Jak velká je pravděpodobnost otěhotnění?

makikia
10. črc 2015

Ahoj holky,asi jako většina z vás bych si přála miminko,s přítelem necháváme všemu volný průběh,nijak nesleduju plodné dny,neměřím BT,minulý měsíc jsem měla 8 dní zpoždění ale nakonec MS stejně příšla,chtěla bych vědět jak velká je pravděpodobnost otěhotnění když poslední MS byla 23.6. trvala cca 5 dní,cyklus mám převážně pravidelný 28 dní (až na ten minulý měsíc),takže další MS by měla přijít 20.7.Nechráněný pohl.styk byl 4.7. a 9.7.Předem děkuju za odpovědi

reketka
11. črc 2015

Ja to taky neresila, muj vypocet byl, ze ovu je cca 10-15.den od zacatku ms a povedlo se napoprve a to jako ze fakt jen jeden jediny pokus zrovna ten tyden 😉 Takze za me pravdepodobnost celkem velika 😀

lenysek1988
11. črc 2015

Já půl roku nebrala prášky, do 4 měsíců byla svatba a to v té době přítel nechtěl aby bylo miminko.....chtěl abych si ten den užila bez potíží...ten měsíc nic (samé vyřizování po úřadech a doktorech) a měsíc na to se nám zadařilo...Já na to nemyslela, když se zadaří tak se zadaří...ale manžel, třeba se nám to povedlo a bude prcek.... Ten se těšil moc....Taky jsem ji měla pravidelnou,ale na to jsem se moc nekoukala. Jen když jsem za celý měsíc nedostala MS tak jsem zpozorněla.

bajana
11. črc 2015

@makikia u zdravého paru je šanca otehotnieť 20% v jednom cykle

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru