• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je těhotenský test negativní?

16. července 2014 
Ahojte, 21.6. - 22.6. teď přesně nevím den, se nám s přítelem stala nehoda. Dneska po 3 týdnech jsem si udělala TT a je negativní a po tak dlouhé době by tam byla druhá čárka silná, takže ducha hledat nemusím a ani by tam nebyl ne? :unamused: Jedna fotka je asi 3 - 4 minuty po vytažení z moči, takže ten je ještě takový růžovější a druhou fotku jsem fotila po 10 minutách a potom test vyhodila. Vidíte něco nebo už se můžu uklidnit? :frowning2:
Test nebyl z ranní moči tak snad to nevadí.
15. črc 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevidím ani náznak :wink: druhé čárky.
Z ranní moči se to dělá proto, že je více koncentrovanější, ale po takové době by už tam byla i tak. Takže přeji ať to dopadne jak si přeješ :slight_smile:
15. črc 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, čárka tam teda není, ale je to teprve 3 týdny a pár dní, v té době jsem i já měla negativní test a těhu jsem byla. U dcerky jsem měla druhou čárku na testu až v 5. týdnu těhu.
Asi jsem tě neuklidnila,co? :slight_smile:
15. črc 2014 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky myslím, že těhotná nejsi. Buď v klidu :slight_smile:
15. črc 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych řekla, že to je hodně brzy na testování, spíš tak až příští týden.
15. črc 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď by jsi byla už v 6tt, takže pokud máš takový sněhobílý test tak nejsi na 99% těhotná.
15. črc 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
troufám si říct, že těhu nejsi :slight_smile:
15. črc 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nic nevidím, ale dělala jsem si jednou test po 3 týdnech - test negativní a přitom jsem těhu byla :slight_smile:
15. črc 2014 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Myslím, že teoreticky už by tam ta čárka být měla.
16. črc 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si myslím že těhotná nebudeš
16. črc 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ululul pátý týden těhotenství začíná dnem následujícím po dni kdy měla přijít MS, a u žen s pravidelným cyklem je tehdy zárodek starý dva až tři týdny. Takže pokud by zakladatelka byla z toho jednoho styku těhotná, zárodek by byl starý skoro čtyři týdny -tzn. nějaký ten šestý nebo sedmý týden těhotenství. A to už by na 99,9% test byl pozitivní.
16. črc 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek