Jak jste pociťovaly uhnizďování 6. den po oplodnění?

cukrova_vata
3. črc 2016

Jsem 6dpo a dost intenzivne mne boli v pravem podbrisku. Je to takova pichlava bolest. Myslela jsem, ze uhnizdeni bude bolet uprostred podbrisku, kde je deloha. Mam strach z mimodelozniho tehotenstvi. Jaka je vase zkusenost? Diky!

kastanek87
3. črc 2016

@cukrova_vata ahojky, já jsem dnes 7DPO (9.den od pregnylu) a od odpoledne spinim a na střídačku mě bodá na pravé straně,pak zas bolí celej podbřišek. Čekám aspoň do středy a pak zkusim test. Na mimoděložní vůbec nemysli!! Držím pěsti,ať ti to vyjde!!!! 😉

nejvicstastnakejt
3. črc 2016

Ja pri uhnizdovani pocitovala mirnou bolest jako pri menstruaci a nasledujici den jsem objevila ruzovo hnedny vytok a bylo mi jasne, ze se vajicko uhnizdilo🙂 Kazda z nas mame jine telo a jinak to prozivame..

cukrova_vata
autor
3. črc 2016

@kastanek87 tak jsme na tom podobne 🙂 no jedno mimodelozni uz mam za sebou, tak se mi strachu tezko odolava. Trochu jsi mne ale uklidnila 🙂 tak at nam to vyjde 🙂

kastanek87
3. črc 2016

Aha,tak to mě mrzí. Já teda nemám za sebou nic,jen 9.měsíc marného snažení. Teď jsem poprvé brala clostyl a pichli mi pregnyl,tak mám takovou naději v sobě,ze snad.... Tak uvidíme 🙂 kdy ty budeš testovat? Určitě to bude v pořádku!!! Musíš věřit 😉

cukrova_vata
autor
4. črc 2016

@kastanek87 my se ted snazime prvni mesic. Yestovat budu kolem 10 dpo. 🙂

kastanek87
4. črc 2016

@cukrova_vata tak dej pak vědět jak to dopadlo 😉

balaluku
4. črc 2016

Já měla to měla stejně jak ty intenzivní bolest hlavně v pravém podbřišku, občas v levém ale fakt občas. Mě se to objevilo už týden před pozitivní těhu testem a já se zase bála že mám cystu 😀

pandabox
4. črc 2016

Nijak..

g_m
4. črc 2016

Ja taky nezazivala nuc prevratneho a pred ms me pobrisek bolel normalne...

cukrova_vata
autor
4. črc 2016

@kastanek87 jj, dam a kdy ty planujes testovat?

kastanek87
5. črc 2016

@cukrova_vata zkusim zitra, budu 10dpo a 12dni od pregnylu.

cukrova_vata
autor
5. črc 2016

@kastanek87 Tak držím palce!! Určitě tam druhá bude 🙂 Já budu zkoušet asi pozítří. Ale bolesti už nemám a příznaky žádné, tak uvidím, jak to dopadne.

kastanek87
6. črc 2016

@cukrova_vata tak druhá tam není :( ani duch,takže tobasi nebylo uhnizdovani. Tak držím pěsti teď tobě,ať tam jsou // !

pandabox
6. črc 2016

@cukrova_vata ja treba priznaky nemela zadne, podle me takhle brzy nelze ani nic citit..

cukrova_vata
autor
6. črc 2016

@kastanek87 to mne mrzi, ale treba se za par dni objevi 🙂 ja zkusim zitra nebo pozitri.

kastanek87
6. črc 2016

@cukrova_vata no je ve mě ještě malilinkata naděje,jelikož jsem 10dpo, ale 12den od pregnylu,takže už by mohl něco ukázat. Sem tam mě poboliva podbřišek jako před MS,pockam do pátku a zkusim znovu,pokud to teda nedostanu. Pořád mi totiž vrta hlavou to spineni. Nikdy jsem to takto neměla. Sem tam třeba po sexu,ale to jsme spolu zrovna nespali. No uvidíme....tak tfuj tfuj, ať se ti objeví 😉

cukrova_vata
autor
7. črc 2016

@kastanek87 tak test negativni, ani naznak carky... Pockam na ms a testnu pokud neprijde.

kastanek87
7. črc 2016

@cukrova_vata fakt? Ach jo,ale ty jsi teprv 10dpo ne? To se může ještě objevit. Já budu zítra 14dnu od pregnylu,tak by měla MS přijít zítra? Nebo myslis že mám spíš počítat až 14dpo že by měla dojít? Ty cekas MS kdy?

cukrova_vata
autor
7. črc 2016

@kastanek87 S prvnim jsem ducha mela uz 9dpo, skoro tyden pred MS, tak myslim, ze kdybych byla tehu, tak uz se na testu neco objevi. MS cekam ve stredu, uvidim no. Ja se v tech lecich co pises vubec neorientuju, tak nemuzu posoudit, kdy je u tebe dobre testovat, ale vse je podle toho, kdy byla ovulace. Ten pregnyl je na podporu ovu? Treba k ni doslo pozdeji, tak jeste pockej a treba se carka objevi 🙂

brambleberry
7. črc 2016

Já to ucítila 9.DPO - v levém podbřišku mě začalo trošku píchat a začala jsem malinko špinit. A celý začátek těhotenství jsem cítila bolest vlevo, občas vpravo, vprostřed vůbec.

kastanek87
9. črc 2016

@cukrova_vata po píchnutí pregnylu nastane ovulace a přišla 2dny na to,potvrdila mi to doktorka na utz. Takže dnes jsem 13dpo. Včera mě bolel dost podbřišek ale MS zatím nikde. Když nedojde,v pondělí ráno testuju. No jo,ale když bylo u prvního,neznamená že to budeš mít stejný u druhyho 😉 myslím na tebe!!

cukrova_vata
autor
11. črc 2016

@kastanek87 Tak jak ti dopadlo testovani? Ja nevydrzela netestovat a posledni 3 testy mam s malym duchem, nejde ani vyfotit, ale okem najit jde. Nijak nesili, takze se zacinam bat, ze to bude zase mimodelozni. To jsem taky mela jen nesiliciho ducha. Tak snad to tobe vyjde!

misula29
11. črc 2016

@cukrova_vata to snad ne, já teda měla u mimo normálně pozitivní test. Je fakt ,že teďkom se nám zadařilo znovu a test byl výraznější než předtím ,ale taky mám nerva aby to bylo kde má

kastanek87
11. črc 2016

@cukrova_vata dopadla jsem tak, že jsem ráno začala špinit, teplota klesla, podbříšek bolí, takže čekám kdy se to rozjede.... nicméně jsem zkusila test a nic. Takže já jsem jasná netěhule 😀 třeba ještě ztmavne, kolikátý den jsi? Někomu stoupá hcg pomaleji, takže šanci ještě máš 😉 dokud nedorazí MS, šance je vždy 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru