• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je možné mít po vysazení HA nepravidelnou menstruaci?

5. července 2013 
Ahojky holky, tak teda nevím minulý měsíc jsem vysadila HA a pak jsme měli několikrák nechráněný styk... no nevim myslím že to mažel nesthl :wink: menstruaci mám pravidelnou je tedy možné to nemít po vysazení pravidelné?? Mám už dvě děti ale před tím jsem to měla nějak naplánované, teď ne.... tak je možné že už 3 dny čekám a nic... jinak to mám po 28 přesně.
30. čer 2013 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mi se podařilo otěhotnět 2.měsíc po vysazení, ten jeden měsíc, kdy jsem měla MS, jsem to měla jak při práškách...
30. čer 2013 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@evich já po vysazeni čekala na MS cca 47 dní, doufala jsem v tehu, měla jsem i nevolnosti atd., aale nič z toho nebylo...pak už se to docela srovnala když jsem si koupila gynex..
30. čer 2013 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, stejně to bylo i u mě. První měsíc po vysazení HA jsem měla zpoždění 10 dnů.
30. čer 2013 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@teres - já jsem po vysazení HA měla všechno totálně rozházené :rolling_eyes: Menstruaci jsem rok nedostávala, vždycky jsem po 45 dnech šla na injekci. Až 1,5 roku po vysazení HA jsem začala jakž takž pravidelně menstruovat - tzn. 28-32 dní. Na den přesně jsem to snad nikdy neměla.
1. črc 2013 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja cekala po vysazeni temer 70 dni, pak mi dr pichla vyvolavacku, do tydne jsem to dostala. Koupila jsem si mastodynon a uvidime kdy prijde dalsi ms, snad sama. Dr, mi rikala, ze i pul roku trva nez se telo srovna
1. črc 2013 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, já vysadila na začátku května, hned jsem dostala menstruaci po tom vysazení a od té doby nic...už je to nějakých 57 dní a stále nikde a testy taky negativní.
2. črc 2013 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
já čekám na menstruaci od dubna :grinning: :grinning: :grinning: teď o prázdninách se mi na vyvolávačku nechce :confounded:
2. črc 2013 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
já naštěstí takový problémy neměla, já měla svých 25 dní...akashka: tak to mě mrzí...
5. črc 2013 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek