Je to těhotenství? 34DC duch na testu naskočil po limitu

janik1979
30. led 2014

Ahoj holky, ptám se za kamarádku, protože já s tím zkušenost nemám. S partnerem se snaží o miminko a od prvního dne očekávané menstruace se testuje. První duch na testu měla 32 DC po třech minutách na testu Lady Max 10mlU a další test si dělala 34 DC ale jiný Best-2 20mlU a tam duch naskočil až po limitu. Je ještě šance, že je těhotná? Pokaždé to byl test s jinou citlivostí na HCG. Mě se vždy ukázala druhá čárka v den očekávané MS, tak s tím zkušenost nemám. Poradíte nám? Děkuji

zuzaczech
30. led 2014

Samozřejmě možné to je, ale důležitější, než kolikátý je DC, je počet DPO, tedy kolik dní je po ovulaci. Je totiž možné, že kamarádka testuje příliš brzo, proto jen duchové. Není nic jednoduššího, než počkat pár dní a testovat znovu, i když je to čekání dlouhé 🙂 Tak či tak těhotná určitě být může 😉

janik1979
autor
30. led 2014

@zuzaczech Děkuji, přesný den oplodnění neví, protože se s mužem snažila skoro každý den 😀 Ale ovulační bolesti cítila až 17 DC, takže je to dnes tak asi 17 den po ovulaci. To už by mělo být vidět ne?

zuzaczech
30. led 2014

@janik1979 To asi ano. Ještě zkusit odběr krve, to je nejpřesnější a spousta laboratoří to má na počkání, stojí to okolo dvou stovek, když si to platíš sama. Je to nejpřesnější a na netu jsou pak tabulky pro srovnání hodnot hCG. Anebo se prostě obrnit trpělivostí a testovat, jestli čárka sílí 😉 Že držím palce!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru