Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Je test pozitivní?

stepanka_
3. bře 2017

Ahoj, dnes a včera jsem si dělala test a nejsem si úplně jistá, jestli těhotná jsem nebo ne. Ms jsem měla dostat 10 dní zpátky a nic. Předem děkuju za vaše odpovědi 🙂

petronelle
3. bře 2017

@stepanka_ Gratuluji 🙂

stepanka_
autor
3. bře 2017

@petronelle Děkuji za odpověď 🙂

sussane22
3. bře 2017

Vypada to ze jo, ja mela taky presne takového ducha 🙂

lussi
3. bře 2017

Také se přidávám ke gratulacím 🙂

stepanka_
autor
3. bře 2017

@sussane22 Já si právě nejsem moc jistá, ještě si udělám jeden test v neděli ráno.

lussi
3. bře 2017

@stepanka_ čárka by měla postupně sílit 🙂Dělala jsem si jich desítky než jsem otěhotněla, negativní vypadá jinak 🙂

sussane22
3. bře 2017

Tohle je muj první test, myslim ze Ti taky muzu pogratulovat 🙂

tsafarikova
3. bře 2017

@sussane22 já tam tu druhou vidím🙂🌷

zajusenka
5. bře 2017

Gratuluji 🙂

absintka19
5. bře 2017

@stepanka_ nejspise tehotna jsi. Ted jen at se prcek udrzi a vse je v poradku. Drzim palce.

absintka19
5. bře 2017

@stepanka_ tak co? Testovala jsi i dnes? Jen uz holky neblbnete s testovanim opakovane 🙂 je to zbytecny stres pro vas i mimi.

katerinacernotova
5. bře 2017

Ja bych jeste za par dni zkusila jestli sili.
Totiz vzdycly kdyz semela slabou carku a byla stejna ms treba za tyden dosla.
Muze to mit kazda jina ale den spozdeni ms aela caru jak blazen i u prvního i ted u druheho tehu.ale drzim pesti

tsafarikova
5. bře 2017

já zase měla takovouhle čárku když jsem měla 2 dny zpoždění,testovala jsem ještě 3x pokaždý po týdnu a i v době kdy jsem byla v 9 týdnu byla takhle slabá🙂

stepanka_
autor
6. bře 2017

@absintka19 Ahoj testovala jsem dnes rano a carka o něco zesilila. Ms mam zpoždění 14 dni,což je u mě divný,protoze MS jsem dostavala vždy pravidelně a žádný stres jsem posledni dobou neměla a nemocna jsem taky nebyla.

stepanka_
autor
6. bře 2017

Jinak jestli opravdu jsem těhotná,tak je to trochu naplánovaný. Takze dnes jdu ke svymu doktorovi,abych věděla na čem jsem,ale moc děkuji za Vaše odpovědi 🙂

stepanka_
autor
6. bře 2017
lussi
6. bře 2017

sílí, jde to krásně vidět 🙂

katerinacernotova
6. bře 2017

@stepanka_ gratuluji.a nechcete nejaky tyden pockat?pak uvidíte i srdicko 🙂.ted vam tehu potvrdi.pokud nate problemy tak bych pockala.

stepanka_
autor
7. bře 2017

Jsem objednaná na čtvrtek,tak uvidime 🙂

stepanka_
autor
9. bře 2017

Tak je to potvrzený 🙂 je to pry na začátku a za 14 dni jdu na další kontrolu.

lussi
9. bře 2017

@stepanka_ Supeeer, tak hodně zdravíčka Tobě i miminku, ať je vše, tak jak má 🙂

stepanka_
autor
9. bře 2017

@lussi Děkuju moc 🙂

monnna
9. bře 2017

Ahoj zeny 🙂 vidim ducha jenom ja? Prosim o nazor 🙂

absintka19
9. bře 2017

@monnna pekny duch 🙂 pokud jsi po vynechane MS tak gratulace, at to vse vydrzi.

monnna
9. bře 2017

@absintka19 Dnes 9den po vynechani MS, nejsem si jista 🙂 neni mi vubec nic.. 😉

absintka19
9. bře 2017

@monnna to je dobre 🙂 moje kolegynka cele tehu nemela zadne priznaky, nic ji nebolelo, zato ja si uzila zvraceni do 18tt, bolesti zad 🙂 priznaky hold o tehotenstvi nic nerikaji, takze bud v pohode ze ti nic neni 🤰

monnna
9. bře 2017

@absintka19 tak to jsi si teda uzila... My se tedy snažíme, tak uvidíme 🙂 jsem rada, ze mi aspoň nekdo odepsal.Moc dekuji 😉 a co cekate? 🙂

absintka19
9. bře 2017

@monnna holcicku 🙂 Adelku 🙂 vim jake to je cekat pokazde na test 🙂 nam pomohlo az ivf ale nelitujeme. Takze jak se rika tfuj tfuj, drzime palecky. Dulezite ted jen byt stastna, v pohode, relaxovat telem i dusi 🙂 🤰

monnna
9. bře 2017

Moc hezke jmeno - a i ja gratuluji. Moc dekuji 🍀 za podporu 😉

monnna
10. bře 2017

@absintka19 tak test dneska 🙂