Je tento test pozitivní?

martulina7
22. únor 2019

Zdravím dámy 🙂 myslíte si že je aspoň trosku tento test pozitivní? Na první fotce je lady max 2v1,první dělaný ve středu,druhy dnes. Druhy je pepino ale tam si myslím je hodně slaboucka čárka pokud ji někdo vůbec vidíte. Děkuji za posouzení 🙂

katherinka33
5. bře 2019

@martulina7 Je to možný, tělo si takhle samo poradilo. Neves hlavu, brzo se zadari. Je to určita známka toho, že všechno funguje jak má. Jen musí přijít ten správný cas, kdy se to podaří dotáhnout do konce.

martulina7
autor
5. bře 2019

@katherinka33 jo věřím ze snad jo 🙂 jelikož mám cystu na vaječníku a léčím se se sníženou funkci štítné žlázy tak to asi nebude úplně nejjednodušší no

martulina7
autor
11. bře 2019

Holky tohle je asi ryska co?

katherinka33
11. bře 2019

@martulina7 To mi přijde jako duch.

martulina7
autor
11. bře 2019

@katherinka33 tady je bez filtru...před 9 dny mi přišla menstruace,krvacela jsem tři dny a pak jen spineni...to přestalo asi ve čtvrtek...ms bxla první dva dny docela silná a bolelo mě hodně břicho tak mi to připadá divny

sudylichozrout
11. bře 2019

@martulina7 Je vidět i tady bez filtru. Trochu bych se bála nějakého špatného uchycení. Ryska to určitě není, je to fakt pidi duch, ale je to čárka normální.

martulina7
autor
11. bře 2019

@sudylichozrout no tak ja nevím...k Dr jdu v pondělí,dřív nemá volno...tak se uvidí no jestli čárka zesílí do ty doby

ajronka
11. bře 2019

@martulina7 a ty víš, kdy jsi měla ovulaci? Jestli jsi měla silnou ms, tak myslím, že těhotná nejsi. Mohlo to být možná mimoděložní těhotenství. No uvidíš, buď ti to zesílí nebo si zajdi na krev jako samoplatce, jestli nevydržíš.

martulina7
autor
11. bře 2019

@ajronka nevím vůbec...v pondělí jdu k Dr tak uvidím co to je...ale je to divny...

ajronka
11. bře 2019

@martulina7 víš, nevím jak dlouho se snažíš otěhotnět, ale sem tam jsem mívala taky na testech něco podobného i po ms. A pak se to ztratilo. Utratila jsem za těch necelých 5 let snažení neskutečné množství peněz za testy jak těhotenské, tak ovulační. Myslím, že bys už měla čárku tlustou jak blázen, kdybys byla těhotná. Ale držím palce, ať ti čárka sílí. A když ne teď, tak příště určitě.

katherinka33
11. bře 2019

@martulina7 Já si právě říkala, že by to bylo nějak moc brzy. Zkus co nejdřív zajít k doktorce. Je to divný.

martulina7
autor
11. bře 2019

@katherinka33 ještě mě napadlo jestli by to nemohla udělat cysta...tu totiž mám,nebo měla jsem

saminomimino
11. bře 2019

@martulina7 záleží na tom jaká cysta,jinak v těle máme stále jistou hladinu HCG,9dni po ms je tohle divné

martulina7
autor
11. bře 2019

@saminomimino mám tu obyčejnou na vaječníku...Dr nerikala že by byla nějak nebezpečná...je to asi 5 dni co jsem přestala úplně špinit...proto je mi to taky divné no

martulina7
autor
12. bře 2019

Tak holky dnešní mamatest je negativní takže nevím co to bylo...

saminomimino
12. bře 2019

@martulina7 já mám taky cystu,ovariální,plněná vodou,ta nedělá duchy a normálně jsem sní otěhotněla ,možná bude problém u tebe jinde,ta štítky může zlobit

martulina7
autor
12. bře 2019

@saminomimino na kontrole štítné žlázy jsem bxla před dvěma týdny a říkala že je všechno v pořádku,takže by otěhotnět z tyhle stránky nemel být problém...no uvidím co mi řekne v pondělí Dr no

agneska7
12. bře 2019

Udělej si citlivější test protože pokud je vidět duch na testu s citlivostí 25. Tak na desítkovém to bude jasné jestli ano nebo ne

martulina7
autor
12. bře 2019

@agneska7 prave ze jsem si delala citlivější...delala jsem mamatest a ten bxl cistej takže nic

martulina7
autor
15. bře 2019

Holky tak těhotná nejsem...dělají se mi každý měsíc na pravém vaječníku cysty,takže musím začít brát vitaminy

katherinka33
16. bře 2019

@martulina7 Ať jsi brzy v pořádku a dusici na testu nejsou falešní. 😉

martulina7
autor
16. bře 2019

@katherinka33 děkuji ☺️

evapple
16. kvě 2019

.....co myslíte? 🙄

martinawe
16. kvě 2019

Pozitivní 😉

katherinka33
16. kvě 2019

@evapple To je jasné 👍

evapple
16. kvě 2019

Omlouvám se za spam, tohle se tu asi řeší tak dvacetkrát za den, ale.... je to moje premiéra. Navíc jsem vygooglila, že může jít o rozmazané barvivo. Tak děkuji za názory. Jste zlaté. Děkuju.

astyna88
16. kvě 2019

Ja jsem taky byla tehotna a na obou cysty plne vody...pak mi to prasklo v tehotenstvi. Nicemu to nebranilo.

astyna88
16. kvě 2019

@evapple

Ja vim,ze pres vsechny ty fotky duchu,naklonenych testu, fotek pod zvlastnim isem apod je uz tezke obj pozitivni test. Gratuluju.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru