• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je to příznak těhu? Bolest krku, hlavy a žaludku, únava

12. května 2014 
Ahoj holky :slight_smile: mam dotaz .. tyden zpatky me zacalo byt divne jak kdyby na me lezle chripka .. pobolivani v krku, hlavy, ryma.Ale chripka se nedostavila a i tedkons to vypada furt stejne, akorat tri dny me boli hlava tak silene ze jsem si musela vzit paralen, jsem furt unavena.chvilkama me boli i zaludek.jsem 22 DPO a M ma prijit za 5 dni.mozna je to pitomost ale je mi fakt divne.
11. kvě 2014 ve 22:00  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zapomnela jsem dodat ze se mi k tomi vsemu dneska jeste udelal opar na rtu ! :(
11. kvě 2014 ve 22:01  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím spíš bych to opravdu tipovala na nějakou vyrozu, opar.. nemáš horečku? má dvě těhu a ani u jednoho jsem nic podobného neměla, ale každej to pocituje jinak... mě bolívaly prsa hned od začátku, unava a hlavně jsem pořád zvracela... od prvního dne mě natahovalo ze všeho hlavně při čištění zubů..
11. kvě 2014 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nevim u me viroza vypada vetsinou jinak takhle to mam poprvy :\ kord ta bolest hlavy a obcas me boli pupik :(
11. kvě 2014 ve 22:11  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moc bych přála aby to bylo těhu... ale nějak se mi to nezdá, každopádně dej vědět jak to dopadlo, držím palečky... nevydržela bych a valila pro test...
11. kvě 2014 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to spis vypada na nejakou nemoc... ale je fakt ze kazda to mame jinak... ja mam opary a bolest a td furt.. lavne kdyz si clovek strasne preje miminko telo a psychika si dost umi zahrat
11. kvě 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladyes jeste cci rict ze si urcite myslela 22dc.. a ne 22 dpo... to by asi uz mmiikko naznacovalo :wink:
11. kvě 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luciebx jojo preklep :slight_smile: tak ja nad tim nepremejslym ale dneska me to nejak napadlo ze uz je to divny :\
11. kvě 2014 ve 23:01  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladyes to bude viroza
11. kvě 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@amallie asi jo no :slight_smile:
11. kvě 2014 ve 23:04  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla podobné příznaky, ale až od 6.tt, měla jsem pocit, že na mě pořád leze chřipka a přitom nic a to až do konce 13.tt :slight_smile:
12. kvě 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@selverin no prave jak kdyby na me lezle chripka a ono nic:( a do toho ten opar no nevim
12. kvě 2014 v 11:56  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
opar jsem měla v těhu asi 4x :grinning: těhotenství mi oslabovalo tělo, malá ze mě vysosávala všechny živiny a vitamíny :slight_smile: uvidíš, jak nedorazí MS, tak potom testni :slight_smile:
12. kvě 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Za 4 dny ma dorazit tak uvidime :D
12. kvě 2014 ve 14:14  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u mě to třeba přesně takhle začalo... a myslela jsem, že je to viróza! :D Až za pár dní mi došlo, že už mám asi čtyři dny zpoždění, udělala jsem test a našla // :slight_smile:
12. kvě 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek