Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Je možné otěhotnět v šestinedělí po revizi?

valkyra92
6. dub 2013

Ahoj holky,hned 3.týden po interupci (10tt) jsme s přítelem začli dělat na dalším miminku. Je to 2 týdny a dnes ráno jsem byla 2x zvracet a bolej mě prsa. Je možné takhle rychle otěhotnět? Stalo se Vám to někomu? Díky moc

mili34
5. čer 2017

Ahoj,je tu nekdo kdo otehotnel jeste v sestinedeli a pritom bylo jeste spineni?Jen me zajima jestli je pri tom vlastne zena plodna kdyz jeste spini?Omlouvam se jestli se ptam hloupe.Budu rada pokud se nekdo s tim setkal a napise 🙂.

mili34
5. čer 2017

@aronek ahoj a mela jsi v tom sestinedeli co se zadarilo po te revizi jeste spineni?🙂

aronek
5. čer 2017

@mili34 pouze minimální, vzali to prý hodně. Proto dr nevěřil tomu, že se udrží, že nemá kde 😉

mili34
5. čer 2017

@aronek me dr rikal,ze mi tam neco nechali a ze je to lepsi.Tak nevim jestli muze byt ovu kdyz spinim.🙂

olisek83
6. čer 2017

@mili34 Ahoj. Nemyslím si,ze by mohla být ovu,kdyz se špiní. Kup si v lékárně ovu testy a budeš vědět,kdy jí máš 🙂. Mě se to při šestinedělí nepovedlo,ale hned po něm ano!🙂. Teď jsem ve 13tt a vypadá to dobře.. Držím Vám holky palce

mili34
6. čer 2017

@olisek83 ahoj 🙂.Ja si delala test na ovu minuly ctvrtek a vysly mi dve tluste jasne carky a vcera vecer jsem ze zvedavosti zkusila tehu test a vysel velmi slabe pozitivni.Myslim si,ze to bylo hcg z predchoziho tehu.Dnes jsem 18 dni po revizi.

olisek83
6. čer 2017

@mili34 . Když jsem byla po revizi,tak 14. dní na to mi dělali kontrolní hCG a mělo být na 0. A také bylo.

jezz1e
6. čer 2017

Nemyslím, že by špinění bránilo ovulaci - to se jen dočišťují zbytky, pokud nejsou velké, růstu sliznice to nebrání a prostoru pro uchycení embrya je tam dost. Takže těhotenství je možné. Ale řekla bych, že jakkoliv chce každá z nás po revizi otěhotnět co nejdřív, není to úplně ideální.

veronika861
6. čer 2017

jsem po interupci bohuzel miminku netlouklo srdicko takze museli lekari zasahnouit,jsem 7tydnu po revizi,tyden po prvnych mesickach a az ted cekam na ovu a dr rikal at klidne skousime ze jsem uplne v poradku.ze pokud je vse ok neni na co cekat

radunka82
7. čer 2017

@veronika861
Tak verco jsme na tom stejně ja byla na revizi 1.5 ted cekam na ovulaci a jdeme do toho tak at se nam zadari

veronika861
8. čer 2017

@radunka82 drzim pesti .buh stuj nad nama bojim se aby se to nezopakovalo

mili34
8. čer 2017

Holky mohlo byt zamlkle tehu i ze stresu?

bamishop
8. čer 2017

@mili34 to muze byt z cehokoliv, treba kolegyne mela v byvale praci velky stres, neprijemne vztahy s kolegama a mela jeden potrat za druhym, pak presla k nam a otehotnela hned ve zkusebce a udrzelo se to...

bamishop
8. čer 2017

@mili34 nektere zeny otehotni i v sestinedeli po donoseni a porodu ditete, takze po revizi to bude mozne jiste taky, vzdyt ne nadarmo se rika, ze se tim vetsinou pohnoji na miminko

mili34
8. čer 2017

@bamishop ja vim ,ze riskuju,ale s pritelem jsme si rekli bud a nebo.Revizi jsem mela 19.5.

radunka82
8. čer 2017

@mili34
Ja jsem po revizi 1.5 zitra jdu na gyndu po 6tinedeli snad bude vse ok prvni ms uz taky probehla tak se budem hned v ovu snažit znovu drzim vam pesticky

radunka82
8. čer 2017

@veronika861 budem doufat ze ne 🙂

veronika861
12. čer 2017

@radunka82 nu me cekaji mesicky presne za 6 dni.ted jsou u nas nejake potize ,jeliž jsem spatrila že ne vše doma probiha jak by melo.dva dny jsem ho odmitala k sobe pustit,vim ze ho miluji ale asi to bude strach ze kdybych otehotnela ze se bude vse opakovat.nerada bych to vse zacala zazivat znova.bude to asi tim jak se ted do vseho hrne pritel.vcera mevytahl na pudu a rika.tady zacneme od zitrka delat nasi loznici ma budouci zeno.svatbu odkladame ne vse jde podle planu jak by meloo.citim ze se nekde neco posralo a ja nevim kde🙄

radunka82
12. čer 2017

@veronika861
No tak to me mrzi :-/ ja byla v pátek po šestinedělí od revize na gynde vse ok.Tak jsem jeste do konce měsíce doma a pak jdu do práce :-/ trocha nahnat korunky a pak se budem znova snazit o mimi nebudu ti vyprávět ze se bojim aby se to znava neopakovalo:-/ ale to máme asi vsechny stejne . Stale si říkám kdyby to nedopadlo aspon uz mame jednoho satanka doma 🙂 a hlavně do konce 3měsíce nikomu nic nereknu Ted to věděl skoro každý a ono se to nepovedlo :-/

veronika861
13. čer 2017

@radunka82 taky jsme to tak udelali vedeli to jn moji rodice .popravde pred moji maminou neni nic lehke utajit prijela jsem tam ve 11tt a rika heled tys nejak pribrala ty jsi tehu .a ja nee mami neblbni nejsem.stejne jsme ji to pak rekli po revizi rikala ze to bylo videt .jelikoz na 50kg tele je ten pupik videt hned.teda aspon u me

veronika861
13. čer 2017

holky ani ten čap mi neda klidu🙂 uz treti den se namprochazi u brany provokater jeden😅 poprve se tady objevil v loni v lete a par dni na to jsem byla tehu tak snad ze by to ted uz zase vyslo?i kdybych radeji vranu🙂

novamamina
13. čer 2017

@veronika861 vrána v létě asi nepřiletí 🙂

veronika861
13. čer 2017

asi ne vid

radunka82
13. čer 2017

@veronika861
Veru na me to bylo taky hned vidět 🙂 vydrz prdka vydrz vse nám dobre dopadne 🙂 i ty vrany se treba jeste dockas driv nez si myslis 🙂 a ty nemas jeste ditko 🙂?me uklidňuje ze mam jednoho satanka uz doma 🙂

katka865
13. čer 2017

Holky chci vam dodat optimismu. V listopadu 2013 jsem prodelala mimodelozni tehotenstvi. Otehotnela jsem mesic po laparoskopii. Tehotenstvi bylo komplikovane ale absolutne to nesouviselo s tim predeslym a hlavne se nam na konci srpna 2014 narodila dcera. Tak vam vsem drzim pesti.

veronika861
13. čer 2017

@radunka82 kdyby jedno ja mam 4kluky .dr rikal vymenit dodavatele tak jsem hold vymenila tak uvidime co bude😂.vymenila dodavatele jsem myslela doslova.spis za to mohlo neco jineho nez dodavka materialu.

veronika861
13. čer 2017

@radunka82 silene me dneska boli kycle a vystreluje mi to do zad.nikdy jsem tim pred ms netrpela prsa nafoukle na me nejak vecsi pri mi velikosti umiram zizny a chci spatttttt a nejde to🙂

radunka82
13. čer 2017

@veronika861 no pane jo ja bych umrela mit 4deti uz bych asi vysela na svestakach 😂😀

veronika861
14. čer 2017

@radunka82 hele jsem bez prasku na nervy jinak pohodicka kluci jsou zlaty .a samostatny takze super.od mala meli tvrdou vychovu mazlit v ramci normy pochvala je na miste za kazdej pokrok ,a kdyz by chteli skouset na maminku ja budu brecet tak jim teda jasne ukazuju ze umim brecet taky .a ver mi tohle zabira 😂

radunka82
16. čer 2017

@veronika861
No děkuji moc asi budu muset tve praktiky vyzkoušet 👍