• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je špinění příznak těhu?

28. května 2014 
Ahojky děvčata,chtěla jsem se optat,poslední menstruaci jsem měla 12.5 asi cca 5 dnů , 25. a 26. jsem první den měla trošku růžový výtok,druhý den malinko špinění.Myslíte si ,že to mohlo být uhnízďování ? .Pohlavní styk jsme měli ob den s přítelem a pobolívalo mi ty dva dny bříško,pak už nic . .Děkuji Vám za nějakou odpověď
28. kvě 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 Ahojky, já jsem po ovulaci jednou špinila asi pět dní. Sliznice se prokrvuje a plní živinami a stačí aby ses aktivněji hýbala a můžeš začít špinit.
Když jsem otěhotněla, špinila jsem až 10Dpo a přikládala jsem to přicházející ms, protože jsem měla i bolesti na ms, takže podle mě tak jednoznačné to není.
28. kvě 2014 ve 13:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (30. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarriku děkuji za odpověď... :slight_smile: já jsem po laparoskopii je to dva měsíce víš,ovulku nevím kdy jsem měla a pan doktor mi řekl,že jí můžu mít klidně i po MS ,že to nyní můžu mít jinak.Uvidíme,nikdy jsem růžový hlen a trochu hnědé špinění a jsem zatím jen doma víš moc aktivity nedávám :slight_smile: uvidíme .)
28. kvě 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarriku ještě jsem právě hodně četla že klidně 4 nebo 5 tý den při uhnízdění můžeš mít krvavý hlen,nebo špinit lehce 1 nebo 2 dny ....mám dva syny už a neměla jsem ani u jednoho nic takového,ale prý jak jsem vyčištěná a průchodná,mělo by to jít v poho,tak mi to řekli :slight_smile: uvidíme nechám se překvapit :slight_smile:
28. kvě 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek