• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je těhotenský test pozitivní nebo negativní? Slabá čárka

25. listopadu 2017 
@klarka00 ať už jsi jakýkoliv den - já to tam prostě vidím !!!! Přeji, ať sílí a vše je OK :slight_smile:
20. čer 2016 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarka00 podle intenzity čárky bych řekla ,že to bude mladší :slight_smile:
20. čer 2016 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula29 už jsem četla několik komentářů od Tebe a vždy takové ,,drsné,, :grinning: - ale pravdivé, takové od plic :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
20. čer 2016 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmulka moc dekuju, snad bude vše ok! :relaxed:
20. čer 2016 v 15:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula29 no já měla něco se zadama, takže jsme na to vlitli naposledy 3.6. Ale je fakt, že to mohlo trvat ještě týden, než došlo k opl. No uvidíme! :grinning:
20. čer 2016 v 15:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarka00 tak týden určitě ne - to by spermie nevydrželi :stuck_out_tongue_closed_eyes: - ale tak 2-3 dny je reálné... tzn tak 14-15 DPO by to být mohlo :slight_smile:
20. čer 2016 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarmulka :slight_smile: drsný? To snad néé :slight_smile: Já nejsem moc typ na takový ty mimiskový atd komenty nebo udržovaní nějakých planých nadějí.Lepší pak je příjemný překvápko než zklamání . Jen vždy napíšu co si myslím, né že to tak musí být .On si každej vybere to svoje :slight_smile:
20. čer 2016 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarka00 právě , ono pokud neměříš teplotu ,tak přesně nevíš a zvlášť pokud máš nepravidelný cykly :slight_smile:
20. čer 2016 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula29 ne, právě, že mně se to líbí...!!! Hodně holek tady udržuje plané naděje a tak... ale Ty jsi napsala i jedné slečně hustý koment, kde ona psala, jestli je těhotná a test více než jasný :grinning: ... já jsem se fakt bavila! Když jí holky psaly , že asi ano, že další test napoví atd a přitom to bylo jasné... Přijde mi, že některé holky tady píší totální zbytečnosti - a ostatní potom tak trpělivě odpovídají, i když jsou to totální zbytečnosti... A Ty se s tím nemažeš :grinning: .... ale u mě palec nahoru !!!! :slight_smile:
20. čer 2016 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kolikrát načuhuju na některé testy, nevidím tam kromě kontrolní čárky nic, ale když čtu ty komenty, jak "je to tam"... radši nic nepíšu - holt už jsem postarší a hůř vidím :grinning:
20. čer 2016 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarmulka :grinning: Tak nad některýma dotazama zůstává rozum stát. A když někdo hodí jasně pozitivní test a ptá se tak to mě přijde na hlavu postavený, kdyby to okomentovala juchů tak super , má radost chce se podělit ,ale ptát se na jasnou věc.To když vidím to nepřeberný množství nadpisů " Můžu být těhozná ! atd.. tak mě berou všichni čerti :grinning:
20. čer 2016 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes na obed vyšiel test tiež pozitívny,priblizne rovnako tmavá čiarka(zase mamatest 10) ...ešte mám jeden test odložený na zajtra ráno,tak snáď bude tmavšia:smirk:a večer u lekarky sa dozviem na 100% tak držte palce :smiley:
21. čer 2016 ve 13:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7ammy7 Ať Ti to dobře dopadne :wink:
21. čer 2016 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dúfam,ze áno... znervózňuje ma,ze oba dni sú čiarky v podstate rovnako tmavé,ale dúfam, že je to tým,ze včera to bol ranný moč a dnes az na obed
21. čer 2016 v 15:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7ammy7 Barvu čárek vůbec neřeš,kamarádka když byla těhotná,dělala si x testů a všude jen slabounká čárka a teď má zdravé miminko :slight_smile: Tak se s tím vůbec nestresuj :wink:
21. čer 2016 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oliverka28 dúfam,ze to tak bude...na mamatest som zatiaľ počula len chválu,tak snáď aj u mňa to bude pozitívne :smiley:
21. čer 2016 v 15:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7ammy7 Já spíš používala těhotenské testy od dr Maxe,nejvíc Ti stejně řekne doktor po odběru krve a ultrazvuku,takže klid,mysli pozitivně ať máš veselé mimčo :wink:
21. čer 2016 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sa nemôžem dočkať zajtrajška :slight_smile: príde mi to ako strašne dlhá doba :D
21. čer 2016 v 16:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7ammy7 Tak nato nemysli,jinak to bude utíkat strašně pomalu. Jsi prostě těhotná a tečka :wink:
21. čer 2016 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oliverka28 musím na to myslieť...mám o bábo strach,pracuhem 12-ky vstávam 3:50 a domov sa vraciam okolo 19:40 ,pracujem v nemocnici na septickej(tzv špinavej) chirurgii ,tak sa stresujem aby sa na nás nič nenalepilo
21. čer 2016 v 16:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7ammy Tak to určitě dostaneš neschopenku a nebo si o ní požádej,já pracuju v sumermárketu a neschopenku jsem dostala hned od začátku.
21. čer 2016 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oliverka28 Požiadam...už sme sa s manželom dohodli,o bábo sa snažíme vyše 2roky takže kvôli pár eurám ho neohrozim.a mimo to v októbri mi končí zmluva tak ju už nepredlżim nech mám kľud :slight_smile:
21. čer 2016 v 16:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7ammy7 Doktor Ti jí určitě vystaví,když řekneš kde pracuješ, hlavní jsi Ty a miminko :wink:
21. čer 2016 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oliverka28 dám zajtra vedieť jak sme dopadli :wink:
21. čer 2016 v 16:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7ammy7 Určo dej,budu na Tebe myslet,ale neboj,bude to všechno v pořád,klid a nožky nahoru :wink:
21. čer 2016 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oliverka28 Sme na začiatku 6tyzdna tak je zatiaľ sme moc nevideli :smiley:počkáme 3tyzdne a ideme zase na sono
23. čer 2016 v 17:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@7ammy7 Budu Ti držet palečky,tři týdnu utečou jako nic :wink:
23. čer 2016 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky Holky muzu brat test jako pozitivni dekuji
2. črc 2016 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lamya1 jj duchacek tam je.. gratulace
2. črc 2016 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dekuji :slight_smile: ja slyšela že mamatest děla falešne duchy
2. črc 2016 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek