Používáme cookies. Více informací zde. OK

Hustý hlen vs. těhotenství

lavender19xx
24. srp 2016
Ahojte holky, pročetla jsem si fórum docela dost, než jsem se zaregistrovala a chtěla bych se zeptat, jestli jste některá neměla podobný problém:
Už zhruba dva měsíce mám hustý bílý hlen bez zápachu, žádné svědění nebo pálení. Myslela jsem si, že bych mohla být těhotná, ale ms jsem měla normálně už 2x a i tt byly negativní.
Mám i další příznaky- citlivé bradavky obden, únava, motání hlavy, citlivější žaludek > tohle všechno bych si mohla nasugerovat, ale ten hlen se mi nezdá, nikdy jsem to takhle neměla, skoro každý den v takovém množství- i hned po ukončení ms, kdy vlastně mají být tzv. suché dny.
Myslíte si, že je možné být těhotná, i když chybí ty základní dva pilíře, tzn. chybějící menzes + pozitivní tt?
Ke gynďákovi se mi moc nechce jen kvůli výtoku, testy už si radši nedělám- ne že bych byla vyloženě snažilka, ale přece jen jeden proužek dost zklame 🙂. Před těmi dvěma měsíci jsem měla styk při ovulaci, kterou už za 3 roky nebraní HA poznám (poslední dvě ovu jsem necítila vůbec).
Díky předem za názor.
luj89
24. srp 2016
@lavender19xx Ahoj, možné je vše, ale je to hodně nepravděpodobné, že bys byla těhotná. A k tomu hlenu - myslím, že se může stát celkem běžně, že jsi ho nikdy neměla hustý a teď ano.
lavender19xx
autor
24. srp 2016
@luj89 dík za názor. Podle toho hlenu jsem měla dost přesně rozdělený cyklus už dlouho- po ms vůbec nic, pak až průhledný táhlý lepivý při ovu, pak zase téměř nic a pak zase ms. Takovouhle hustotu jsem neměla... nikdy.
luj89
24. srp 2016
@lavender19xx Taky se tím trošku řídím a taky to mám tento měsíc jinak. Pokud se snažíte o mimi, přeju ať se co nejdřív zadaří 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli