• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je těhotenství potvrzené z krve 100%?

5. března 2014 
Chci se zeptat, zda je těhu potvrzené z krve vážně 100% nebo jestli ne. díky
4. bře 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneeta je, ale neodhalí, o jaké těhotenství se jedná (např. mimoděložní).....ale z krve je potvrzené těhotenství 100%. (nejedná-li se např. o potrat a tím pádem o zbytkové hcg).
4. bře 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
je pozitivní hormon HCG,zda jde o těhotenství prospívající a v děloze to rozhodně nevypovídá,to si chce počkat na ultrazvuk
4. bře 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
z krve je 100 % ale také tam může hrozit mimoděložní těhotenství takže musí byt i ultrazvuk ... mně třeba ultr. vyšel negativní nebylo nic vidět z krve mi vyšlo že jsem těhotná .. o dva dny později už šli vidět dvojčátka
4. bře 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mělo by být ale jak píšou holky může jít i o mimoděložní je to jen krev chce to ultrazvuk a vyčkat ...třeba po porodu nebo potratu se hcg vyskytuje vyšší cca měsíc nebo i déle
4. bře 2014 ve 14:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tehotenstvi ano, prosperujici tehotenstvi ne. Z jednorazoveho odberu tedy, z opakovanych je to jiz (vetsinou) zretelne viz. nepravidelny narust hcg atd.
4. bře 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
z krve se těhu určitě zjistí, ale jak píšou holky výše, až na UTZ se ukáže, zda už je bublinka tam. kde má být a ne mimo dělohu :slight_smile:
5. bře 2014 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek