Je možné otěhotnět v šestinedělí po revizi?

valkyra92
6. dub 2013

Ahoj holky,hned 3.týden po interupci (10tt) jsme s přítelem začli dělat na dalším miminku. Je to 2 týdny a dnes ráno jsem byla 2x zvracet a bolej mě prsa. Je možné takhle rychle otěhotnět? Stalo se Vám to někomu? Díky moc

lenka_1981
13. lis 2016

Nj díky za podporu ... stejně mám strach z toho co bude 😢

lenka_1981
15. lis 2016

Ahoj tak jsme to dnes stejně porušili... abstinenci od sexu v šestinedělí... njn tak děj se co má... příroda ví co dělá... pokud nejsem ještě připravená mé tělíčko to nepustí a pokud ano... tak za chvíli budou dvě čárky na testu 🙂

ashleynkacz
16. pro 2016

@lenka_1981 držím vam palečky :-* ja sem ted skoro 4tydny od revize v 7tt přestalo bit srdicko
už po týdnu od revize na kontrole mi doktorka chválila ze deloha je krásně zahojena a ze po první MS mužem hned zkoušet znova no začali sme pokoušet po třech týdnech od revize tak se modlim aby to vyšlo na miminko se hrozne těšíme porad jen brečím a přítel je ze me na prasky

lenka_1981
5. únor 2017

Ahoj moc sem nechodim, uz jsme po druhe Iui a prvni bohuzel nevysla a ted cekam na testovani... Kez by to vyslo 🙂 uvidime... Testovat mam az 20.2. 🙂

lenka_1981
5. únor 2017

@ashleynkacz ahoj jsem to vlozila bez odkazu na tebd....❤... Tak vzkaz pred timto patri tobe 🙂

ashleynkacz
7. únor 2017

@lenka_1981 drzim palecky ❤ ja to dostala po 5ti tydnech v tom sestinedeli tak sme na to po prvni MS vlitli a nic na konci ledna sem to stejne dostala :( a jelikoz sem v nove praci a sem spokojena tak asik pockam pul roku nez me sopnou pod kmen se smlouvou na neurcito sice porad vaham jestli ted nebo za pul roku vic me to lada ted hned jelikoz zadne ditko jeste nemam a na druhou stranu chci pockat a nasetrit nejaky penizky fakt se nemuzu rozhodnout :(

lenka_1981
14. únor 2017

@ashleynkacz ahoj, ja vydrzela zatim netestovat, ale zitra to zkusim... Myslim, ze byt tebou tak vse hod za hlavu kdyz se to podari tak dobre... A budes mit smluvu... Jen necekej moc dlouho... My cekaly a ted je to vse tezsi... Ale my to dame...

olisek83
25. únor 2017

@lenka_1981 ahoj. Jak Ti dopadlo snažení ? 🙂Čtu vaše příspěvky.Taky jsem v srpnu porodila mrtvou holčičku ( nitroděložní udušení) 24tt. V lednu jsem otěhotněla a začátkem února jsem o mimi zase přišla. 6tt. Nechci to ale vzdát a přemýšlím kdy se zase snažit.Jak to tady čtu,tak asi začneme po šestinedělí.
Premýšlím nad homeopatakama.. Jaký je váš názor?

lenka_1981
26. únor 2017

@olisek83 ahoj, my jsme dopadli, ze jsem uz tehotna... Mam velky strach, aby vse bylo oka, na prvnich ultrazvucich nebylo jeste nic videt,sla jsem si pro neschopenku... Hcg z krve potvrdilo tehu... Na dalsi kontrole jen o tri dny pozdeji se ve sliznici 15 mm dvakrat mihl takovy flicek... Na dalsi kontrole budu uz 6+3tt tak neco musi byt uz videt... Jinak ja jsem verici tak ty homeopatika neschvaluji... Neni to nic prirozeneho... Nevim, to spis at ti poradi nekdo kdo s tim ma zkusenost...❤

olisek83
26. únor 2017

@lenka_1981 Tak to moc,moc gratuluji <3. Ať už je jenom dobře.Doufam,ze budu moc i já za nějakou krátkou dobu napsat,že jsem těhu a v pořádku. Je dobré,že jste začali pracovat na miminku,tak brzy.Ja poslechla doktory,ze po tom porodu,bych měla počkat alespoň půl roku.Nechala jsem projít patery měsíčky a stejně se mi mimi neudrželo ☹. Teď měním gynekologa,tak si od tohoslibuji,že už to bude dobré.Ten můj mi doma nenechal i když jsem na to těhu přišla už týden pred měsíčkama. Chodila jsem do práce a neschopenku mi vypsal v den kdy jsem začala krvácet a to už bylo pozdě. 😭. Prosím tě,bereš nějaké prášky na udržení,nebo jsi jen doma v klidu?

lenka_1981
27. únor 2017

Ahoj, beru gynprodyl - v tom je utrogestan na podporu a estrofem na sliznici... jsem vyklepaná, udělala jsem si test a čárka zeslábla ... předevčírem o fous a dnes jsem jí sotva viděla... ☹ možná jsem měla naředěnou moč, ale asi to nedopadne dobře... taky pícháme na zředění krve injekce... to proto, že mám nějakou mutaci genu a jsem trombofilik... holka já mám takový strach... .-( jsem doma mám práci z domova... na neschopence v druhé práci hned... tam dělám u mentálně postižených dětí v družině... tak kvůli infekci a nervům s dětmi mi hned napsali neschopnost a co ty děláš za práci ? Jinak další kontrolu mám toho 9.3. do tý doby mi asi přeskočí ... je to takový stres

olisek83
27. únor 2017

@lenka_1981 ahoj.Ja být tebou tak jdu na gyndu a Nečekám na poradnu.Šla bych hned,když by se mi něco nezdálo.Mě vůbec nic nebylo a maličko jsem zašpinila hnědou krvy.Během 15- ti minut už jsem klepala na doktora.Dal mi injekci a domů utrogestan,ale předtím nic.. a to bylo asi špatně. Já dělám kontrolorku ve skladu oblečení,tak že musím zvedat těžší balíky. No být to já tak už jedu do nemocnice na pohotovost a není mi to blbý ani trošku. Je logické,že máme strach.Ja tenhle potrat tak špatně neberu i když,je mi to moc líto.S tím porodem mojí holčičky se to vůbec nedá srovnat. A co byla příčina u tebe,jestli se můžu zeptat?

lenka_1981
27. únor 2017

U nas to byla asfixie uduseni... Asi pupecnik kolem nozicky ci rucicky ☹ no stejne pokud tehu zamlka ci zamlklo tak mi stejne na pohotovosti nepomuzou snad to byla jen naredena moc... Bude to dlouhych 10 dni... Jsem teprve na konci 5tydne je jeste brzo... Mrzelo mne ze na ultrazvuku nebylo krom poradne sliznice nic videt ale to bylo teprve 4+3 proste moc brzo ale dvakrat se tam mihnul takovy flicek... Vse bude snad oka... Modlim se za to... Kez by mi alespon zacaly nevolnosti, ale ty jsem mela taky az pozdeji...zatim popichuje podbrisek a mam trosku nalita prsa... Taky jsem dost unavena... A hodne spim... Uvidime... Kdybych zaspinila tak hned mame prijet...zatim jen vodicka z gynprodylu...

lenka_1981
27. únor 2017

@olisek83 napsala jsem ti je to ten vzkaz nad timto neoznacila jsem te v nem nechtene...

absintka19
27. únor 2017

@lenka_1981 nevolnosti ti ale nereknou nic o tehotenstvi, ani o tom jak se vyviji. Nezbyva jen prckovi verit, ja vam budu drzet palecky 🌷
Nekdy to proste nejde hned...

lenka_1981
27. únor 2017

... Ale mela bych pocit, ze tam male je... Minule mne nevolnosti uklidnovaly njn ale o nicem nevypovidaji... Tak se bojim... Ale jakykoliv tehu priznak by byl fajn...

absintka19
27. únor 2017

@lenka_1981 to ti verim,jsou to nervy, drzime palecky at to vyjde. 🌷

olisek83
27. únor 2017

@lenka_1981 ty jo,Leni,my to měli stejně. Také udušení.Mela jsem extrémně dlouhý pupečník. Tak se asi někde taky zamotal. Prožili jsme si to samé. Máš koupený odposlech na srdíčko? Já ho měla a díky němu jsem poznala,že už netluče.. Dá se ale poslouchat , až od 12tt. No a jak si teď psala ty týdny,tak to je fakt málo to vysvětluje ty slabé čárky na testu 😉. To bude dobré. 🙂. Při malé jsem neměla jedinou nevolnost a prospívala velice dobře.A pak to neštěstí.To ale nechci ted s tebou řešit.Ty už se soustred na to hezké před tebou.🙂 Těším se,že se pak přidám k tobě a i když se neznáme budeme mít stejný příběh,ale ze šťastným koncem 🙂

lenka_1981
27. únor 2017

@olisek83 ty jsi mela ten odposlech srdicka a stejne to nepomohlo... Nam rekli, ze to bylo max 2-5 min a byl konec ☹ ne nemam odposlech a mit ho ani nechci byla bych k nemu pak asi pripoutana... Ja vim, ze je hrozne brzo... Kocko jsem z toho tak prejeta... Berusko jen vypravej jak to bylo s vasi malou? Nevadi. Nase malinka mela dlouho zmenene pohyby i pres dobrou kontrolu... Nemeli sanci to odhalit... ☹ ted je nova nadeje... Kocko snad to vyjde...

olisek83
27. únor 2017

Ano,měla jsem odposlech,ale moc ho nepoužívala.Jen pro spestření. Vím přesně,kdy se to stalo.Byla jsem v bazénu..byl to takovej zvláštní intenzivní pohyb..myslela jsem si,że se jí ta voda líbí ☹. Večer jsem jí necítila,ale byla jsem hrozně unavená,tak jsem tomu nepřikládala váhu.Druhy den také ne.. říkala jsem si,ze se asi otočila a další den jsem šla jen pro jistotu na mimořádnou kontrolu,ze se mi to nezdá a už jsem jela v zachránce.Nic mi nebylo a přitom nežila.Muj přítel byl semnou.Celou dobu.U porodu.Nechal si jí i ukázat.Ja ne..Byl semnou pět dní v nemocnici.Ani se odeme nehnul.Htozne nás to to bolí. Máme fotecky z 3D,dva týdny před koncem.Byla tak hejbaci,poradne nešla vyfotit. Zlato,presně jak říkáš člověku pomůže jen nová naděje.Me ti teď nevyšlo,ale upínánám se k tomu novému gynekologovi.Snad to zvládneme. Věřím,ze jsi s toho prejeta. Hlavně aby mimi vydrželo v začátku,pak už si tě ohlidaji.Prý pravděpodobnost ,ze by se pupečník opakoval je skoro nulová a pokud tam nebyla další vada,je vysoká pravděpodobnost,ze další Mimi bude v pořádku. Alespoň tak mi to všude říkali,tak to teď říkám tobě kočko 🙂. Bude dobře.Už musí! 🙂

olisek83
27. únor 2017

@lenka_1981 jsem tě také neoznačila 🙂

lenka_1981
27. únor 2017

@olisek83 berusko u nas to bylo uplne stejne ... ☹ milacek byl taky celou dobu se mnou... Je statecny moc. Jj ano neopakuje ... Snad bude vse dobre... Modlim se a modlim ... No porad stejne mam strach... Ale na ten mame narok... Neuverim tomu dokud nebudu male drzet v naruci... Jsem rada, ze si mi napsala berusko... Mame za sebou to jedno z nejhorsich co muze maminku potkat. Posilam ti obejmuti. 😉

olisek83
27. únor 2017

@lenka_1981 děkuji,si zlatá 🙂.Máme štěstí,že máme vedle sebe takové partnery. Budu na tebe myslet a v duchu tě podporovat. Když si vzpomeneš,napiš průběžně jak se Vám daří.Hodně štěstí 🙂

lenka_1981
27. únor 2017

@olisek83 ❤ taky na tebe myslim 😉 a modlim se za Vas 😉

lenka_1981
2. bře 2017

@olisek83 ahoj tak jsme o mimiska prisli... Bylo to biochemicke tehu... Razjizdi se mi ms ☹

olisek83
3. bře 2017

@lenka_1981 ahoj to je mi moc líto 😢. Já mám ještě 14.dni do konce šestinedělí. Moc se opatruj. Jednou se nám to povede. Nechceš na mě tel.,nebo fb.Myslim si,ze nejvíc pomáhá mluvit s někým kdo ma stejné trápení. Mrzí mi to...

vjercik
3. bře 2017

@lenka_1981 jsem na tom stejne. Jsem 14dni od revize. Zacala jsem krvacet, test nesilil. Cekam na ms a Jdeme na to znova 🙂
Drz se.

lenka_1981
3. bře 2017

@olisek83 jj to pomáhá se spolu mluvit beruško
@vjercik beruško to je mi moc líto... jsme na tom stejně ❤ budeme se držet vzájemně

lenka_1981
3. bře 2017

@olisek83 tak můj facebook je: pod emailem : jirkova.lenka@email.cz - jsem z Vroutku a na obrázku mám koně, jak se tlemí ...

lenka_1981
3. bře 2017

@vjercik a proč si musela na revizi ? Mě řekli že nemusím... že to odejde s MS

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru