Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Je možné mít příznaky těhotenství už 7DPO?

svlocka
8. zář 2014

Ahoj holky jsem zitra 7DPO mam porad hnede spineni a uz pomalu citim pobolivani prsou a mam je horke,podbrisku me semtam zaboli,je mozne mit uz ted pomalu nejake priznaky?a kdy si muzu udelat prvni test?dekuji za vase nazory 🙂

sarkad2856
8. zář 2014

@svlocka možné to je,každý to má jinak,test má cenu dělat 10-14 DPO dříve určitě nebude nic moc poznat 😉

svlocka
autor
9. zář 2014

Cetla jsem ze nekomu se ukaze i 8DPO,ale jak rikas kazdy to ma jinak furt tyden chodim na velkou :(muze i ovu test ukazat tehu kdyz budu mit dve?

lrg
9. zář 2014

Mně se začalo dělat špatně už pár dní po styku a nepletla jsem se, bylo to tam 🙂

apollonka
9. zář 2014

Já mela pocit jako před ms a vnitřní pocit že je to tam 8 dpo slabá čárka na testů 🙂

damae
9. zář 2014

dívala jsem se na grafy BT na fertilityfriend.com a tam docela ženský testujou brzo a tak od 8. dne to tak už v cca 60% ukazuje těhotenství. Osmý den je nicméně fakt minimum, dřív je to asi uplně nesmysl... Obecně je to nesmysl před menses, ale to se nám nedočkavým fakt nedaří 😀

elishkaaa
9. zář 2014

Klidně to můžou být příznaky těhotenství... Největší úskalí ovšem je to, že většina těchhle příznaků jsou stejné jak v případě těhotenství tak jako součást premenstruačního syndromu... Takže dokud není zpoždění a pozitivní testy, tak se nedá moc usuzovat... Ale sama to znám, taky jsem se každou druhou půlku cyklu hrozně pozorovala a říkala si, že tentokrát to jsou určitě příznaky pro těhotenství 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli