Je možnost, že jsem těhotná?

snazilka94
27. bře 2022

Ahojte baby som tu nová. A hlavne dôvod prečo som sa zaregistrovala je prozba o nejake skúsenosti .
S manželom sa snažíme už dlhšiu dobu . Beriem aj utrogestan takže mám pravidelný cyklus. No ale tento mesiac nic. 27den cyklu som začala špiniť tak som si povedala že tak nič s toho dostanem menzes. Ale ja som spinila len 3 dní a od vtedy nič . Dnes som 37den cyklu a menzes nikde nemám vôbec žiadne príznaky žeby mal prísť. Vôbec ma nebolia prsia ani brucho ako to byva každý mesiac. Môžem vás poprosiť o váse skúsenosti ??? Môže to byť tehotenstvo ? Dakujem za odpovede

snazilka94
autor
2. dub 2022

@arevb ahoj ďakujem za odpoveď . Uvidíme čo test lebo potom budem určite volať doktorovi .

kekita
3. dub 2022

@olga_ jenomze v tom tvem pripade je mozne, ze ovulace probehla pozdeji-to je uplne normalni a tim padem se posunula i menstruace. Tady si ale sama nasadila utrogestan a tim si pravdepodobne blokla ovulaci 🤷‍♀️ to je rozdil, pokud mas prirozeny cyklus, nebo to ridis hormonama...

snazilka94
autor
3. dub 2022

@kekita možné to je no . Že sa to celé posunulo teraz . No uvidíme dnes má už začalo bolieť v podbrušku tak neviem. Horšie je že sme s manželom objednaní vo štvrtok na kliniku kôli vyšetreniu plodnosti a teraz neviem či to mám zrušiť alebo čo 🤦

kekita
3. dub 2022

@snazilka94 pokud bys to dostala v tydnu, tak ti to akorat presne vyjde na odber krve na hormonalni profil (3-5. den cyklu). Neni proc to rusit.

snazilka94
autor
3. dub 2022

@kekita tak neviem lebo keď budem mať menzes tak mi nemôžu urobiť vyšetrenie nie?
Uvidíme zajtra ráno si urobím test a budem volať doktorovi že mi to dlho mešká

snazilka94
autor
3. dub 2022

@arevb dnes mi bolo ale dosť zle musela.som si Poobede ľahnúť lebo ma napínalo na zvracanie a točila sa mi hlava ale nepripisujem to zatiaľ tehotenstvu lebo moze to byt aj prichádzajúcou menštruáciou .

kekita
3. dub 2022

@snazilka94 a proc by ti nemohli udelat vysetreni, kdyz mas ms? Jako jestli myslis ultrazvuk, tak ten se normalne dela i pri ms. Z osobni zkusenosti doktori muzi mi vzdy delali pres bricho, doktorky normalne vnitrni... Ale na prvnim sezeni se spis resi anamneza a odebira se krev u obou-u partnera navic jeste sperma.

snazilka94
autor
7. dub 2022

@kekita ahoj ďakujem za odpoveď. Dnes sme boli na klinike . Doktor si myslel že so určite tehotná lebo že je divné že po utrogestane som nedostala ms tak mi urobil ultrazvuk ale tam nič nevidel tak mi zobral krv na hcg a.zajtra budem vedieť výsledok lebo hovoril že to môže by tehotenstvo ale že to nemusí byť ešte vidno tak uvidíme . Pichol mi aj vyvolávacku takže ak tak ms.sa dostaví .

jana_001
30. říj 2022

@snazilka94 jak si tehdy dopadla?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru