 10 už na to reagují duchem nebo po limitu.

ejmisek
17. říj 2014

@milca111 a jakej jsi DC ? už si po termínu MS? Já teda zkoušela digitální s termínem početí...

milca111
autor
21. říj 2014

@ejmisek no já nevím,u mě se to špatně počítá ty cykly,protože jsem od září po revizi,ale ms už došla,takže vše ok. Milostpaní ms se uráčila dojít po 6 týdnech a 4 dnech,ale aspoň že došla.V pátek jdu k dr,tak snad mi nějak vysvětlí,proč mě stále bolí to břicho ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru