Hustý bílý výtok. Je to známka těhotenství?

ktynatyna
13. zář 2019

Krasny vecer 🙂
Dnes odpoledne jsem mela pocit jako pri ms.. asi 5x jakoby ze me neco vyjelo. Kdyz jsem to pak radeji kontrolovala, tak to byl jen pouhy husty bily vytok. MS by se mela dostavit kolem 20. 9. Mohla by to byt znamka tehu? Ovu probehla 5,6 a 9.9 vsechny moznosti byli vyuzity a tak nevim, dekuji za odpovědi 🌸

ktynatyna
autor
13. zář 2019

@ktynatyna jenom dodam, ze me obcas poboliva podbrisek.

makiska1
13. zář 2019

Ahoj, myslím že je ještě brzy na nějaké příznaky, do MS máš ještě týden, to je velmi nepravděpodobné... může to být cokoliv... jinak bílý hustý vytok v těhotenství bývá, já ho mela jak pri prvním, tak mám i teď při druhém... ale jak říkám, je to ještě moc brzy... zkus ještě pár dní vyčkat a uvidíš, držím pěsti 😊

sudylichozrout
13. zář 2019

@ktynatyna husty, bily vytok je po ovulaci uplne normalni, at jsi tehotna ci ne. Pockej do menstruace a nespekuluj. At pak nejsi zklamana zbytecne.

krasna_neznama86
13. zář 2019

3 dny pred ms jsem skoncila na gynde s hutnym vytokem... Dostala jsem naky bobule a po par snech zjistila, ze jsem tehotna...

jolisha
23. zář 2019

To je ještě brzy🙂 Chvíli počkej, udělej si tehotenský test a uvidíš. Držím palce🙂

lucinkaab
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru