Je to ryska nebo pozitivni test?

mikayla
8. črc 2018

Diky moc za odpovedi. Vratili jsme se domu z dovolene a jiny test nez Dr.Max doma nemam. Zkousela jsem ho jen jednou a takovou rysku mi predtim neudelal...tak nevim, muzu mit trochu nadeji?🙂 Za dva dny zkusim znovu, to je jasny...jen jsem nedockava🙂))

aneven
8. črc 2018

Ryska...

mikayla
autor
8. črc 2018

@aneven taky mi to tak prijde...diky🙂 tak pak dam vedet za 2 dny;)

aneven
8. črc 2018

@mikayla Drzim palce, at tam vykoukne poradna carka. 🙂

dominikaanovakova
8. črc 2018

Takovouhle rysku jsem měla také, celých 13dní. Jsem v 7 měsíci 😊

kristyn.g
8. črc 2018

mě se zdá slabě pozitivní, držím palce ať to není falešný

pintule01
9. črc 2018

Měla jsem úplně to samé a teď jsem v osmém měsíci,držím palce

mikayla
autor
9. črc 2018

@dominikaanovakova moc dekuju!!!a preju hodne stesti

mikayla
autor
9. črc 2018

@pintule01
@kristyn.g moc diky holky, tak to mam nadeji!!!😘At mate zdrava miminka!!!😘

mikayla
autor
10. črc 2018

@aneven
@pintule01
@dominikaanovakova
@kristyn.g
Ahoj holky, tak jsem slibila ze dam vedet. Jako spravna lovkyne duchu jsem dnesni bily test podsvitila baterkou (dle rad z MK🙂) a neco hodne slabeho tam je. Tak uvidime.
;;);)

dominikaanovakova
10. črc 2018

@mikayla držím palce😉

aneven
10. črc 2018

@mikayla Držím palce. 🙂 A chápu tvé poblouznění, mívám ty samé záchvaty. :D Snad tam jednoho dne uvidíme OPRAVDOVÉ dálnice a nebudeme muset zoufale lovit ducháčky.

veronika8808
11. črc 2018

Takových od Dr. Maxe jsem měla za poslední rok nespočet a těhotná jsem nebyla ani jednou. Zrovna nedávno jsem to tu řešila (s nadějí že tentokrát Max nezklamal) a nic.Kazdopadne přeji ať to vyjde 😊

starbucks
11. črc 2018

@veronika8808 souhlas. Taky jsem mela a byly to jen plane poplachy.

veronika8808
11. črc 2018

@starbucks a od té doby to už neřeším. Až to přijde, tak to přijde ikdyz to čekání je hrozný 😥😀

aneven
11. črc 2018

Holky, ruku na srdce, píšu to jako bláznivá ženská, co už takhle "počůrala" spoustu peněz...až to skutečně přijde, bude to jasný na první pohled a nebude vůbec třeba hledat lupou nějaké stíny na testu...Ono jak jsou dneska ty testy hodně citlivé, je to spíš na škodu...asi to zachytí i jemné změny v hormonech, cysty apod. a pak to háže náznak druhé čárky...Jako jo, někdo najde pidi midi ducha a nakonec se ukáže, že to klaplo, ale co si budeme povídat, většinou je pak z toho jen zklamání...

balogis
12. črc 2018

Tak jak to tady vypadá?

lovezen
13. črc 2018

Ahoj holky, připojuji sek debate, dnes jsem objevila stejne rysky jako zakladatelka. Mtslite ze z toho neco bude? Jsem 39 dc ale zda se mi ze ovulku sem mela tak 29 dc. Budu rada za jakoukoliv zpravicku 😊

susenka77
13. črc 2018

@lovezen já bohužel nic nevidím 🙈 snad se pletu

lovezen
13. črc 2018

@susenka77 ono fakt to vypadalo jako na fotce od zakladatelky, dve bile carky, je to blbe focene a ted jsem chtela zkusit znova ale uz zmizli 😀 jinak diky za zpravu 😊

lovezen
13. črc 2018

@mikayla ahojky, prosim Te, jak to dopadlo? Ja dneska prvne delany test a mam to same totiž 😀 diky za info

kristousenecek
13. črc 2018

Ahoj,taky sem ji tak měla 🙂 a doma mi leží 4 měsíční holčička:-***

lovezen
13. črc 2018

@kristousenecek jeee faakt? 😍 tak ze by nadeje? A nedelala.jsi pak jine testy co by ukazali skutecnou druhou carku? 😀

kristousenecek
13. črc 2018

Lovezen:
Ano🙂....myslím za dva dny sem si dělala jinou značku a čárka sílila 🙂...a vím,že kámoška též dělala test od DR.max a taky těhu byla a těž má chlapečka tak stareho jak já malou🙂...Naděje t je🙂....Pak děj vědět 🙂držím palečky

mikayla
autor
13. črc 2018

@lovezen ahoj, bohuzel u me to byla jen ryska. Moc drzim palce at ten tvuj test je opravdova carka!!!🍀

lovezen
13. črc 2018

@kristousenecek no.ja ten test delala navic ted k veceru tak zkusim jeste rano 😳 ale.stejne se mi.tomu nechce moc verit, jako ryska ale.ani carka naruzovela vubec nevypadala , fakt byla takova vyrazna bila jakoby vada na testu 😒 urcite se ozvu a dekuju za nadejiplnou zpravicku 😄

lovezen
13. črc 2018

@mikayla to me mrzi, o to vetsi sance zase priste ☝ dle me to je nejaka vada na testu ale.zvlastni ze se mi to stalo dnes poprve a zrovna jsem narazila na tvuj podobny prispevek, tak snad si Max nejak moc nepohorsil,jinak.sem.cetla celkem kladne recenze 😕 ozvu se jak to.dopadlo a drzim pesticky at mas brzo vysnenou a jasnou dalnici 😀👶

lovezen
Autor odpověď smazal
Zobraz
lovezen
14. črc 2018

Ahoj holky 👋 tak test jsem rano opakovala ale opet to same - prikladam v CB verzi kde jsou ty zvlastni carky videt...je to zrejme jen nejaka ryska na testu...dnes mam ale uz 9 dni zpozdeni tak pockam jeste do stredy a jestli nic tak injekce 😞

kolapav
14. črc 2018

Já bych řekla že je to vadný test pokudď ten dnešní test byl ze stejného balení jako včera. A nebo jsi jedna z mála těch co jim testy z moči těhu neukáže ale z krve ano 😉

lovezen
14. črc 2018

@kolapav no to me taky napadlo, koupim jinou značku po vikendu a uvidime 😀 brisko stale picha jak pri menzes nebo kdyz vas picha v boku ale nize a mam pnuti ale.jinak nic.jineho 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru