• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je možné, abych špinila a byla těhotná?

31. března 2014 
Potřebuju radu... Měla jsem velmi slabou menstruaci a po ní skoro každodenní špinění. Nyní v polovině cyklu mám pozitivní těhotenský test. Mám celkem strach. Je to možné abych takhle špinila a byla v tom? Navíc mi vůbec nic není. V předchozím těhotenství...(v 7tt zamlklý potrat) mi bylo špatně. Poznala jsem že jsem těhotná ještě dřív nez nedorazila očekávaná menstruace. Nějaké podobné zkušenosti? Jsem z toho dost na nerv...
24. bře 2014 ve 20:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2018 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trskova Určitě je možné, že jste těhotná. Já jsem při prvním těhotenství měla první měsíc normální menzes a přesto bylo vše v pořádku. Druhé těhotenství bylo bez menstruace a celkově úplně jiné... Držím Vám pěsti, hlavně hlavu vzhůru a věřit :D
24. bře 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já v těhu(ne v posledním) měla MS i vícekrát....počkala bych, až přestaneš špinit a otestovala nebo vyčkala na další MS a podle toho bys viděla....
24. bře 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky holky...jsem z toho uplně vynervovaná...hlavně předtím jsem to cítila..bylo mi špatně od žaludku...byla jsem unavená....podle toho minulého bych to už cca tři týdny cítila
24. bře 2014 ve 20:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2018 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já v prvním těhotenství měla menstruaci do 4 měsíce ...poté mi píchali týden nějaké injekce, aby jsem ji dále neměla :wink:
25. bře 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dandala a špinila jsi...nebo velmi velmi málo krvácela i mimo menstruaci?
25. bře 2014 ve 13:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2018 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem to jako slabou menstruci a mimo to jsem ještě špinila.
25. bře 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dandala tak to jsem zvědavá jak dopadnu. zítra volám dr
25. bře 2014 ve 20:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2018 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pak dej vědět jak jsi dopadla :wink: věřím že to bude ok.
26. bře 2014 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dandala 5+1 tt ale gestacnni vacek veliikostne neodpovida.. dle ms by too melo byt vetsi. Takze za tyden na kontrolu. Bud se bude normalne vyvijjet a rust a nebo jako minule se prestal v 5tt vyvijet.
26. bře 2014 v 11:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2018 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trskova já jsem teď 4tt podle mého výpočtu. K doktorovi se chystám za cca 14dní jelikož mám strach, že mě třeba zbytečně vyděsí že není vše ok.
26. bře 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dandala tak to gratuluji :D ty začátky jsou dost těžké co
26. bře 2014 v 19:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2018 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trskova v prvním těhotenství jsem to zjistila až v 3 měsíci tak jsem byla těchto nervů ušetřena.
31. bře 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ja jsem měla slabou menstruaci a špinění až do 4 měsíce a až pote jsme zistili, jsem těhu.
31. bře 2014 v 11:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek