Je to těhotenství? Testy negativní, zpožděná MS

martulafer
13. kvě 2014

Uz 3 mesice se snazime o miminko ale tendle mesic meskam jiz 3 den MS nikde ,bolesti bradavek,husty bily hlen,bazalni teplota jiz tyden od 36.8-37.1 pichani v podbrisku ALE testy negativni :(

ssarula
13. kvě 2014

negativní test nemusí nic znamenat, mohla jsi mít později ovulaci. Při prvním těhu mi vyšel pozitivní test až po 20 (možná i víc) dnech od vynechání MS (čekala jsem MS před vánocema(cca 22.), na Silvestra test negativ, tak jsem normálně popíjela a 18. jsem šla na vstupní prohlídku již s pozitivním testem. Teď zkoušíme druhé, MS mešká už 2 týdny, testy negativní, ale díky předchozí zkušenosti nevyšiluju a čekám, ale štve mě to, ráda bych věděla na čem jsem a kdyby to bylo těhu tak budu i s radostí chodit objímat toaletu :D O první jsme se snažili rok a půl. Tak nevěš hlavu a mysli pozitivně 😎

terinka1989
13. kvě 2014

Ja som mala test pozitivny -aj to len taky duch :D 40-den cyklu :D :D :D. Takze mozes byt tehotna.

lucinka1502
14. kvě 2014

Ahoj holky. U me stejny problem. MS meska od patku, tj. 6 dnu. MS dostavam 28-29DC a zpozdeni jsem nikdy nemela. Krome nepovedeneho tehu v sprnu (ted v kvetnu bych rodila), ale o tom to tu neni. Mam uz asi 7 dni takovy pruhledny vytok (nejdriv bily, pak pruhledny). V nedeli v jednu chvili malinko nahnedly, dalsi den kdyz jsem sla z prace to same-lehce nahnedly vytok a pak zase nic myslela jsem si, ze uz to dostanu a nic. Vcera to same. Dnes na vlozce spis hnedy flek asi 1 cm za cely den..... Testy bohuzel zatim negativnipodle boleni bricha byla ovu 20DC 1.5. (tzn jsem 14DPO). KDY BY MOHLO BYT NECO NA TESTU, POPR KDY SKOCIT NA GYNDU NA PROHLIDKU nebo pripadnou vyvolavacku?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru