Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Je možné otěhotnět těsně před menstruací?

veruberuveru
28. črc 2017

Ahoj damy . Ctu spoustu nazoru na to kdy je nejlepsi otehotnet. Snazime se o miminko ale zadne mereni teploty ovulacni dny atd
.. slysela jsem 14-18 den po ms ale ja ji mam dost nepravidelnou. Takze nevim ani kdy presne ovulace probiha. A ted k dotazu. Je mozne otehotnet tesne pred ms? Nebo tesne po?

misula29
28. črc 2017

@veruberuveru pokud budeš mít takto ovulaci tak to možné je

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
lela36
28. črc 2017

Lze otehotnet tesne po menstruaci, vlastni zkusenost. I jsem to cetla vickrat v diskusich.

novamamina
28. črc 2017

@veruberuveru já vlastní zkušenost nemám, ale mockrát už jsem to četla. Takze myslím že to možné je.

annie24
28. črc 2017

je možné otěhotnět těsně po ms nebo před ms v případě, že máš zrovna plodné dny.

annasmyckova
28. črc 2017

taky jsem otěhotněla těsně po ms, ještě jsem i špinila ...takže možné to je

cuuza
30. črc 2017

Chce to pravidelný sex, jednak budou čerstvé spermie a jednak nemineš plodné dny. Takže hups na to 😈
Já někdy ty dotazy nechápu, to vás to nebaví a chcete si to odbít jednou za měsíc???

veruberuveru
autor
30. črc 2017

Nn bavi nas to prave az moc 😈 jen me to tak napadlo vzhledem k tomu ze kazdy rika neco jineho tak me zajimal pohled ostatnich.

petomonika1
30. črc 2017

Ahojte mate niektora skousenost s tym ze ste mnela len dva dni ms a potom uz nie ???...muzem byt tehotna dekuji za radi 😨

cuuza
30. črc 2017

@veruberuveru Z vlastní zkušenosti fakt nevím, taky nás to bavilo( s pupkem to taková sranda není) a zadařilo se ten mesic, kdy jsme spolu spali jednou a to 7 dc. A to jsem do byla jistá, ze ovuluji kolem 12dc. Byla jsem dost naštvaná, ze jsme promrhali jeden mesic zbytečně a za par dnů jsem nevěřila vlastním očím na testu.
Čím míň myslíš na otěhotnění, tím menší blok a vyšší šance 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli