Holky prosim vidite ducha?

zuzibuzi
23. říj 2018
zuzibuzi
autor
23. říj 2018

@sudylichozrout dekuji i za nazory

irena1111
23. říj 2018

@zuzibuzi já bych se neradovala, při zpoždění 5 dní by měl být výsledek výraznější

vendelinka08
23. říj 2018

@zuzibuzi zkus zitra..pokud bude silit tak je nadeje..pokud ne..tak uvidis co bude dal...na to asi odpoved nezname...

sudylichozrout
23. říj 2018

@irena1111 Může mít jen posunutou ovulaci. Buď jednorázově, nebo všeobecně. Já ji mám až 21. den cyklu z 31-32 dnů dlouhého cyklu. Tyto testy jsem si dělala vždy 5. den zpoždění, čili 15 dnů od ovulace (v době, kdy teprve holky s normálními cykly mívají termín ms). Každá fotka je z jednoho těhotenství, z obou mám zdravé dcery.

zuzibuzi
autor
23. říj 2018
zuzibuzi
autor
23. říj 2018

Prece jenom tam neco jde videt

miklovka
23. říj 2018

Vidím tam ducha 😉 já to měla stejně...udělala jsem si těhu test a nic nebylo moc vidět...ale jak to postupně schlo, tak se tam objevil 🤗.

zuzibuzi
autor
23. říj 2018

Testik je dneska mezi 15 a 16hod presne nevim

balogis
24. říj 2018

@zuzibuzi udelejte si další třeba zítra ráno a uvidíte zda něco uvidíte,držím palce 🙃

zuzibuzi
autor
24. říj 2018

Je hrozna ta, testovaci manie a, cekaniale...

irena1111
24. říj 2018

@sudylichozrout to já vím že může být ovulka posunutá ale na tvých testech jsou čárky jasně vidět, zatímco u tazatelky tomu tak není a myslím že je lepší s nedělat plané naděje než denně čůrat na několik testů a tlačit očima ducha na testu za každou cenu. Je o jen zbytečný stres, který právě ve výsledku nejvíce brání otěhotnění

marketa_sob
24. říj 2018

Prosím o radu, snad nebude autorce vadit, že se vetřu s dotazem... Ale padly tady informace ohledně dlouhého cyklu, tak bych potřebovala poradit. První menstruace po porodu mi začala někdy kolem 16.7.2018, druhá 18.8.2018 a třetí až 23.09.2018. Kdy jsem měla ovulaci nevím, testy jsem si nedělala. Kdy byste si dělaly těhotenský test?

denniiissa12
24. říj 2018

Jo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru