Je test pozitivní?

animal1999
4. lis 2022

je Negatívny alebo Pozitívny?

pajusz
4. lis 2022

@lencaa11 když rozkliknu a dám jas na max tak není úplně snehobilej🧐🤔

lencaa11
4. lis 2022

@pajusz dobře děkuju 🤔🧐

jana_001
4. lis 2022

@pajusz a na mém testu něco vidíš? Sama vidím jako kdyby rysku, čárka není zabarvená

jana_001
4. lis 2022

@pajusz tady je to lepší vidět

isabelagrassleova
Autor odpověď smazal
Zobraz
isabelagrassleova
5. lis 2022

Ahoj holky prosím poraďte když tehotecky test ty čárky sílí znamená to ze jsem těhotná to hle je moje první tehotectvy tak se chci zeptat zda je to tomu tak poraďte děkuji

pajusz
5. lis 2022

@isabelagrassleova samozřejmě že jsi těhotná, máš krásný testy. Hodně 🍀

isabelagrassleova
5. lis 2022

@pajusz děkuji moc protože jsem si nebyla jistá je to mě první tehotectvi v pondělí mam jít k panu doktorovi a tam my to má potvrdí mělo by to už vydet na ultrazvuku když ty čárky jsou takhle růžové ?

lencaa11
5. lis 2022

@isabelagrassleova záleží v jakem TT budeš až budeš u dr může neco vidět a taky nemusí když bude brzo ono TT a ultrazvuk někdy mají jiné oči a někdy to sedí podle Ms někdy ne to uvidíš až u dr ☘️☘️

isabelagrassleova
5. lis 2022

@lencaa11 poslední menstruace sem měla 29 září a podle výpočtu my měla přijít 27 října týden už jsem neměla menstruaci 2 jsem si dělal test a ukázal my tam malého ducha dneska sem si dělala rano ten poslední test co je na obrázku tak tak čárka růžoví víc a více

lencaa11
5. lis 2022

@isabelagrassleova tak kdyby to sedělo tak by lékař už mohl vidět i srdíčko

isabelagrassleova
5. lis 2022

@lencaa11 a 6 týden to je zhruba kolik týdnu moc se v tom nevyznám je to mě první tehotectvi

lencaa11
5. lis 2022

@isabelagrassleova stáhněte si do tel těhotenská aplikace a vše tam budete mít ☘️☘️

isabelagrassleova
5. lis 2022

@lencaa11 dobra skusim to ale asi to státní až po návštěvě doktora

isabelagrassleova
5. lis 2022

@lencaa11 je taky možné v tehotectvi ze furt táhne spát a na záchod ale nezvracela jsem

lencaa11
5. lis 2022

@isabelagrassleova ano to jsou příznaky těhotenství

isabelagrassleova
5. lis 2022

@lencaa11 dobra děkuji moc

pajusz
5. lis 2022

@isabelagrassleova hele dle ms jsi cca tejden od mě, já jsem 7tt ( poslední ms 21.9), tak ty budeš tak 6tt to už by vidět něco mel. Každopádně, všechno co té zajma i vygooglis, na netu máš tehotenskou kalkulačku kam zadáš datum poslední ms a hned víš kolik tt jsi, jaký pocity jsou normální, co se v těle děje za změny, jak roste miminko... Testy más pěkný, tak dej pak vědět co kontrola.

lencaa11
5. lis 2022

@pajusz 🤔

pajusz
5. lis 2022

@lencaa11 na první něco málo možná vidím ale musím se fakt soustredit, teď si testovala? Kdy máš to máš dostat?

pajusz
5. lis 2022

@lencaa11 jo ty už vlastně meškáš několik dnů..

lencaa11
5. lis 2022

@pajusz jj Ms měla bejt 1.11 ...uvidím co u dr jdu 10.11.😉

pajusz
5. lis 2022

@lencaa11 nebo kdybys byla Joo netrpělivá tak můžeš skočit do laborky jako samoplatce na odběr krve, a budeš vědět.

lencaa11
5. lis 2022

@pajusz jj to mě taky napadlo uvidíme co přinese nový týden děkuju 😉

pajusz
5. lis 2022

@lencaa11 no už taky začínám bejt zvědavá jak to s tebou teda je 😄

isabelagrassleova
5. lis 2022

@pajusz dobra ale myslím si ze budu tak týden těhotná no uvidím co my řekne doktoktor

pajusz
6. lis 2022

@lencaa11 co ty Leni?

lencaa11
6. lis 2022

@pajusz vypadá to že Ms přišla už něco slabého na WC jsem našla 😊

isabelagrassleova
6. lis 2022

@pajusz ahoj holky ten test poslední jsem dělala rano je to možné ze to čím dal výraznější 😊

lencaa11
6. lis 2022

@isabelagrassleova super 🍀🍀🤰

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru