Je to duch nebo se mi to zdá?

baarus21
4. srp 2019

Ahoj holky, myslite, ze je to duch nebo se mi to jen zda? 😊 diky

teplaka1
3. říj 2019

Je tam?

petula.bir
3. říj 2019

@teplaka1
Gratuluji💐
kolikaty den jsi po ovulaci 😂

baarus21
autor
3. říj 2019

@teplaka1 gratuluji 🌸 pekna carecka

teplaka1
3. říj 2019

@petula.bir 12dpo dnes..3dny do MS..mam strach.

petula.bir
3. říj 2019

@teplaka1
Je vidět, ze čárka je silnější 🥰 věř, ze bude vše v pořádku ❤️
Já měla skoro dálnice a bohužel pak revize 😔

teplaka1
3. říj 2019

@petula.bir to me mrzí...právě mam taky strach..😔 ze bude něco špatně nebo bude biochem..

petula.bir
3. říj 2019

@teplaka1
Věř tomu, ze to bude ❤️ To se proste tak někdy stane ale věřím, že u nás se taky brzy zadaří 🙂 dnes jsem 9DPO tak uvidíme no

teplaka1
3. říj 2019

@petula.bir tak držím palce at se zadaří..💗 s mužem se snazime a teď je to az na druhy pokus 😊 tiše se raduju..🌸

ivybee
4. říj 2019

@baarus21 🍀Držím všechny palce, co mám! 😊🙆‍♀️ Já jsem dnes 23.DC a asi 5-6 DPO. Jsem na Duphastonu a doufám ze všech sil 🙄 Říkám si, ze s testama tentokrat vydrzim až pokud bude zpozdena MS 😃 Tak jsem na sebe zvědavá 😅 Každopádně jsem po Ovitrellu a ten prý dělá falešňáky. Bude to dlouhá doba 🙆‍♀️

julinecka24
5. říj 2019

Holky tak jsem dnes dělala ráno a tedka clearblue

kuttu
5. říj 2019

@julinecka24 To vypada nadějně, čárku vidim👍👍tak at vydrzi a sílí

julinecka24
5. říj 2019

@kuttu jj dekuji

baarus21
autor
6. říj 2019

@julinecka24 tak snad se konecne zadarilo 😊 preju at je vse v poradku 🌸

ivybee
6. říj 2019

@baarus21 Tak co? Ms porad nic? 🙏😁

julinecka24
6. říj 2019

@baarus21 děkuji moc

baarus21
autor
6. říj 2019

@ivybee to vis, ze prisla 😂 svina jedna. Neda se, snad bude tento cyklus plodnejsi 😊😊 a co tyyyy?? Kdy budes testovat? 😂

ivybee
6. říj 2019

@baarus21 Ach jo! To je teda potvora ☹️ Mně má přijít pristi neděli 🙆‍♀️ Doufám, ze to vydrzim 😅

baarus21
autor
7. říj 2019

@ivybee tak ti hrozne moc drzim pesti 😊 hlavne, at tvladnes netestovat moc brzo 😁😁 ale vsichni vime jak to chodi ze. Urcite dej vedet!! A jak se jinak citis?

ivybee
7. říj 2019

@baarus21 Díky! 🌷Snažím se na to nemyslet! Tenhle tejden jedu zkoušet svatební šaty, tak mam aspon nějak zaměstnanou mysl.. I když to nefunguje až tak, jak bych si přála 😄 Nejak se nepozoruju a drobnosti přisuzuju změně počasí 😁 Jediný co, tak mam nějak citlivější prsa. Ale mívám to pravidelně před ms, tak to asi jen začalo o něco dřív nebo je to po všech těch hormonech. 🤷‍♀️ Hele a co ty? Jak jdou svatební přípravy? 🙂 A jaký máš šaty? 🙆‍♀️👰

baarus21
autor
7. říj 2019

@ivybee no nekecej 😊 tak at dobre vyberes 👍 ikdyz...pokud otehotnis, tak saty stejne budes muset zmenit 😂 tak ti prednostne preju to brisko 😉 treba to uz vyslo 🌸 no ja uz jsem ve fazi, kdy se tesim az to bude vsechno za nama 😁 je toho moc na vyrizovani, ale aspon nemam moc cas myslet na to mimi no 😊 porad si rikam....tak saty mi nebudou male, budu si moct dat nejaky ten alkohol a uziju si to dokud muzu 😊😊 jinak saty mam korzetive s krajkovym bolerkem (3/4 rukav) a nemam je teda uplne bile 😊 co ty jakou mas predstavu? A kdy ze to vlastne mate??

ivybee
8. říj 2019

@baarus21 Je mi to jasný 😁 Ale aspon máš jiný myšlenky 😉 Určitě! Můžeš připíjet, popíjet a skotačit 😊 Jé, ty musí být krásný 👰 Mně se hrozně líbí rukávy 🙆‍♀️ Chtela bych něco jednoduchýho a klasickýho a nejspíš ne čistě bílýho, ale uvidím, co na mě vůbec budou mít. Mám skoro dětskou velikost, tak předpokládám, ze nebudu mít moc na výběr 😅

baarus21
autor
5. pro 2019

@ivybee ahojky 😊 tak co jak se ti dari?? Uz mas na svatbu vse pripraveno?? Ja uz mam po a byla to pecka, hrozne jsem si to uzila 🌸 a jak to vypada s mimi?? 😊😊

plivova81
17. únor 2021

Vidím já jsem taky těhotná čekám 4 a snad bude už holčička jinak 3 kluky 11 a 5

ema90
17. únor 2021

@plivova81 Podivejte se z jakeho datumu prispevek je.

kikizi
1. bře 2021

@baarus21 je tam ?

ema_
1. bře 2021

@kikizi vidím dusika sotva patrneho. Zkus zítra, jestli vydržíš pozítří, to už by měla být druhá čárka patrnejsi 😉

kikizi
1. bře 2021

@ema_ děkuji nebyla jsem si jistá

ema90
1. bře 2021

@kikizi Ja nevidim vubec nic. Testovat radeji s vynechanou ms, to uz se pak lovit nic nemusi.

ema_
2. bře 2021

@kikizi ahoj! Tak co? Testovala jsi dnes?

kikizi
2. bře 2021

@ema_ ano testovala ale nic je ti divné skusim o víkendu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru