Je tam nebo tam není?

baruuuuu
14. bře 2016

Ahoj holky, za dva dny mám dostat ms, jsem tedy 12 dní po ovulaci. Nevydržela jsem a dnes jsem udělala test. Nevím jestli mám už vsugerovaný halucinace a nebo tam opravdu ten úúúplně slabounkej duch je. Zkusila jsem si tu fotku ztmavit a jde na ní vidět líp. Co si o tom myslíte? Protože na té původní moc vidět nejde. Vidíte ho taky? 😊 Děkuju za odpovědi 😊

zlatickon
10. dub 2016

@evoleta tak jestli ho uz mas doma a mas takhle hezky carky tak bych ho udelala😉

baruuuuu
autor
15. dub 2016

Ahooooj holky, musim se vam pochlubit 😊 Pred mesicem jsem zakladala tuto konverzaci, kdyz jsem si nebyla jista jestli na fotce je nebo není duch.. Bohuzel z toho nic nebylo. No ale tenhle mesic se nam snad konecne zadarilo 😊💜

lukza
15. dub 2016

@baruuuuu Supeeeer to je krasna čárka 😉 držím pěstičky ať je vse ok 😉

baruuuuu
autor
15. dub 2016

Děkujuuuuu 😊 konečně po devíti měsících čekání ! 👍🏻 Snad bude všechno v pořádku 😊

v82
15. dub 2016

Tak blahopřeji a držím palce ☺

baruuuuu
autor
18. dub 2016

Děkuju 😊 v pondělí jdu k doktorovi 😊

moni92
19. dub 2016

@baruuuuu to strašně ráda vidím 🙂 ale u doktora to ber s rezervou, někteří když nic nevidí řeknu že tam nic není, jdeš hodně brzy 😉 nebo kolikátý jsi týden..? já byla na první kontrole 6+3tt a srdíčko už bouchalo. Dneska jdu na druhou ko tak doufám že je vše jak má 😉

baruuuuu
autor
19. dub 2016

Děkujuu 😊 Já jsem pozitivní test taky konečně tak ráda viděla 😄Já za dva dny začínám šestý týden, takže v pondělí budu 5+5tt. Snad to bude stačit a půjde tam už něco vidět 😊 Sestřička říkala, že v pondělí můžu přijít. Snad nebude brzo 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru