Je možné, abych špinila a byla těhotná?

trskova
24. bře 2014

Potřebuju radu... Měla jsem velmi slabou menstruaci a po ní skoro každodenní špinění. Nyní v polovině cyklu mám pozitivní těhotenský test. Mám celkem strach. Je to možné abych takhle špinila a byla v tom? Navíc mi vůbec nic není. V předchozím těhotenství...(v 7tt zamlklý potrat) mi bylo špatně. Poznala jsem že jsem těhotná ještě dřív nez nedorazila očekávaná menstruace. Nějaké podobné zkušenosti? Jsem z toho dost na nerv...

sarka1985
24. bře 2014

@trskova Určitě je možné, že jste těhotná. Já jsem při prvním těhotenství měla první měsíc normální menzes a přesto bylo vše v pořádku. Druhé těhotenství bylo bez menstruace a celkově úplně jiné... Držím Vám pěsti, hlavně hlavu vzhůru a věřit :D

speedygon
24. bře 2014

Já v těhu(ne v posledním) měla MS i vícekrát....počkala bych, až přestaneš špinit a otestovala nebo vyčkala na další MS a podle toho bys viděla....

trskova
autor
24. bře 2014

Díky holky...jsem z toho uplně vynervovaná...hlavně předtím jsem to cítila..bylo mi špatně od žaludku...byla jsem unavená....podle toho minulého bych to už cca tři týdny cítila

dandala
25. bře 2014

Ahoj já v prvním těhotenství měla menstruaci do 4 měsíce ...poté mi píchali týden nějaké injekce, aby jsem ji dále neměla 😉

trskova
autor
25. bře 2014

@dandala a špinila jsi...nebo velmi velmi málo krvácela i mimo menstruaci?

dandala
25. bře 2014

Měla jsem to jako slabou menstruci a mimo to jsem ještě špinila.

trskova
autor
25. bře 2014

@dandala tak to jsem zvědavá jak dopadnu. zítra volám dr

dandala
26. bře 2014

Pak dej vědět jak jsi dopadla 😉 věřím že to bude ok.

trskova
autor
26. bře 2014

@dandala 5+1 tt ale gestacnni vacek veliikostne neodpovida.. dle ms by too melo byt vetsi. Takze za tyden na kontrolu. Bud se bude normalne vyvijjet a rust a nebo jako minule se prestal v 5tt vyvijet.

dandala
26. bře 2014

@trskova já jsem teď 4tt podle mého výpočtu. K doktorovi se chystám za cca 14dní jelikož mám strach, že mě třeba zbytečně vyděsí že není vše ok.

trskova
autor
26. bře 2014

@dandala tak to gratuluji :D ty začátky jsou dost těžké co

dandala
31. bře 2014

@trskova v prvním těhotenství jsem to zjistila až v 3 měsíci tak jsem byla těchto nervů ušetřena.

nebivka
31. bře 2014

Ahoj ja jsem měla slabou menstruaci a špinění až do 4 měsíce a až pote jsme zistili, jsem těhu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru