Je test pozitivní?

animal1999
4. lis 2022

je Negatívny alebo Pozitívny?

isabelagrassleova
1. pro 2022

@pajusz 9 mam jít na vyšetření zatím my je dobře ale spis mě furt táhne spát

isabelagrassleova
19. pro 2022

Ahoj holky tak jak se mate co vaše miminka

pajusz
19. pro 2022

@isabelagrassleova povídej co ty?? Já mám už po screeningu. Vše ok. Pohlaví nevím, ani jsem vědět nechtěla ale doma mě prehlasovali a chtějí to vědět 😄

isabelagrassleova
20. pro 2022

@pajusz já mam první screening 30.12 a chci vědět pohlaví to budu 13tt 1 den už se moc těšíme na miminko

isabelagrassleova
20. pro 2022

A v kolikatym si týdnu

isabelagrassleova
20. pro 2022

😊

pajusz
20. pro 2022

@isabelagrassleova já jsem 13+4
Sreen byl teď v pátek to jsem byla 13+0. Další kontrolu mám 9.1 tak se taky kdyžtak zeptám když to kluci musí nutně vědět. Přemýšlíte nad jmény? My tu včera vedli debatu a můj Samuel byl smeten ze stolu, manžel že v žádném případě... Což je past já totiz jiné jméno nechtěla🙄😄

isabelagrassleova
21. pro 2022

@pajusz jo takhle já mam první skreening tedka 30.12 to budu 13tt 1 den a pak další mam 9.1

isabelagrassleova
9. led 2023

Ahoj holky stasny nový rok jak se mate

pajusz
9. led 2023

@isabelagrassleova ahoj, co kontrola?? Bylas dnes vid. Vše ok?? U nás všechno dobrý, zřejmě čekáme holčičku 🥰

isabelagrassleova
10. led 2023

@pajusz vše je v pořádku pohlaví ještě nevím a uvidíme 23 kdy my to poví na genetice na právní genetice neslo moc vydet

pajusz
10. led 2023

@isabelagrassleova tys měla teď vlastně screening vid, že je vše v pořádku je nejdůležitější. Já bych se bývala neptala ale muž chtěl vědět. Víš co já si říkám že i teď bylo brzy, až mi to potvrdí až budu za půlkou, tak si řeknu tak paráda. Upravil ti nějak termín porodu? Mě ho na screeningu soupla z 28 na 23.6.
Je ti dobře?

isabelagrassleova
12. led 2023

@pajusz já mam zatím furt stejní termín porodu 6.07 a chtěla jsem se zeptat chodíte někdo do bazénu

pajusz
12. led 2023

@isabelagrassleova já ne, mám vycházky ráno kvůli školce když vodim maleho, a pak chvíli odpoledne. Takže ikdybych chtěla časově nemám kdy. Máš obavu z infekce nebo? Já myslím že plavání jako takový může být jedině prospěšný pro tělo.

lencaa11
12. led 2023

@isabelagrassleova do bazénu jsem chodila celé těhotenství průběžně a super hlavně pak ve vyšší TT to bylo příjemné na záda atd....

isabelagrassleova
21. led 2023

Ahoj holky jak se mate chtěla jsem se zeptat jedla ste některá zvas v těhotenství když ste byla prvo rodicka tatarak skusila jsem ho dneska poprvé

pajusz
21. led 2023

@isabelagrassleova syrový maso nejím obecně a v těhotenství se obzvlášť nedoporučuje. Zkus si pogooglit..
Niva a hermelín se taky nedoporučuji a ten já jim. Tak se zeptej radsi doktorky co ona na to.

isabelagrassleova
21. led 2023

@pajusz jo to jsem četla na internetu ale skusila jsem ho poprvé dneska ale dala jsem si jenom trosku

pajusz
21. led 2023

@isabelagrassleova Izi já si myslím že bys toho musela sníst hodně, nestresuj se tím hlavně ❤️ a jak se máš?

lencaa11
21. led 2023

@isabelagrassleova tatarák ne jinak vše jsem jedla ale s rozumem

isabelagrassleova
21. led 2023

@pajusz dobře se mam a ty

pajusz
22. led 2023

@isabelagrassleova díky bohu taky už dobře, týden konečně nezvracim nebo jen jednou rano💪 malej chodí už do školky, zajizdime si teda zase novej režim a je to super. Starší se chystá na prijmacky na střední. Jsou dny kdy si samozřejmě úplně nevejskam, ale jo je to jinak fajn.

isabelagrassleova
22. led 2023

@pajusz to je supr a koho čekáte

pajusz
22. led 2023

@isabelagrassleova no při poslední kontrole říkala na 90% holka, tak snad se to už nezmění. Tu ještě nemáme, byla by to příjemná změna, už na kupování hraček atd 🥰 co ty myslíš že čekáte? Nad jmény přemýšlíte?

isabelagrassleova
23. led 2023

@pajusz mě potvrdili na 100% holčičku

isabelagrassleova
12. únor 2023

Ahoj holky jak se mate

pajusz
13. únor 2023

@isabelagrassleova ahoj, za nás dobrý. Malá hezky roste, ja zatím moc ne, ale už mám chuť k jídlu o poznání větší než tu první půlku těhotenství. 2 screen taky za sebou, vše v pořádku. Dohodli jsme se doma už i na jméně a čekáme malou Šarlotu❤️ malej se už zajel ve školce, nepláče tak velká radost. Dneska jsem přivezla kolíbku a hnizdecko. Zacinam se moc těšit, malá krásně kope takže už je to takový opravdovejsi. Povídej co je u vás nového, jak se máte a tak 😉

isabelagrassleova
15. únor 2023

@pajusz ahoj my se taky máme moc cobre 27.02 jdu na screenink už taky čekám kdy ta moje princezny začne kopat na jménem ještě přemýšlím a který ty si tt?

pajusz
15. únor 2023

@isabelagrassleova já jsem 22tt, citim ji cca od 18-19tt. My od sebe budeme tak max 3tt ne?

isabelagrassleova
15. únor 2023

@pajusz já zítra budu 20 tt říkala sestřička ze prvo rodičky to cítí od 20 tt a vyc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru